Mountfield HK – HC Plzeň 4:8 (kon.) | Kladno – Č. Budějovice 3:4 (kon.) | Pardubice – K. Vary 1:0 (kon.)
Letňany – Havířov 1:4 (kon.) | HC Litvínov – Třinec 4:1 (kon.) | Vsetín – Chomutov 4:3 (po pr.)
Havlíčkův Brod – Warriors Brno 6:1 (kon.) | Jihlava – Sparta 0:1 (po pr.) | Kometa Brno – Liberec 1:3 (kon.)
HC Kometa Brno
1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 15.12.2017, 19:15 • DRFG Arena, Brno. • Extraliga staršího dorostu • 7. kolo

54:58
    A pozor, Liberec bude mít k dispozici více než minutu dlouhou přesilovou hru, kde se kometa bude bránit ve třech! Za držení protihráče si trest odpyká Erik Meluzín.

54:30
    Patrik Vašíček dorážel na libereckého gólmana i po odpískání, za což si odsedí dvě minuty za sekání.

53:34
    Brněnští hokejisté mají k dispozici další početní výhodu. Dvě minuty za krosček si odsedí Petr Bitman.

28:11
    Kometa má k dispozici druhou přesilovku. Trest za sekání si odsedí Adam Liška.

14:18
    Brněnští teď budou mít šanci snížit, na dvě minuty za podražení míří na trestnou Petr Šafařovský.

02:24
    Ačkoli jsme v utkání ještě neviděli střelu, už je tu vyloučení. Dvě minuty za faul kolenem si odpyká Michal Kunc

Adéla Hrabálková

Branky a nahrávky: 58. Kavický (Sedláček) – 5. Adamec (Rychlovský, Drábek), 13. Vomáčka (Drábek, Rychlovský), 39. Hampl

HC Kometa Brno: Kašpar (Holata) – Věžník, Sedláček T., Kučeřík, Sedláček J., Vašíček, Gloz, Studený, Buchal – Popelka, Caha, Minárik, Meluzín, Zajíček, Kavický, Del Favero, Kunc, Kadlic (C).
    Bílí Tygři Liberec: Pařík (Zajíček) – Aubrecht, Adamec, Šuráň, Hampl, Bieniek, Nikolič, Žůrek, Ira – Rychlovský, Maťátko, Liška, Drábek, Cikhart, Křepelka, Vomáčka, Hájek, Bitman, Šafařovský, Šeliga.

Rozhodčí: Tomáš Sofka – Bohuslav Maloušek, Martin Maťašovský.