Toulouse – Bordeaux 2:0 (kon.) | Monaco – Caen 2:0 (kon.) | Angers – Méty 1:0 (kon.)
AS Monaco
2:0 (1:0)
SM Caen
Úterý 12.12.2017, 21:05 • Stade Louis-II, Monaco • Francouzský Ligový pohár • Osmifinále

Já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a dobrou noc. (23:02:29)

Také druhá půle přinesla jednu branku a opět se o ni postaral domácí tým, jmenovitě střídající Falcao, který krásným pokusem od středového kruhu pořádně překvapil Sambu, jenž nestačil zasáhnout. Jeho tým byl od počátku druhé půle hodně aktivní, ale gól mu nebyl dopřán.

Monaco tak postupuje do čtvrtfinále.

90+3

90+2
    Hostující brankář teď musel vyběhnout ven z pokutového území a míč odkopnout do bezpečí.

90+1
    Nyní hlavička jednoho z hráčů Monaca končí nad bránou a Samba se postará o rozehrávku, ale ani on sám už příliš nespěchá.

90+1
    Ghazzalova střela do protipohybu brankáře byla zblokována na další roh.

90+1
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Ztečovaný centr končí za bránou Caen, domácí rozehrají roh.

89
    Domácí si vynutili faul u středové čáry a s rozehrávkou nespěchají, o vítězi je pravděpodobně jasno.

87
    Lemar byl chycen do ofsajdu.
    85. FALCAO - 2:0

85
    Monaco právě vstřelilo branku!
    RADAMEL FALCAO získal míč u středového kruhu, mohl vyslat spoluhráče do samostatného úniku, místo toho však volil střelu na bránu, neboť viděl, že Samba je od ní vzdálen, a trefil se parádně. Klobouk dolů, něco pro rubriku "Borec na konec".