Trnava – Nové Zámky B 4:1 (kon.) | Skalica – Michalovce 5:1 (kon.) | Dubnica – Prešov 1:2 (po pr.)

Tím HC Prešov Penguins dal gól!

V predĺžení sa napokon presadzujú hostia a zásluhou MARTIN KRAJŇÁKA získavajú extra bod navyše.
    Asistencia: Samuel Chalupa, Patrik Koch.

04:52

V 5. minúte zápasu sa podarilo hosťom vyrovnať na 1:1! Autorom presného zásahu je MARTIN MIKOLÁŠEK.
    Asistencia: Juraj Prokop.

02:18
    Dubnica dáva gól!
    V 3. minúte zápasu idú domáci hokejisti do vedenia 1:0! Autorom presného zásahu je LUKÁŠ BERÁK!
    Asistencia: Dominik Hegyi, Enrik Švec.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 3. Berák (Hegyi, Švec) – 5. Mikolášek (Prokop), 63. Krajňák (Chalupa, Koch)

TSS GROUP Dubnica: Hiadlovský – Bobček, Rehák, Habšuda, Ďurkech, E. Švec, Burzala, Vladimirov – Jakúbek, Ďuriš, Kluka – Špankovič, J. Švec, Berák – Briestenský, Hegyi, Kútny – Kanaet, Jakubík
    HC Prešov: Riečický – Novický, Hopkovič, Pavúk, Palko, Gábor, Koch, Komloš, Vyskoč – Chalupa, Tomčák, Krajňák – Babynets, Bylina, Baláž – Kotzman, Prokop, Mikolášek – Novotný, Pulščák, Ondris

Rozhodčí: Valach – Durmis, Znak