Bulldogs – Bohemians 2:3 (kon.) | Chodov – Otrokovice 6:3 (kon.) | Sparta – Liberec 8:6 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 6:2 (kon.) | Česká Lípa – Florbal Ústí 8:4 (kon.) | Znojmo – Ostrava 2:3 (kon.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
2:3 (0:0, 1:3, 1:0)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Pátek 15.12.2017, 19:00 • SH TJ Znojmo • Livesport Superliga • 17. kolo

Střely ve třetí třetině (celkem):

Znojmo – Ostrava 8 – 4 (23 – 25) (20:55:36)

Hráči utkání:

Štěpán Laja (Ostrava)

Petr Čihal (Znojmo)

Je dobojováno, je konec. Znojmo se ve třetí třetině vrátilo do hry zásluhou Čihala, který ve dvaapadesáté minutě snižoval na rozdíl jedné branky. To však bylo ze strany domácích vše. Ostrava si konec zápasu zkušeně pohlídala a ze Znojma si odváží všechny body.

59:20
    Hrabal získal pro své barvy cenné vteřiny.

59:07
    Oddechový čas pro TJ Znojmo LAUFEN CZ.

58:42
    Ostrava šikovně drží míček na hokejkách a domácím ho nepůjčují. Znojmu se tak velmi rychle krátí čas.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:29
    Jeden z domácích vyslal krásnou ránu na branku, avšak trefil pouze hruď připraveného gólmana Ostravy.

56:44
    Aktivnější jsou v těchto chvílích hosté, ale ti využívají mezer v rozhozené znojemské obraně, která se již vytahuje více směrem dopředu.

56:10
    Skákalík lapil Hrabalův nepříliš prudký pokus a ihned rozehrál míček na své spoluhráče.

55:35
    Znojmo má již pouze necelých pět minut na to, aby utkání alespoň vyrovnalo, pomýšlí-li v dnešním utkání na nějaký bodový zisk.

54:26
    Znojmo v plném počtu.

54:08
    Domácí se zatím velmi dobře brání.

53:30
    Daniš to zkusil z levé strany, ale jeho ránu Skákalík pohotovým zákrokem vyrazil.

53:15
    A opět. Míček je za brankou hostujícího gólmana.

52:48
    Znojemští se ve čtyřech dokázali alespoň na chvíli osvobodit.

52:26
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Martin Šindelář – 2 minuty, Hrubost).

52:05
    Nyní jsou však v útoku hráči ostravského celku.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 35. Horák (Číhal), 52. Číhal – 24. Daniš (Klimscha), 24. Mendrek, 40. Miške (Klimscha)

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Skácelík (Hándl) – Horák, Procházka, Pánek, Martinek, Daberger – Salava, Palát, Číhal – Procházka, Sláma, Kučera – Juříček, Kriš, Šindelář – Kucharič, Krejčíř.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Kolajta) – Hromádka, Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Kuczera, Zbořil – Trulík, Klimscha, Hrabal – Eichner, Šimíček, Daniš – Sládek, Mendrek, Miške – Křiva, Moravčík, Čonka-Skyba.

Rozhodčí: Lukáš Svrček, Radim Waliczko