Trnava – Nové Zámky B 4:1 (kon.) | Skalica – Michalovce 5:1 (kon.) | Dubnica – Prešov 1:2 (po pr.)

Topoľčany dali gól!

V predĺžení strelili domáci víťazný gól zásluhou ALBÍNA PODSTAVEKA.
    Asistencia: Miloš Bystričan, David Minárik.

58:14
    Považská Bystrica dala gól!

V závere tretej tretiny hostia vyrovnávajú na 3:3! Postaral sa o to MILAN DOLINAJEC.
    Asistencia: Jaroslav Niník, Lukáš Dubeň.

50:58

V 51. minúte zápasu domáci otáčajú vývoj skóre a tretím gólom v rade idú do vedenia 3:2!
    Asistencia: Blahoslav Novák, Lukáš Tábi.

40:34

V úvode tretej tretiny domáci vyrovnávajú na 2:2, postaral sa o to ALBÍN PODSTAVEK.
    Asistencie: David König, Dominik Laššo.

39:14

Tesne pred koncom druhej tretiny domáci znižujú na 1:2 zásluhou BLAHOSLAVA NOVÁKA.
    Asistencia: Denis Pätoprstý, Ivan Kohút.

12:25

V 13. minúte je stav zápasu 0:2! PATRIK LIGAS zariadil hosťom vedenie o dva góly.
    Asistencia: Lukáš Dubeň, Jaroslav Niník.

09:00

Prvý gól tohto zápasu dávajú hostia a zásluhou LUKÁŠA DUBEŇA je stav zápasu 0:1!
    Asistencia: Milan Dolinajec.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 40. Novák (Pätoprstý, Kohút), 41. Podstavek (Laššo), 51. Pätoprstý (Novák, Tábi), 65. Podstavek (Bystričan, Minárik) – 9. Dubeň (Dolinajec), 13. Ligas (Dubeň, Niník), 59. Dolinajec (Niník, Dubeň)

HC Topoľčany: Halo – Ďurčo, Král, Bystričan, Nitriansky, Hrudík, Kohút, Španko, Duran – Pätoprstý, Uhnák, Pekarčík – Podstavek, Laššo, Minárik – Tábi, Novák, König – Kubek, Lindeman, Gašparovič
    HK 95 Považská Bystrica: Klinčúch – Leško, Dvořák, Dubeň, Niník, Nahálka, Bajaník, Saboš, Solar – Dolinajec, Ligas, Cíger – Klíma, Schroner, Rodionov – Koleda, Jurášek, Mokrohajský – Okuliar, Pšurný, Hrušík

Rozhodčí: Vojtek – Mráz, Hanko