Čerti Ostrov – Trstěnice 7:5 (kon.) | Telč – Humpolec 4:0 (kon.) | Cheb – Mar.Lázně 13:3 (kon.)
Rosice – Kroměříž 5:2 (kon.) | Orlová – Nový Jičín B 4:2 (kon.) | Veselí nLuž. – Tábor B 4:1 (kon.)
Frýdlant – Gepardi Jablonec 0:0 (odl.) | HC Domažlice – Kaznějov 5:7 (kon.) | Neratovice – V.Popovice 1:4 (kon.)
HC TNP Praha – Hvězda Praha 8:5 (kon.) | TJ Sušice – Nejdek 2:13 (kon.) | Nový Bydžov – Jaroměř 2:1 (kon.)
HC Jičín – Náchod 0:0 (odl.) | Opočno – Nová Paka 3:6 (kon.) | Hronov – Třebechovice p. O. 4:6 (kon.)
Polička – Ledeč n. S. 5:0 (kont.) | Litomyšl – Moravská Třebová 5:9 (kon.) | Choceň – Chrudim 6:5 (po pr.)
Chotěboř – Hlinsko 7:6 (1:0 po s.n.) | Slaný – Žabonosy 2:1 (kon.) | HC Vajgar – Pelhřimov B 8:3 (kon.)
Rakovník – Poděbrady 4:2 (kon.) | BK Havlíčkův Brod B – Česká Třebová 1:3 (kon.) | Radomyšl – Soběslav 5:3 (kon.)
PZ Kladno – Mladá Boleslav B 3:2 (kon.)
HK Lev Slaný
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
HC Žabonosy
Neděle 10.12.2017, 17:00 • Zimní stadion, Slaný • Krajská liga: Středočeský kraj

Hokejisté Slaného doslova vydřeli výhru 2:1 nad posledním týmem tabulky skupiny Východ ze Žabonos. Domácí se nedokázali dvě třetiny střelecky prosadit a po zásahu Tomáše Procházky ze 34. minutě dokonce prohrávali. Hned po 53 sekundách třetí části však srovnal střelou pod vyrážečku Martin Malát, a když už se zdálo, že duel spěje do prodloužení, rozhodl 2,4 sekundy před koncem Martin Sekerka. Lvi tak získávají povinné body, které je drží v těsném kontaktu se čtvrtou Příbramí, ovšem předvedeným výkonem dnes diváky moc nepotěšili. (19:07:43)

59:58
    Slaný právě vstřelilo branku!
    To je neskutečné! David Kulich našel v předbrankovém prostoru MARTINA SEKERKU, který zamířil pod víko a strhává vítězství na stranu slánských Lvů! Podle časomíry zbývá do konce 2,4 sekundy! Asistence: David Kulich.

59:32
    Malát z levé strany cpal puk pod horní tyčku, Martínek ho přizvedl nad branku.

59:01
    Začala užposlední minuta třetí třetiny. Vypadá to na prodloužení.

58:04
    Hosté hsoukompletní. Do konce zbývají dvě minuty.

57:27
    Hosté po buly získali puk a vyhodili ho.

57:21
    Kotouč byl zašlápnut v útočném pásmu Lvů, kde se také bude vhazovat.

56:35
    Hosté jsou ve čtyřech. Martínek přerušil hru po střele od modré.

56:32
    Domácím puk unikl do středního pásma.

56:03
    Hosté jdou na půl minuty do tří! Za sekání je vyloučen Jiří Honz.

55:46
    Teď byli domácí blízko! Po obrovském závaru zachraňoval za brankové čáře obránce a poté puk zalehl Martínek!

55:23
    Martin Malát mířil do podobného místa, kam na začátku třetiny procpal svou gólovou střelu. Martínek měl tentokrát vyrážečku na svém místě.

55:10
    Hosté se osvobozují.

54:33
    Nakonec se vylučuje. Na trestnou lavici odjel hostující Martin Mejzr.

54:33
    Domácím bylo odpískáno postavení mimo hru.

53:43
    Po buly vypálil Martin David. Střela domácího obránce prolétla kolem tyčky.

52:15
    Z levého kruhu to zkoušel přes obránce Jiří Honz. Matoušek si pro puk sáhl lapačkou.

50:39
    Od modré pálil Tomáš Procházka, Matouškovu branku netrefil.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 41. Malát (Patera, David), 60. Sekerka (Kulich) – 34. Procházka (Mejzr)

HK Lev Slaný: Matoušek (Flígr) – Voháňka, Frolík, Kulich, David, Kiss, Patera, Fiala – Lapáček, Kubinčák, Novák, Slánský, Sekerka, Ujfaluši, Kolář, Malát, Cigánik, Husák.
    HC Žabonosy: Martínek (Březina) – Bašus, Paroubek, Pomichálek, Novák, Procházka, Suchý – Krumpholc, Nekvasil, Mejzr, Svoboda, Beňovský, Hutla, Honz, Spitzer, Skokan, Hyšpler.

Rozhodčí: Hrčka – Frühauf, Havel