NY Islanders – Washington 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Colorado 1:2 (kon.) | NY Rangers – Dallas 1:2 (1:2 po s.n.)
Detroit – Florida 1:2 (po pr.) | Winnipeg – Vancouver 5:1 (kon.) | Anaheim – Carolina 3:2 (kon.)
Detroit Red Wings
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Florida Panthers
Úterý 12.12.2017, 01:40 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (04:36:35)

Bodyčeky: 24-19

Sledovali jsme zápas, ve kterém měl Detroit všechny trumfy v ruce. Dlouho o gól vedl, velké šance si vypracovali Tatar či Larkin, ale domácím se nepodařilo svých příležitostí využít a vsítit pojišťovací gól. Toho využil v 51. minutě Trocheck, který proměnil přesilovku a poslal zápas do prodloužení, ve kterém obří kus práce odvedl obránce Mike Matheson, který duel rozhodl ve prospěch hostí.

Branka je uznána, Florida vítězí.

Rozhodčí ještě kontroluje gól Mikea Mathesona u videa kvůli možnému nedovolenému bránění brankáři.
    62:02 Michael MATHESON - 1:2

62:02
    Florida právě vstřelila branku!
    MIKE MATHESON na modré čáře vypíchl kotouč soupeři a dostal se do úniku. Při něm byl výrazně tísněn vracejícím se obráncem a při zakončení se mu do cesty připletla i hokejka soupeře. Akce pokračovala, když Bjugstad se ujal volného puku, ale nepropálil Howarda. Ten však vyrazil jen před sebe a právě Matheson se zhostil dorážky a dostal kotouč do prázdné branky. Asistence: Nick Bjugstad.

61:25
    Obrovská šance Manthy, který ale na poslední chvíli zaváhal a poté už nestačil protlačit puk.

61:09
    Larkin se dostal k puku přebruslil celé kluziště a zkusil vystřelit z levého kruhu, ale trefil jen Reimera.

60:48
    Trocheckovi na modré přeskočil puk hokejku a Florida je opět mimo pásmo.

60:27
    Florida se sama vytlačila z útočného pásma. Musí útok zakládat znovu.

60:01

Šedesát minut hry o vítězi dnešního klání nerozhodlo. Na řadu tak přijde prodloužení, případně samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 19. Zetterberg (Daley) – 51. Trocheck (Huberdeau, Barkov), 63. Matheson (Bjugstad)

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – DeKeyser, Green, Ericsson, Daley, Kronwall, Jensen – Mantha, D. Larkin, Tatar – Abdelkader, Zetterberg, Nyquist – Glendening, Nielsen, Helm – Frk, Athanasiou, Witkowski.
    Florida Panthers: Reimer (Säteri) – Yandle, Ekblad, Matheson, Pysyk, Petrovic, Weegar – Huberdeau, Barkov, Bjugstad – J. McGinn, Trocheck, Malgin – Sceviour, McCann, Vrbata – Haley, MacKenzie, Brickley.

Rozhodčí: Dwyer, Chmielewski – Devorski, Shewchyk