Chaves – Rio Ave 1:1 (kon.) | Feirense – Setúbal 1:0 (kon.) | Sporting – Portimonense 2:0 (kon.)
Tondela – Benfica 1:5 (kon.)
GD Chaves
1:1 (0:1)
Rio Ave FC
Neděle 17.12.2017, 17:00 • Estadio Municipal de Chaves (Chaves) • Portugalská Primeira Liga • 15. kolo

Přeju hezký večer a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (19:12:59)

Sledovali jsme utkání mezi Chaves a Rio Ave, které končí zřejmě zaslouženou remízou 1:1. Za domácí se v 73.minutě prosadil Bressan, za hosty se trefil Novais po parádním volném přímém kopu. Rio Ave mohlo v pohodě vyhrát, jenže v 75.minutě dostal červenu kartu Marcelo a tak jsou rádi i za bod. Chaves zůstává na devátém místě, Rio Ave se posouvá na šestou příčku.

90+5

90+3
    Hosté kombinují kolem pokutového území a snaží se vstřelit rozhodující branku.

90+2
    Nepřesnou přihrávku vyslal William. Cassio bude odkopávat od brány.

90+1
    Rozhodčí Bruno Paixão se rozhodl, že nastaví pět minut nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Joao Novais, přichází Óscar Barreto.

89
    Hosté drží míč na své útočné polovině a střádají cenné vteřinky.

88
    Střídání v týmu GD Chaves: ze hřiště odchází Platiny, přichází William.

87
    Rio Ave se brání ze všech sil a logicky často faulují a přerušují hru.

86
    Žlutou kartu dostává Rúben Ribeiro (Rio Ave FC).

85
    Žlutou kartu dostává Tarantini (Rio Ave FC).

84
    Žlutou kartu dostává Cássio (Rio Ave FC).

83
    Hra je hodně nervózní, oba celky hrají o hodně.

82
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Hélder Guedes, přichází Nuno Santos.

81
    Hostující trenér Cardoso bude podruhé v utkání střídat.

80
    Hosté drží míč a nikam se neženou, stejně jako celý druhý poločas.

79
    K zakončení se dostal domácí Patrao, jenže míjí bránu Cassio zhruba o tři metry.

78
    Rio Ave si za tři minuty ztratilo velice dobře rozehraný zápas a ještě budou rádi, když získají alespoň bod.