Club Brugge – Anderlecht 5:0 (kon.) | Charleroi – Genk 1:1 (kon.) | Waregem – Antverpy 1:2 (kon.)
SV Zulte-Waregem
1:2 (0:2)
Royal Antverpy
Neděle 17.12.2017, 20:00 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická liga • 19. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:57:01)

Je konec. Antverpy nakonec i přes jednu obdrženou branku ve druhé půli uhájily náskok z prvního poločasu a po výhře 2:1 si odvezly všechny tři body.
    už v 5. minutě se Heylen dopustil faulu v pokutovém území a následnou penaltu proměnil Hairemans. Ve 30. minutě poslal hosty do dvoubrankového vedení Ardaiz, když dostal skvělou přihrávku za obranu a následně umístil míč k levé tyči. V 40. minutě vstřelil Acheampong třetí branku, ale ta nakonec nebyla uznána kvůli faulu. O minutu později se domácí brankář Bossut dopustil taky faulu v pokutovém území a Hairemans se postavil i na druhou penaltu. Ovšem směr jeho střely vystihl právě domácí brankář.
    V 66. minutě se hostujícímu obráncovi nepodařil odkop ve vápně a De Fauw prostřelil brankáře Bolata. Ke konci se ovšem domácí nemohli dostat do žádné větší šance a Antverpy vyhrály 2:1.

90+5

90+5
    Nyní hostující hráč Reda Jaadi ještě vybojoval rohový kop.

90+4
    Ofsajd, ve kterém se ocitl domácí hráč. Sinan Bolat s odkopem určitě nebude spěchat a o dnešním vítězi je pravděpodobně rozhodnuto.

90+3
    Cent domácích do vápna skončil pouze u obrany Antverp, která ho odkopla do zámezí.

90+2
    Nill De Pauw poslal centr do vápna, kterým hledal Šaponjiće, ale ten míč netrefil a tak si ho do náruče vzal Sinan Bolat.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Nynější rohový kop domácích opět neskončil zakončením a hosté mají autové vhazování.

89
    Hosté odkopli míč do zámezí a následuje další aut pro domácí. Ovšem centr skončil pouze v rukách Sinana Bolata.

88
    Autové vhazování mají domácí hráči na své půli a následně se opět ženou dopředu.

87
    Ovšem při útočném snažení se opět domácí dopustili faulu a vteřiny jim tikají velmi rychle.

86
    Skvělým skluzem zasáhl hostující obránce a dostal míč do bezpečí.

85
    Jaadi sice odcentroval z levé strany, ale míč skončil jen u domácích hráčů.

84
    Van Damme Jelle srazil skluzem k zemi Cordara a píská se faul, který je oceněn žlutou kartou.

83
    Opět měla obrana Antverp menší problémy při odkopnutí míče. Po následném centru domácích chtěl Ivan Šaponjić zasáhnout míč nůžkami, ale netrefil ho.

82
    Domácí mají další přímý kop z pravé strany, ze kterého můžou ohrozit hostující bránu.

80
    Střela hostujícího hráče šla pouze vedle brány Bossuta.

79
    Další centr domácích prošel do vápna, ale ke střele se až poté dostal domácí hráč, ovšem Sinan Bolat s ní neměl žádné problémy.