Arnhem – Willem II 2:2 (kon.) | Groningen – Eindhoven 3:3 (kon.) | Venlo – Utrecht 0:1 (kon.)
Feyenoord – Heerenveen 1:1 (kon.) | Den Haag – Kerkrade 3:2 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
1:1 (1:0)
SC Heerenveen
Středa 13.12.2017, 20:45 • De Kuip (Rotterdam) • Nizozemská Eredivisie • 16. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (22:36:45)

Sledovali jsme utkání mezi Feyenoordem a Heerenveenem, které končí zaslouženou remízou 1:1. Za domácí se v 40.minutě prosadil Berghuis, jenže o tři minuty později vyrovnal na konečných 1:1 Veerman. Druhý poločas bylo o ničem. Feyenoord klesá na šesté místo, Heerenveen se posouvá na osmé.

90+4

90+2
    Útočným faulem si pomohl hostující van Amersfoort, kterému dnešní utkání příliš nevyšlo, nevím, proč ho trenér nevystřídal.

90+1
    Rozhodčí Kevin Blom se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí van Beek.

89
    Rohový kop pro Heerenveen.

88
    Rojas se hnal do rychlého brejku, jenže celou akci zbrzdil Vlap.

87
    Nepřesná přihrávka Woudenberga končí za brankovou čarou. Jones bude odkopávat od brány.

86
    Dumfries si věděl rady s Boetiusem. Heerenveen drží míč a uklidňuje celou hru.

85
    Hra se nám začíná přiostřovat. Feyenoordu se nelíbí tento nepříznivý výsledek.

84
    Útočným faulem si pomohl hostující Vlap.

83
    Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Juki Kobajaši, přichází Marco Rojas.

82
    Heerenveen kombinuje na své polovině hřiště a čeká na vhodný okamžik k útoku.

81
    Jones si s touto situací opět poradil, rychlý brejk je zastaven na polovině hřiště a opět nás čeká dobývání brány.

80
    Volný přímý kop pro domácí mužstvo.

79
    Hostující trenér Streppel za pár chvil vystřídá svého posledního hráče.

78
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Sam Larsson, přichází Jean-Paul Boëtius.

77
    Domácí hráči i fanoušci se dožadovali penalty za hru rukou, nicméně rozhodčí Blum z§stává ledově klidný.