Breda – Twente 1:2 (kon.) | Zwolle – Alkmaar 1:1 (kon.)
NAC Breda
1:2 (0:0)
FC Twente
Úterý 12.12.2017, 18:30 • Rat Verlegh Stadion, Breda • Nizozemská Eredivisie • 16. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:38:56)

Twente si tak po napínavém konci zápasu odveze všechny tři body. Ve 48. minutě po velké chybě domácího brankáře vstřelil první gól utkání Assaidi. Ovšem v 59. minutě si nešťastně vstřelil branku Bijen. Nicméně za dvě minuty opět Assaidi poslal Twente do vedení, když vymetl pravou šibenici. Ke konci zápasu se domácí snažili vyrovnat, ale nakonec v 90+5. minutě dostal domácí brankář červenou kartu, když sejmul hostující útočníka.
    Velice nesportovní chování hostujících hráčů, kteří šli slavit před domácí kotel.

Rozhodčí už následně nečekal na ošetření hostujícího hráče, který je odnesen na nosítkách a hosté velmi nesportovně šli slavit před domácí fanoušky, což se jim velmi nelíbilo a začaly létat kelímky s pivem. Trenér domácích se rovněž rozčiloval na hlavního rozhodčího, ale výsledek utkání už nezmění.

90+7

90+6
    Nyní je na hřišti ošetřován právě sražený hráč.
    90+5. Červená karta

90+5
    Nigel Bertrams šel ven z brány, ale u míče byl dřív hostující útočník a tak ho domácí brankář sejmul a nemohl dostat nic jiného než červenou kartu.

90+5
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Oussama Assaidi, přichází Marko Kvasina.

90+5
    Domácí žádali odpískání ruky ve vápně, ale rozhodčí nechal hru plynout a dopředu se řítí hosté.

90+4
    Po faulu hostů na pravé straně má Breda přímý kop.
    90+3. Domácí neprostřelili obranu Twente.

90+3
    Velké šance domácí Bredy, ale míč nakonec v síti neskončil! Centr z přímého kopu našel domácího hráče, který se dostal ke střele, ale brankář Joël Drommel skvěle zasáhl. Poté se minimálně tři domácí hráči snažili dostat míč do svatyně hostů, ale neprostřelili obranu Twente.

90+3
    Nyní se ovšem hosté dopustili faulu a Breda mí přímý kop u hranice vápna.

90+2
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Tom Boere, přichází Slagveer.

90+2
    Hostující hráč zkoušel překvapit domácího brankáře Nigela Bertramse, když viděl, že je trochu z brány a lobem ho zkoušel přehodit, ovšem bránu vůbec netrefil.