Burnley – Stoke 1:0 (kon.) | Huddersfield Town – Chelsea 1:3 (kon.) | Crystal Palace – Watford 2:1 (kon.)
Crystal Palace FC
2:1 (0:1)
Watford FC
Úterý 12.12.2017, 21:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 17. kolo

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (22:59:27)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 14:18.

Tak to byl závěr zápasu jako hrom. Dlouho se zdálo, že Watford si z Londýna odveze plný počet bodů. Ale Crystal Palace nic nevyužil, krátkou přesilovku po vyloučení Cleverleyho náramně zužitkoval a díky dvě rychlým trefám strhl vítězství na svou stranu. Parádní mač, to se musí nechat.

90+7

90+4
    Tohle je pro hosty opravdu velký šok, ze kterého se asi jen těžko vzpamatují. Až do 89. minuty měli drželi tři body. Teď dokonce nemají vůbec nic.
    90+2. James MCARTHUR - 2:1

90+2
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Skvělý obrat domácích v samotném závěru utkání! Zaha zakouzlil s míčem na levé straně, zbavil se obránce Janmaata, předložil tečovanou přihrávku pro JAMESE MCARTHURA, který usměrnil míč přesně k tyči. Bez asistence.

90+1
    Ještě jednou musel sudí Mason sahat do kapsičky pro žlutou kartu. Tentokráte jí inkasoval Pereyra (WAT).

90
    Sudí Mason nastavuje celkem šest minut.
    89. Bakary SAKO - 1:1

89
    Autorem branky je BAKARY SAKO, který dorazil do poloprázdné brány na druhý pokus vyblokovanou střelu Zahy. Gomes měl prostě smůlu. Do koše tahle střela asi chytit nešla a vyrazit jinam možná také ne. Bez asistence.

87
    Cleverley (WAT) musel nakonec předčasně pod sprchy. Tady prostě nebylo o čem. Jednu žlutou kartu už měl, a protože zastavil podruhé slibnou šanci, inkasoval druhou a následně červenou.

86
    Pereyra si řekl o střídání. Tady nemůže být o simulaci řeč. Van Aanholt mu narazil do stojné nohy. Jeden z nejnebezpečnějších zákroků vůbec.

85
    Van Aanholt (CRP) opravdu hodně nevybíravě zaskluzoval do Pereyry a vysloužil si po právu žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Richarlison, přichází Kiko Femenía.
    83. střela Zahy

83
    Zahovo zakončení! Za vápnem si narovnal míč na pravačku a tlačil svou střelu pod břevno, jenže míč nakonec o kousek přeletěl břevno. Domácí forvard stále věří, že se situace může zlomit. V posledních minutách je hodně aktivní.

80
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Troy Deeney, přichází Andre Gray.

80
    Deset minut plus nastavení, to je doba, po kterou se ještě domácí mohou pokusit o vyrovnání. Pořád prostě jejich snaha vychází vniveč. Teď třeba na slušnou přihrávku nedosáhl Zaha.