St. Louis – Buffalo 3:2 (po pr.) | Toronto – Edmonton 1:0 (kon.) | Chicago – Arizona 3:1 (kon.)
San Jose – Minnesota 3:4 (po pr.)
Chicago Blackhawks
3:1 (0:0, 0:0, 3:1)
Arizona Coyotes
Pondělí 11.12.2017, 01:10 • United Center, Chicago • NHL

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:42:46)

Bodyčeky: 22-30

Chicago si už závěr třetiny pohlídalo a na domácím ledě poráží Arizonu, která prohrála už čtvrtý zápas v řadě a trápení nejhoršího celku ligy pokračuje. Od Coyotes to přitom nebyl špatný výkon, ale ve třetí třetině se dopouštěla příliš mnoha drobných chyb, které vyústily ve tři góly Černých jestřábů.

59:39
    Stepanovu střelu Crawford ramenem vytěsnil nad branku.

59:10
    Mohlo být definitivně rozhodnuto, ale DeBrincat přestřelil odkrytou klec!

58:36
    Wedgewood odpelášil na střídačku, Arizona hraje v šesti.

58:27
    Postavení mimo hru zastavuje útok domácích.

58:20
    Po krátkém setrvání v obranné třetině Chicaga se domácí dostávají opět do středního pásma.

57:45
    Kotouč je ve středním pásmu. Arizona by ráda odvolala brankáře, ale nemůže se usadit v útoku.
    56:58 Nick SCHMALTZ - 3:1

56:58
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Patrick Kane a NICK SCHMALTZ se vydali do přečíslení dvou proti jednomu. Kane tentokrát místo střely zvolil přihrávku na levé křídlo a Schmaltz ránou z první prostřelil Wedgewooda! Asistence: Patrick Kane.

56:30
    Přihrávka rukou opět přerušuje hru. Vhazuje se ve středním pásmu.

55:56
    Komerční přestávka.

55:45
    Ekman-Larsson si sjel blíž k brance, svou střelu ale poslal jen na zadní mantinel.
    55:13 Arťom ANISIMOV - 2:1

55:13
    Patrick Kane krásnou přihrávkou našel v pravém kruhu pro vhazování ARŤOMA ANISIMOVA, který prudkou střelou vrací vedení na stranu domácích. Asistence: Patrick Kane, Brent Seabrook.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 48. Wingels (Hayden, Oesterle), 56. Anisimov (P. Kane, Seabrook), 57. Schmaltz (P. Kane) – 55. Duclair (Goligoski, Chychrun)

Chicago Blackhawks: Crawford (A. Forsberg) – Oesterle, Keith (A), C. Murphy, Seabrook (A), Rutta, Forsling – DeBrincat, J. Toews (C), Saad – P. Kane, Anisimov, Schmaltz – Pánik, Hinostroza, Sharp – Hayden, Wingels, Bouma.
    Arizona Coyotes: Wedgewood (Raanta) – Demers, Ekman-Larsson (A), Goligoski, Chychrun, L. Schenn, Connauton – Rieder, Stepan, Keller – Fischer, Dvorak, Domi – Duclair, D. Strome, Perlini – Rinaldo, Richardson (A), Martinook.

Rozhodčí: Lee, Hebert – Barton, Nansen