Mountfield HK – HC Plzeň 4:8 (kon.) | Kladno – Č. Budějovice 3:4 (kon.) | Pardubice – K. Vary 1:0 (kon.)
Letňany – Havířov 1:4 (kon.) | HC Litvínov – Třinec 4:1 (kon.) | Vsetín – Chomutov 4:3 (po pr.)
Havlíčkův Brod – Warriors Brno 6:1 (kon.) | Jihlava – Sparta 0:1 (po pr.) | Kometa Brno – Liberec 1:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
HC Sparta Praha
Pátek 15.12.2017, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 7. kolo

Skončilo nám tedy na HZS utkání, ve kterém jsme na gól čekali 62 minut. První třetina patřila spíše Dukle, jenže gól nedala, druhá třetina byla asi to nejnudnější, co bylo dnes k vidění. Ve třetí části dominovala Sparta, jenže Čech spálil svoji tutovku a šlo se tak do prodloužení. Zde skóroval Bláha a hosté si z Jihlavy odvezou dva body. Ode mě je to dnes vše, ze stadionu se s vámi loučí Tomáš Kalas. (19:58:38)

62:07
    Sparta právě vstřelila branku!
    Jediný gól dnešního utkání dává pražská Sparta. MAREK BLÁHA si vzal na modré puk, obkroužil s ním dvě kolečka podél hřiště a dostal se až před branku domácích nikým nebráněn. Zvolil bekhendové zakončení a střela skončila pod víkem. Asistence: Jiří Obadal, Matěj Flídr.

61:19
    Ke Kardošovi se dostal puk přímo před brankou hostí, se střelou naložil mizerně.

60:51
    Dani se dokázal protlačit mezi dvojicí obránců domácího výběru, puk měl ale již moc daleko a Chaloupek si vše pohlídal. Bude se vhazovat po jeho levici.

60:11
    Chlubna zatáhl své spoluhráče až za domácí branku, přihrávku totiž vysloveně odflákl.

60:01

Třetí třetina nám konečně nabídla hokej, jaký by měl být k vidění, stále tomu ale něco scházelo. Sparta za to pořádně vzala a v přesilovce si vytvářela mnoho šancí, ani jednu však neproměnila a za půl minuty začne prodloužení.

60:00

59:50
    Divoký konec třetiny. Nejprve střílel Havlín, nepřesně, z protiútoku měla Dukla střelu Veleby, taktéž mimo. Pak se zase Jihlava musela bránit, nakonec skončila v útoku, pokus Judy mířil nad.

58:31
    Jihlava je natlačena v pásmu Sparty a buší na dveře, spartská stráž ale nehodlá otevírat.

57:22
    Vypadá to, že je již vše v pohodě. Hosté jeli do přečíslení 3 na 2 a Prymula z nápřahu střílel, netrefil ani zařízení a na tahu jsou domácí.

56:48
    Omluvte prosím, menší výpadky v přenosu, na vině jsou technické problémy s internetem.

55:56

55:04
    Prymula chtěl střílet, Marek ale výborně vyklekl. Domácí se navíc osvobodili a hosté tak musí začínat znovu.

54:08
    Dani se hlásil ke střele již delší dobu, dostal možnost po Gajdošově přistrčení. Trefil ale pouze hráče před sebou. Sparta ale pokračuje v přesilovce.

53:56
    Velmi ostrý zákrok předvedl Kardoš na Najmana a je vyloučen na dvě minuty za napadení. Následně to vypadalo na dvě dvojičky k bitce, čároví ale jejich sdílenou zlobu překazili. Sparta si navíc bere time-out.

53:01
    Baráka zastavila dvojice hráčů v rudém, Krajíček se ale dostal k puku a vystřelil, Škorpík si povyjel a vyrazil.

52:04
    Třetí třetina je asi nejzajímavější z celého utkání. Nasazení a šance, i zaručené rady některých rodičů z tribuny, začíná to být zajímavé.