Bulldogs – Bohemians 2:3 (kon.) | Chodov – Otrokovice 6:3 (kon.) | Sparta – Liberec 8:6 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 6:2 (kon.) | Česká Lípa – Florbal Ústí 8:4 (kon.) | Znojmo – Ostrava 2:3 (kon.)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
8:4 (2:1, 1:2, 5:1)
Florbal Ústí
Pátek 15.12.2017, 19:00 • SH Česká Lípa • Livesport Superliga • 17. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:55:38)

Sledovali jsme utkání mezi Českou lípou a Ústí nad Labem, které končí drtivou výhrou domácích 8:4. Tak sice vypadá výsledek, jenže utkání to bylo nesmírně vydřené. Ještě v 49.minutě vedlo Ústí 3:4, jenže pak domácí vstřelili pět branek a naprosto dominovali v poslední desetiminutovce.

59:44
    Zápas se již pouze dohrává. O vítězi je již dlouhou dobu rozhodnuto.

58:36
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAKUB JIRSA, který přidává již druhou branku do prázdné brány. Asistence: Marek Dzierža.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:09
    Autorem branky je MAREK DZIERŽA, který střílí branku do prázdné klece.

56:15
    Ústí drží míček kolem brány Dvořáka. Hrají již v šesti hráčích v poli.

56:09
    Jak je ten sport krásný. Ještě před chvilkou byli hosté na koni, jenže po třech minutách je vše jinak a domácí vedou již 6:4!

55:32
    Timeout pro Florbal Ústí.

55:32
    A je nejspíš rozhodnuto! Autorem branky je MAREK DZIERŽA, který využil fantastickou přihrávku od Jaromíra Ekla a posílá Českou Lípu do vedení 6:4. Asistence: Jaromír Ekl.

55:09
    Tentokrát drží míček domácí Česká Lípa, která je nabitá energií.

54:33
    Česká Lípa bleskurychle otočila průběh utkání. Uvidíme, jak na to zareaguje hostující mužstvo.

53:41
    Autorem branky je DOMINIK JANSA, který využil dobrou přihrávku Štěrby a posílá Českou Lípu do vedení 5:4! Asistence: Daniel Štěrba.

53:34
    Autorem branky je JAROMÍR EKL, který s velkou dávkou štěstí vyrovnává dnešní napínavé utkání. Asistence: Jakub Jirsa.

52:11
    Nepřesná kombinace domácího celku. Ústí opět na míčku.

51:56
    Ústí je v posledních minutách častěji u míčku a zatím kontrolují svůj velice těsný a vydřený výsledek.

50:57
    Spilka nyní netrefil přesně poskakující balonek a nedokázal tak balon usměrnit.

50:31
    Jakub Karel se hnal do velké šance, nicméně trestuhodně míjí bránu. Na domácí hokejky se začíná vkrádat nervozita.

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 1. Jansa (Slaný), 8. Kněžour (Štěrba), 26. Spilka (Hřebřina), 54. Ekl (Jirsa), 54. Jansa (Štěrba), 56. Dzierža (Ekl), 58. Dzierža, 59. Jirsa (Dzierža) – 15. Krbec (Kühnel), 32. Kühnel (Kolstrunk), 40. Fuchsig (Krbec), 49. Kolstrunk (Krbec)

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev) – Vnuk, Dzierža, Kadlec, Slaný – Mlejnek, Böhme, Novák – Spilka, Vondráček, Karel – Matějíček, Jansa, Pastor – Kněžour, Jirsa, Štěrba – Ekl, Hřebřina.
    Florbal Ústí: Fibiger (Weissgarber) – Stibor, Semerád, Täuber, J. Horák, Kühnel, Stummer – Kužel, Kolstrunk, Vavruška – Kopecký, Josef Novák, Fuchsig – Pavelka, Täuber, Krbec – Vl. Štorek, Procházka.

Rozhodčí: Jakub Nábělek a Radek Štengl