Opava – Val. Meziříčí 2:4 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 5:0 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 2:1 (kon.)
Mor. Budějovice – David Servis 5:0 (kont.) | Dvůr Králové n. L. – Řisuty 2:4 (kon.) | Kolín – Nymburk 4:2 (kon.)
Klatovy – Písek 3:1 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 3:4 (kon.) | Sokolov – Děčín 4:3 (1:0 po s.n.)
Most – Vrchlabí 0:5 (kont.) | Jablonec n/N – Kobra 2:1 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 1:4 (kon.)
Letňany – Trutnov 7:2 (kon.)
HC Tábor
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 16.12.2017, 18:00 • Zimní stadion města Tábor • 2. liga skupina Střed (ČR) • 21. kolo

Konec zápasu. (20:36:34)

59:44
    Zakázané uvolnění domácích.

58:36
    Offside hostů

55:56
    Vašíček za provokaci tribuny domácích dostává desetiminutový osobní trest.

55:56
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

JIŘÍ VAŠÍČEK zvyšuje na 4:1 pro hosty.

Asistence: Třetina

55:43
    Klestil zasahuje. Hosté mají stále ještě přesilovku po dobu celých 2 minut.

55:14
    Hosté v plném počtu

54:05
    Týmy hrají ve stejném počtu.

53:43
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Matušík – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).

53:14
    Domácí mají k dispozici přesilovku 5 proti 3 po dobu 45 sekund.

53:14
    Oddechový čas pro domácí.

53:14
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

51:59
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Michálek – 2 min., držení protihráče).

48:34
    Povedená rána Havrana od modré, Novák chytá.

48:00
    Vhazování ve středním pásmu.

47:24
    Třetina při každém vyloučení svých spoluhráčů odjíždí orodovat za hlavním sudím. Asi si myslí že svými "nářky" změní jeho rozhodnutí.

46:50
    Domácí se dostali pod velký tlak. Pechánek přerušuje hru za cenu zakázaného uvolnění.

45:56
    Zakázané uvolnění Tábora.

45:10
    Špatnou rozehru domácích naštěstí pohotovým zákrokem zachránil Klestil.

43:47
    Hosté se vydali usadit se do pásma. Ale z něj se sami rychle vyhánějí nepřesnou rozehrou.

43:09
    Oddechový čas pro hosty.

43:09
    Pěkný tlak domácích, ze kterého se hosté dostávají pouze za cenu zakázaného uvolnění.

41:35
    Nařízeno trestné střílení pro domácí. Nájezd pojede Kachyňa.

40:15
    Ze kterého je vysvobodila nepřesná rozehra hostů.

Tábor právě vstřelil branku!

Tak se konečně prosazují i domácí. Přesilovku proměňuje TOMÁŠ ČERNÝ.

Asistence: Severa, Györi

38:38
    Hosté vyhazují až za Klestila.

38:04
    Postavení táborského útočníka v brankovišti.

37:45
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., sekání).

37:25

37:24
    Offside hostů.

37:04
    Vhazování před Klestilem.

36:45
    Pokus Endála míří hodně vedle a hosté se tak vyhánějí z pásma.

36:20

36:01
    Úmyslný offside havlíčkobrodských hokejistů.

35:50
    Březina vyhazuje, obě mužstva střídají.

35:25
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Havran – 2 min., hákování + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

33:52
    Offside Tábora a v něm Heřman.

33:33
    Iciing Tábora.

33:01
    Kulhánek to zkusil od modré, Klestil nadvakrát likviduje neposedný puk.

32:33
    Lehký pokus Kachyni končí v lapačce Nováka (HBR).

32:09
    Puk v ochranné síti, vhazuje se před Klestilem.

32:01
    Křížův pokus si ve změti těl našel pozorný Klestil a přerušuje hru.

31:35

31:28
    Klestil zasahuje proti Voříškovi a přerušuje hru.

30:00
    Offside hostů a v něm Voříšek.

29:35
    Pěkná kombinace domácích. Havran vypálil z první od modré. Novák ani neví jak tento střelecký pokus lapil. Ale má ho někde pod sebou.

29:08

29:00
    Nahození hostů raději skryl Klestil pod lapačku a přerušuje hru.

28:37
    Endál měl dost času u pravé tyče na zakončení. Klestil ho ale vychytal.

28:26
    Novák (HBR) má dnes i značnou dávku štěstí. Havlíčkobrodský brankář ležel na zemi, pokus Urbance ho trefil do přímo do lapačky.

26:54
    Střídání v týmu Hockey Club Tábor: ze hřiště odchází Novák D., přichází Klestil T..

26:54

Nahození od mantinelu propadlo přímo za záda Nováka (TAB). Mezi střelce se zapisuje MARTIN KŘÍŽ.

Bez asistence

26:27
    I na druhé straně se teď Novák (TAB) vyznamenal a přerušuje hru.

25:30
    Rychlý kontr Tábora, na jeho konci Heřman. Vše ale končí na zatím bezchybném Novákovi (HBR).

24:30
    Pokus Březiny našel Novák (HBR) v lapačce.

23:49

22:59
    Pěkná kombinace mezi Blažkem a Matušíkem. Novák (HBR) připraven a vyráží puk do rohu.

18:55
    I další pokus Pýchy končí na hrudi Nováka (HBR).

18:46
    Střela od modré z hole Pýchy končí ve výstroji Nováka (HBR).

18:05
    Offside Tábora. A na ledě se začíná přiostřovat.

17:59
    Hosté se osvobozují vyhozením.

17:46
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Balgavis – 2 min., podražení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

15:25
    Dvě obrovské šance Heřman. Ani jeden pokus nedokázal usměrnit za záda Nováka (HBR).

14:59
    Vhazování ve středovém kruhu. Již podruhé v této třetině čárový sudí špatně posoudil hybridní iciing.

14:37
    Nahození hostů má Novák (TAB) pod kontrolou a přerušuje hru.

14:05
    Matušík selhal v samostatném úniku, kdy se ocitl za hostující obranou! Branku přestřeluje o několik decimetrů.

14:00
    Puk mimo hrací plochu. Posouzeno jako úmyslný offside Tábora.

13:13

12:34

12:00
    OffsideTábora.

11:42
    Novák (HBR) má puk ve své moci a přerušuje hru.

11:00
    Pěkný pokus Matušíka s Heřmanem opět končí na poctivé a obětavé obraně soupeře.

10:30
    A je to tak. Dvořák za asistence spoluhráčů a lékaře opouští střídačku a mizí v kabinách.

10:30
    Novák (TAB) má pokus hostů v lapačce.

10:00
    Dvořák zjevně nebude schopen pokračovat ve hře pro zranění kolene.

09:55
    Domácí Marcel Dvořák zůstává ležet na ledě ve velmi nepřirozené a bolestivé poloze.Hra se přerušuje.

09:12
    Domácí kombinovali s pukem, který skončil na holi Třetiny, který se s pukem ale dostal do offsidu.

08:46

07:59

Domácí obrana opět úplně propadla a inkasuje další branku. tentokrát z hole JANA MILFAiTA.

Asistence: Voříšek

07:40

David Novák nestihl včas zareagovat na rychlou střelu JIŘÍHO VAŠÍČKA , která mu projela kolem betonu na vzdálenější tyč.

Asistence: Endál, Přidal

06:56
    Zakázané uvolnění domácích. Pýcha nepřesně rozehrál.

06:38
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Heřman – 2 min., podražení).

06:04
    Offside domácího celku.

06:02
    Puk v pásmu Tábora. Hosté se osvobozují.

05:56
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., faul loktem).

05:12
    Domácí nedávají hostům "čuchnout". Před Novákem (HBR) se hasí jedna šance za druhou vždy na poslední chvíli.

05:00

04:10
    Vhazování před havlíčkobrodským brankářem po pěkném pokusu Seidla.

03:30
    Pěkná zadovka Matušíka na Urbance, ani pokus Blažka nekončí za zády Nováka (HBR).

02:58
    Další offside hostů.

02:51

01:50
    I na druhé straně se vyznamenal brankář. Matušík jenž byl zcela osamocen před Novákem,si nedokázal zpracovat včas puk a tak nestihl ani přesně zakončit.

01:45
    Hostující Chlubna se ocitl za obranou Tábora, Nováka ale nepřekonal.

01:25
    Vhazování před havlíčkobrodským brankářem po pokusu Černého.

01:02

00:02
    Domácí pořadatelé mají problém s časomírou. Tudíž prosím omluvte časy akcí, branek a vyloučení, budou pouze orientační.

00:01
    Hosté ihned po buly posílají puk na Davida Nováka. Ten ho chytá a rozehrává na své obránce.

00:01

Mužstva dnes nastoupí k zápasu v těchto sestavách:

HC Tábor: Novák D. (Klestil) – Havran, Pýcha – Kachyňa, Tesař – Černý K., Dvořák, Duben – Heřman, Matušík "C", Blažek – Györi, Seidl "A", Severa – Urbanec, Pechánek, Březina

Ochozy táborského zimního stadionu dnes projdou nejostřejší zatěžkávací zkouškou tohoto druholigového ročníku. Postará se o to poslední letošní duel táborského mužstva s Havlíčkovým Brodem, který se promění v přímý souboj o vedoucí příčku tabulky.

Uhájí tedy Tábor první místo, nebo se zpět na první příčku vyšvihnou Bruslaři z Brodu? Úvodní buly padne v 18 hodin, tak buďte u toho!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Ondřej Blaha

Branky a nahrávky: 40. Černý (Severa, Györi) – 8. Vašíček (Endál, Přidal), 8. Milfait (Voříšek), 27. Kříž, 56. Vašíček (Třetina)

BK Havlíčkův Brod: Novák Č. (Marek) – Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Kříž, Balgavis, Hrabaň – Přidal, Třetina "C", Endál, Voříšek, Milfat "A", Šuhaj, Kuchta, Kozlík, Chlubna, Ludvík, Michálek

Rozhodčí: Mgr. Pokorný Zdeněk – Klouda Martin, Bc. Roupec Jiří