Uničov – Uh. Hradiště 0:0 (odl.) | Velká Bíteš – Rosice 8:5 (kon.) | Kaznějov – HC Rokycany 6:8 (kon.)
Mladá Boleslav B – Černošice 4:5 (kon.) | Humpolec – Strakonice 2:4 (kon.) | Nejdek – HC Domažlice 1:6 (kon.)
Kroměříž – Vel. Meziříčí 1:7 (kon.) | Boskovice – Břeclav 5:1 (kon.) | Rožnov p. R. – Wolves Č. Těšín 5:13 (kon.)
Krnov – H. Benešov 8:4 (kon.) | Frýdek-M. "B" – Orlová 2:3 (kon.) | Poruba "B" – Nový Jičín B 0:0 (odl.)
Lev Benešov – Neratovice 8:2 (kon.) | Vlašim – Příbram 1:3 (kon.) | Kutná Hora – PZ Kladno 3:2 (po pr.)
Bohumín – Studénka 4:2 (kon.) | V.Popovice – Mělník 6:5 (po pr.) | Lomnice n/P – Frýdlant 10:3 (kon.)
Blansko – Uh.Brod 0:8 (kon.) | Hvězda Praha – Zbraslav 0:0 (odl.) | Chotíkov – Třemošná 0:5 (kont.)
BK Mladá Boleslav B
4:5 (2:1, 0:4, 2:0)
SK Černošice
Sobota 16.12.2017, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Krajská liga: Středočeský kraj

Z ledové mladoboleslavské malé haly se loučím a přeji klidný zbytek posledního předvánočního víkendu. Na počtenou se těším opět příští týden. (19:23:10)

Dramatický, hezký zápas plný pěkných gólů i šancí je u konce. Smutný konec pro domácí tým, který nezvládl druhou třetinu a nakonec prohrál těsně 4:5. Bruslařům se povedl závěr utkání, díky jeho prostřední části však znovu svému soupeři podlehli. Černošice naopak potvrdily roli favorita.

59:29
    Puk je v útočném pásmu Černošic, Bruslaři bez brankáře.

59:04
    Jiří Loskot jen těsně nevstřelil šestý gól pro svůj tým.

58:48
    Petr Kysela od modré těsně minul.

58:32
    Bruslařům se nedaří usadit v útočném pásmu, zatím ani neodvolali brankáře.

57:57
    Vhazování před boleslavským brankáře. Domácí tým už si nemůže vybrat oddechový čas.

57:46
    Lukáš Rovný byl v ofsajdu, bude se vhazovat ve středním pásmu. Domácí mají v závěru tlak.

57:37
    Ivan Ďurač pálil z levého kruhu, trefil ale pouze připraveného brankáře.

57:07

56:59
    Boleslavští i v oslabení útočí, mají to ale těžké. Černošičtí fanoušci své příznivce mezitím hlasitě podporují a ženou k vítězství.

56:16
    Černošicím se zatím nedaří usadit v útočném pásmu.

55:07
    Znovu se vylučuje. Menší trest za podražení dostal Ivan Ďurač (MBL).

54:32
    Mladá Boleslav B právě vstřelila branku!
    Krátce poté, co Bruslaři hráli šest na čtyři se prosadili. IVAN ĎURAČ zakončil pohledně pod břevno. Bez asistence.

54:28

54:24
    Dvě minuty za sekání dostal Patrik Červený (ICE), domácí hrají šest na tři.

54:04
    Domácí hrají bez brankáře šest na čtyři!

53:14
    Bruslaři si vzali oddechový čas kvůli svému brankáři. Ten musel vyhledat pracovníka záchranné služby, který jej, nejspíš na ruce, ošetřil. Hra ale pokračuje dál i s Vlastimilem Maxem Markem.

53:14
    Oddechový čas pro domácí.

53:04
    Pohledný nájezd v podání Dominika Šalamouna zůstal nevyužit. Černošický hráč chtěl zakončit střelou ke vzdálenější tyč, jenže Vlastimil Max Marek jeho úmysl dobře vyčetl a další inkasovanou branku nepřipustil.

52:28
    Dvě minuty za hrubost dostali Milan Ficek (MBL) a Petr Němeček (ICE).

52:28
    Dorážka Milana Ficka byla neúspěšná. Ten se následně pustil do jednoho z černošických hráčů a je z toho vyloučení.

51:16
    Na modré čáře se napřáhl Dominik Trégl, jenže o dost minul. Puk trefil plexisklo.

51:03
    Tomáše Jobka nechali Boleslavští jet samotného proti brankáři, Jobek toho však moc nevymyslel a nakonec trefil pouze připraveného Vlastimila Maxe Marka.

50:42
    Zakázané uvolnění na straně Bruslařského klubu. Následuje buly po Markově pravici.

50:10
    Další odpískaný ofsajd. Těch je v tomto utkání skutečně nespočet. I proto je utkání teprve v polovině třetí třetiny.

48:31
    Tvrdá střela Lukáše Ureše od modré čáry se k Vlastimilu Maxu Markovi nedostala. Puk se odrazil od brusle jednoho z mladoboleslavských hráčů.

47:56
    Po hře vysokou holí přerušil sudí hru. Malou halu zní mezitím jedna z dalších písniček a za chvíli bude vhozeno další buly.

47:46
    Černošice mají v posledních minutách znovu více ze hry, Bruslaři se musejí hodně bránit.

47:20
    Vlastimil Max Marek u levé tyče krotil nepříjemně skákající puk, hra bude za několik chvil pokračovat dál.

45:22
    V posledních sekundách je hra nepřesná. Po ofsajdu následuje vhazování ve středním pásmu.

42:55
    LUKÁŠ ROVNÝ snižuje z protiútoku, když prostřelil Martina Frolíka z pravého kruhu. Bez asistence.

42:47
    Lukáši Francovi se nepodařilo nahodit kotouč do útočného pásma. Ten místo toho skončil na střídačce Černošic.

42:35
    Zakázané uvolnění na straně Černošic.

42:13
    Ivan Ďurač dorážel, jenže překážkou byly Frolíkovy betony.

41:33
    Smůla na straně domácích. Dominik Trégl pohotově dorážel, ale puk trefil pouze brankáře.

40:01

Na střely ovládli hosté druhou třetinu vysoko 22:7. Mladá Boleslav sice se závěrečným hvizdem vstřelila branku, jenže tu už rozhodčí neuznal. Pokračuje se tedy za stavu 2:5.

Druhou dvacetiminutovku ovládli černošičtí hráči. Ti vstřelili hned čtyři branky a pokud budou chtít domácí uspět, budou muset svůj výkon výrazně zlepšit. V hokeji je ale vše možné, třeba se dočkáme zvratu.

Další třetina začne přibližně v 18:43.

40:00

38:49
    Hra byla znovu přerušena následuje buly v útočném pásmu Mladé Boleslavi.

38:42
    Druhá třetina se skutečně vleče. Hraje se už 36 minut, celkově se čas vyšplhá tak na 40. Je to způsobeno častými přerušeními, hodně vstřelenými góly a také vyloučeními.

37:48
    Ivan Ďurač jel proti jedinému bránícímu hráči, kterého sice obešel, jenže finální střela, na kterou neměl dostatečný klid, nemířila mezi tři tyče.

37:10
    Vlastimil Max Marek je znovu v permanenci. Před chvílí zasáhl po náročné střele jednoho z černošických hráčů. Domácím se nedaří pokrývat hostující hokejisty.

36:55
    Černošice právě vstřelily branku!
    Aktivita Černošic neustává. Pátou branku inkasoval boleslavský gólman po střele DOMINIKA ŠALAMOUNA. Asistence: Jiří Loskot.

36:37
    Černošice kombinují v útočném pásmu. Po dorážce se málem radoval z gólu Jiří Loskot, ale nakonec puk do brány nedostal.

35:06
    Hosté jeli dva na jednoho, Vlastimil Max Marek ale zvládl udržet puk před brankovou čárou.

34:09
    Z rychlého protiútoku hosté navyšují své vedení. Po střele z levého kruhu se radoval z gólu PATRIK ČERVENÝ. Asistence: Karel Vladyka.

33:53

33:15
    Zarputilá černošická obrana Bruslaře téměř k ničemu nepouští, domácí se těžko dostávají do šancí.

32:26
    David Sem vyvezl kotouč, domácí se musejí pro puk vracet. Následně střílel z levého kruhu Lukáš Rovný, jenže toho vychytal Martin Frolík.

31:53
    Dvě minuty za hrubost dostal Lukáš Ureš (ICE).

31:40
    Stejný hráč nyní dorážel z blízka, ale štěstí mu nepřálo. Bruslaři hrají ve výhodě a mají více ze hry.

31:11
    Petr Kysela nezachytil nepřesnou přihrávku, domácí tedy nevyrovnali.

30:12
    Střelu Jana Vondrlíka z mezikruží zblokoval jeden z hostujících hráčů.

28:24
    Pulkrabova střela byla v mezikruží tečována.

28:07
    Hosté jsou při chuti a očividně mají více ze hry.

27:47
    Černošičtí bleskově otočili průběh utkání. Z pravého kruhu prostřelil domácího gólmana ROMAN FORMÁNEK. Asistence: Matěj Mráz.

26:40
    Hosté se radují ze šťastného vyrovnání. Po střele DOMINIK ŠALAMOUN prošel brankáři puk mezi betony. Bez asistence.

26:17

26:04
    Po hezké střele Davida Marčeka nechybělo mnoho, aby domácí navášili své vedení. Následně byl na 2+10 minut za sekání a nesportovní chování vyloučen Milan Ficek (MBL).

25:03
    Černošice v oslabení bojují a Patrik Červený byl dokonce blízko vyrovnání. Domácím zatím přesilovka nevychází podle představ.

24:16
    Další přesilovka pro Bruslařský klub. Menší trest za podražení dostal David Sem (ICE).

23:42
    Z levého kruhu vystřelil Milan Ficek, ale hostující gólman puk nezpracoval zrovna sebejistě. Než však boleslavský hráč zvládl dorážku, už byl kotouč pod kontrolou Martina Frolíka.

22:41
    Václav Krudenc byl v ofsajdu, ale jeho posouzení se nelíbilo velice početnému černošickému publiku, které nesouhlasně píská.

21:57
    Ivan Ďurač mohl jet sám na branku, jenže než zvládl dohnat puk, tak z brány vyjel až do mezikruží Martin Frolík a puk pádem skvěle zablokoval.

21:25
    Téměř jistý gól měl na hokejce jeden z hostujících hráčů, jenže toho pohotově vychytal Vlastimil Max Marek.

20:26
    U levé tyče dorážel Roman Formánek, ale puk mířil mimo.

20:01

První třetina vyzněla na střely lépe pro hosty – 12:17.

V první třetině jsme viděli pohledný hokej a ačkoliv měli zpočátku více ze hry hosté, Bruslaři se nakonec ukázali jako efektivnější tým a po úvodních dvaceti minutách vedou.

Na ledě zůstal ležet Marek Pulkrab, přičemž černošičtí fanoušci se dožadovali vyloučení, jenže hlavní rozhodčí hokejistům vysvětlil, že nebude vylučovat.

Další třetina začne přibližně v 17:48.

20:00

19:15
    Dohrává se první dějství, kotouč mají na hokejkách hráči Černošic.

18:27
    Mladou Boleslav hlavní rozhodčí kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti vykázal z útočného pásma.

17:46
    Mezi kruhy se do puku opřel aktivní Dominik Šalamoun, jenže puk skončil v ochranné síti.

16:32
    Z mezikruží střílel Dominik Trégl, puk ale zamířil těsně mimo.

15:31
    Po vstřeleném gólu zůstal na ledě ležet brankář Martin Frolík. Možná má něco s nohou, ale těžko s určitostí říci. Po chvíli pokračuje ve hře, ošetřit se nenechal.

15:31
    Nádherný gól Bruslařského klubu. Z velkého úhlu přihrával Libor Bartoš, přičemž puk do brány s milimetrovou přesností chladnokrevně nasměroval PAVEL HRADEC. Asistence: Libor Bartoš, Ivan Ďurač.

14:55
    Na ledě zůstal u mantinelu ležet Ondřej Kratochvíl. Než k němu ale došel pracovník záchranné služby, byl hokejista na svých a nakonec se ani nevylučovalo.

14:18
    Na to už ale boleslavská obrana ani brankář nestačili. Po přesné dorážce PATRIKA ČERVENÉHO do prázdné branky Černošičtí vyrovnali. Asistence: Karel Vladyka, David Sem.

14:04
    Po nepříjemné střele Davida Sema zvládl Vlastimil Max Marek chytit puk a přerušit hru.

13:03
    Domácí se dokázali osvobodit, puk je tak u Martina Frolíka.

12:56
    Boleslavské publikum je proti, přesto bude muset Michal Mareš (MBL) na trestnou lavici za hákování.

12:31
    Bruslařský klub se raduje z první branky zápasu. Z kruhu prostřelil černošického brankáře LUKÁŠ ROVNÝ. Asistence: Jan Vondrlík.

11:56
    Po střele Libora Bartoše od modré čáry byli Boleslavští blízko úvodní brance. Gólman hostů puk nezpracoval ideálně, jenže nikdo z Bruslařů jej stejně mezi tři tyče nesrazil.

11:10
    Bruslaři si špatně přihráli, Černošice díky tomu znovu vyhodily puk na druhou stranu hřiště.

10:23
    Dominik Šalamoun (ICE) po chvíli usedl na trestnou lavici znovu a i tentokrát to bylo za podražení.

10:13
    Patrik Červený střílel z levého kruhu, jenže puk zamířil úplně mimo.

09:59

09:13
    "Ty neumíš ofsajdy? Jsi slepej?" diváci v předchozích sekundách komentovali údajně neodpískaný ofsajd Černošic.

08:51
    Lukáš Rovný byl blízko finální gólové koncovce, puk si však cestu mezi tři tyče nenašel.

08:31
    Hostům se podařilo vyhodit puk, domácí se zatím nedokázali usadit v pásmu.

07:59
    Za podražení dostal dvě minuty Dominik Šalamoun (ICE). S rozhodnutím rozhodčího sice spokojený nebyl, na jeho protesty ale nebral rozhodčí zřetel.

07:28
    Utkání sleduje 51 diváků.

07:00
    Povedený zákrok boleslavského gólmana. Ten pohotově chytil lapačkou puk po střele Václava Krudence z pravého kruhu.

06:40
    Po hře vysoké holí nařídil hlavní rozhodčí vhazování před Martinem Frolíkem.

05:14
    Puk mají na svých hokejkách stále hokejisté v modrých dresech, domácí se prozatím k ničemu většímu nedostali.

04:14
    Puk je za černošickou brankou, hosté zahajují útok.

03:49
    Puk prolétl brankovištěm Mladé Boleslavi, bylo to ale těsně před brankovou čárou.

03:26

02:30
    Černošice mají tlak a drží se poblíž boleslavské brány, ale prozatím střílejí nepřesně.

01:36
    Až od modré čáry vystřelil Ondřej Staněk. Černošičtí hokejisté sice Vlastimilu Maxu Markovi stínili, ale ten přesto svůj tým podržel.

01:26
    První vyloučení utkání. Za sekání musí strávit na trestné lavici dvě minuty Milan Ficek (MBL).

00:26
    V mezikruží se odhodlal ke střele Václav Krudenc, jenže puk zamířil vysoko do ochranné sítě.

00:01

Hokejisté jsou na ledě, utkání za chvíli začíná.

BK Mladá Boleslav B: Marek (Kořínek) – Bílek, Franc – Marček, Dinga – Hart (A), Bartoš, Kukla – Vondrlík, Rovný, Kysela – Trégl, Milan Ficek, Mareš – Michal Ficek, Hradec (C), Ďurač

SK Černošice: Frolík (Netopil) – Němeček (A), Kratochvíl, Ureš, Sem, Staněk (C), Vladyka – Formánek, Jobek, Veselý, Červený, Šalamoun, J. Loskot, Pulkrab, Sobotka, Mráz, Krudenc

Rozhodčí: Plášil – Raška, Řidka.

Na led deváté Mladé Boleslavi dorazí v rámci Krajské ligy Středočeského kraje čtvrté Černošice. Zda Bruslaři prolomí své rozpačité výkony a vyšlápnou si na favorita, se dozvíme v sobotu večer. Utkání se odehraje v mrazem prochladlé boleslavské malé hale.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 13. Rovný (Vondrlík), 16. Hradec (Bartoš, Ďurač), 43. Rovný, 55. Ďurač – 15. Červený (Vladyka, Sem), 27. Šalamoun, 28. Formánek (Mráz), 35. Červený (Vladyka), 37. Šalamoun (Loskot)

Rozhodčí: Plášil – Raška, Řidka