Girona – Getafe 1:0 (kon.) | Celta Vigo – Villarreal 0:1 (kon.) | Las Palmas – Espanyol 2:2 (kon.)
Barcelona – La Coruňa 4:0 (kon.)
Girona FC
1:0 (1:0)
Getafe CF
Neděle 17.12.2017, 12:00 • Estadi Municipal de Montilivi (Girona) • Španělská LaLiga • 16. kolo

Z tohoto online přenosu je to vše, s přáním hezkého dne se s vámi loučí Lukáš Jasoněk. (13:55:10)

Girona udolala Getafe nejtěsnějším možným rozdílem a poskočila z jedenáctého místa až na šesté. Výhru domácímu týmu vystřelil Stuani, který se prosadil už v páté minutě. Poražené Getafe je deváté.

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 3:3. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:8. Fauly: 20:25.

90+4

90+2
    Domácí fotbalisté se snaží hrát co nejdále od své branky, což jim zatím vychází.

90+1
    V žádném případě se hráčům Getafe nedá upřít snaha. Vypadá to však, že recept na defenzivu Girony hostující celek nenajde. Má na to už jen čtyři minuty.

90
    Emoce pracují naplno. David Timor (Girona FC) se dostal do křížku s Ángelem Rodríguezem (Getafe CF) a oba kohouty rozhodčí potrestal pomocí žlutých karet.

88
    Zpoza šestnáctky zakončující Antunes (Getafe CF) nastřelil jednoho z obětavých obránců.

86
    Žlutou kartu dostává Álex Granell (Girona FC).

86
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště vůbes nespěchá Cristian Portugués, čeká na něj Aday.

84
    Gironští sportovně vrátili balon soupeřům a soustředí se na obranu.

83
    Zničehonic se na zemi ocitl Mojica a žádá si ošetření. Jedná se opravdu o křeč, nebo hráč domácího klubu takticky natahuje čas? To ví asi jen on sám.

81
    V době, kdy do konce utkání zbývá deset minut, Girona kontroluje hubený náskok kombinační souhrou v blízkosti středového kruhu.

79
    Nedisciplinovaně hrající Jorge Molina (Getafe CF) spáchal další faul a rozhodčí mu to pěkně spočítal. Výsledkem součtu Molinových faulů je žlutá karta.

78
    Na půlící čáře došlo k faulu Moliny (Getafe CF).

76
    Bono (Girona FC) zkušeně vyboxoval prudký centr z rohového kopu stáčející se směrem do brány.

75
    Střídání v týmu Girona FC: z hrací plochy odkráčel Cristhian Stuani, nastoupil Olarenwaju Kayode.

73
    Při útočné akce hostů Molina předložil míč Morovi a ten z hranice šestnáctky vypálil vysoko nad.