Středa 13.12.2017, 20:00Euroliga - ženy • Skupina A

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (22:23:16)

Osobní statistiky:

Body: Ayayiová (23) – Bonnerová (27)
    Doskoky: Ayayiová (7) – Bonnerová (13)
    Asistence: Ouvinaová (7) – Xargayová (7)

Je dobojováno. Domácí hráčky do utkání vstoupily lépe a brzy vedly o deset bodů. Pražanky však skóre otočily a v poločase měly navrch. Vstup do třetí části jim vůbec nevyšel, před závěrečnou desetiminutovkou to bylo o dva body pro Bourges. Francouzské basketbalistky jasně ovládly závěrečnou čtvrtinu a po zásluze berou o bod navíc!

Konec zápasu. (86:72)

39:57
    Hráčky francouzského celku přišly o míč, víc už se ale v tomto utkání nestane! (86:72)

39:13
    Tak to je škoda. Zahuiová byla faulována při střele za tři body. Hostující basketbalistka ale neproměnila ani jednu šestku! (86:72)

38:59
    Domácí basketbalistky nedokázaly zakončit během čtyřiadvaceti vteřin, o míč nakonec přišly. Za malou chvíli se rozběhne závěrečná minuta tohoto utkání. (86:72)

38:16
    Oddechový čas pro hosty. (86:72)

37:38
    Na další body jsme teď dlouho čekali, o vítězi už je nejspíše rozhodnuto. Prosadila se znovu Ayayiová. (86:72)

36:23
    Navíc byla faulována. Johannesová vzápětí proměnila také trestný hod. (84:72)

36:23
    Po dvou bodech Bonnerové přišla odpověď, o kterou se postarala Johannesová, která zaznamenala trojku! (83:72)

35:56
    Johannesová se trefuje za dva body, rozdíl je desetibodový, do konce zbývají čtyři minuty. (80:70)

35:36
    Dobrá práce na útočné polovině, Zahuiová využila přihrávky od Xargayové a trefila velmi důležitou trojku! (78:70)

35:13
    Bonnerová proměnila oba trestné hody. Pražanky poté znovu neubránily, neuhlídaly totiž Chartereauovou! (78:67)

34:28
    Režanová si doskočila, poté byla faulována. Hostující hráčka následně proměnila oba trestné hody. (76:65)

34:02
    Šňůra domácích pokračuje. Nejprve výborná obrana, vzápětí další dva body od Ayayiové. Bourges vede rozdílem třinácti bodů! (76:63)

33:24
    Tohle s hostujícími basketbalistkami nevypadá dobře, trojku teď trefila Ayayiová. (74:63)

33:14
    Oba celky střídaly, poté se k míči dostal domácí tým. Hostující lavička na celou situace reaguje, bere si čas na poradu! (71:63)

32:19
    Náskok stále narůstá, prosadila se Sharpová, Francouzky vedou už o osm bodů! (71:63)

31:35
    Zásluhou Ouvinaové nyní celek Bourges odskakuje už na šestibodový rozdíl! (69:63)

Štěpán Slovák

Tango Bourges Basket: Peyregneová, Ouvinaová, Johannesová, Ayayiová, Chartereauová, Revelová, Plouffeová, Godinová (K), Monpierreová, Sharpová, Mipokaová, Tchatchouang
    ZVVZ USK Praha: Brabencová, Romerová, Pospíšilová, Kar. Elhotová, Hanušová, Voráčková, Režanová, Xargayová, Kat. Elhotová (K), Zahuiová, Bonnerová
    Čtvrtiny: 28:23, 17:23, 18:15, 23:11