Villach – Znojmo 2:3 (kon.)
EC Villach SV
2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 10.12.2017, 17:30 • Stadthalle Villach • bet-at-home ICE Hockey League • 27. kolo

Hezký zbytek neděle. (19:48:41)

Je konec! Ačkoliv to po první třetině vypadalo na snadnou výhru Znojma, tak to byl nakonec tuhý boj až do konce. Villach se zmátořil, začal být obtížným soupeřem a snažil se o vyrovnání až do závěrečné sirény. To nepřišlo a Orli Znojmo tak vezou z Korutan tři body!

59:40
    Jeden z hráčů Znojma trefil přes celé hřiště tyč!

59:33
    Schwarz zalehl kotouč, vhazovat se bude po jeho levici.

59:09
    Villach zkouší štěstí v šesti!

59:09
    Oddechový čas pro domácí.

59:00
    Minuta do konce, Villach operuje v útočném pásmu.

57:48
    Domácí se sami vyhnali ven z pásma, ještě stále ale zbývá strašně moc času.

56:46
    Obrana Villachu zkoušela vyslat jednoho ze svých útočníků do brejku, ten však vjel do útočné třetiny příliš brzy – odpískán úmyslný ofsajd.

55:29
    Puk skončil po střele Petrika v ochranné síti, vhazovat se bude před Schwarzem.

54:00
    Orli se snaží hrát co nejjednodušeji. Jakmile to jde, tak ihned posílají puky ven ze třetiny.
    52:35 Neuznaný gól Tomáše Plíhala

52:35
    Rozhodčí prozkoumali video a gól neplatí! Vysoká hůl.

52:35
    Znojmo vstřelilo branku, rozhodčí se ale ještě radí a pravděpodobně půjdou na video. Dost možná totiž bylo branky dosaženo vysokou holí.

52:32
    Herzog vyráží dělovku od modré do ochranné sítě.

52:28
    Kouč Šimíček burcuje své svěřence o reklamní přestávce, sedm minut to bude ještě tuhý boj.

52:05
    A znovu.

Tomáš Teplý

Branky a nahrávky: 27. Hickmott, 46. Labrecque (Brunner, Flick) – 5. Raška (Číp, Miller), 11. Stehlík (Yellow Horn, Miller), 24. Yellow Horn

EC Villach SV: Herzog (Kickert) – Bacher, Schlacher, Shields, Labrecque, Glenn, Stebih, Wohlfahrt – Antonitsch, Platzer, Kromp – B. Petrik, Sarauer, Flick – Wolhfahrt, Verlič, Hickmott – Beach, Walter, Brunner.
    HC LERAM Orli Znojmo: Schwarz (Halász) – Tejnor, Stehlík, Pastor, Bořuta, Plutnar, Biro, Zajíc – Miller, Raška, Číp – Němec, Matuš, Mrázek – Novák, Bartoš, Guman – Beroun, Plíhal, Yellow Horn – Špaček.

Rozhodčí: Baluška, Berneker – Pagonová, Pardatscher