1:2 (1:1)
Atalanta Bergamo
Úterý 12.12.2017, 19:00 • Luigi Ferraris, Janov • Italská Serie A • 16. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:57:31)

Už se nic nestane, borci v bílých dresech se na hřišti objímají a slaví cenné vítězství! Třetí venkovní porážka Atalanty se tak nekoná, dnes si hosté z Janova odváží plný počet bodů.

90+5

90+5
    Hosté se ale ubránili a nyní se snaží znemožnit domácím vhodit míč zpět do hry z levé postranní čáry.

90+4
    Ještě rohový kop pro Janov, domácí rozehrají z pravé strany.

90+3
    Hlavičkovaná na útočné polovině, nakonec je Corneliusovi (Atalanta) odpískán útočný faul a do útoku tak mohou jít domácí.

90+1
    Rozhodčí nastavil pět minut, čas tak domácím alespoň na vyrovnání ještě zbývá.

90
    Přesto se nyní dostal k hlavičce Ervin Zukanović (Janov), po centr z pravé strany, ale poslal míč jen do rukavic Etrita Beriši.

89
    Ne, nedaří se nyní vůbec nic, přihrávky, pasy k vápnu Atalatny... Janov se v útočné fázi trápí.

87
    Nyní vhazují hosté z pravé strany, na útočné polovině.

86
    Snaha domácích alespoň o vyrovnání je již nyní trochu křečovitá, míče odskakují od nohou.

85
    Je před námi posledních pět minut normální hrací doby, míč má Mattia Perin (Janov), který spěchá s rozehrávkou.

84
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Luca Rigoni, přichází Federico Ricci.

82
    Vzal to na sebe Miguel Veloso (Janov), který opravdu zkusil přímo ohrozit branku, tu ale o několik metrů přestřelil.

81
    Volný kop Janova, je to ze střední vzdálenosti, ale možná si domácí troufnou na přímé ohrožení branky.

80
    Etrit Beriša (Atalanta BC) pochopitelně nespěchá s rozehrávkou od své branky, ví proč, míč totiž v posledních minutách rychle získávají domácí a nejinak je tomu i nyní.

79
    Nepřesnou střelou z levé strany končí další útočná akce domácích, divákům se to nelíbí a pískají.

77
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Goran Panděv, přichází Stephane Omeonga.

75
    Míč zamířil na zadní tyč, kde se domácí dokázali ubránit.

Martin Dvořák

Branky: 4. Bertolacci (Taarabt) – 45. Iličić (Petagna), 52. A. Masiello (Iličić)

Karty:   25. Rosi (JAN), 60. Panděv (JAN) – 11. A. Masiello (ABC), 59. de Roon (ABC)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 11:2. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 14:20.
    Janov CFC: Perin – Izzo, Spolli, E. Zukanović – Rosi, L. Rigoni (84. Ricci), Veloso, Bertolacci, Laxalt (67. Lapadula) – Taarabt, Panděv (77. Omeonga).
    Náhradníci: Lamanna, Zima – Gentiletti, Cofie, Rossettini, Lapadula, Biraschi, Galabinov, Lazović, Migliore, Ricci, Omeonga.

Atalanta Bergamo: Beriša – Tolói (51. Palomino), Caldara, A. Masiello – Hateboer, Cristante, Freuler, Spinazzola – Petagna (54. de Roon), Iličić (72. Cornelius), A. Gómez.
    Náhradníci: F. Rossi, Gollini – Gosens, Palomino, Cornelius, Orsolini, Vido, Castagne, Kurtić, Mancini, Schmidt, de Roon.

Rozhodčí: Doveri – Giovane, Mondin