Boston – NY Rangers 2:3 (po pr.) | Carolina – Columbus 2:1 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 2:0 (kon.)
NY Islanders – Los Angeles 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 2:1 (po pr.) | Ottawa – Montreal 3:0 (kon.)
Arizona – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Washington – Anaheim 3:2 (po pr.) | Colorado – Tampa 5:6 (kon.)
Calgary – Nashville 0:2 (kon.)
New York Islanders
4:3 (1:2, 0:0, 2:1 - 1:0)
Los Angeles Kings
Neděle 17.12.2017, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL

Z mé strany je to pro tento zápas všechno. Přeji dobrou noc. (04:04:09)

Československá stopa v utkání:
    Marián Gáborík (LAK) 0+0, 3 střely, čas na ledě 10:11
    Jaroslav Halák (NYI) celý zápas strávil na střídačce

1. John Tavares (NYI) 1+2
    2. Jordan Eberle (NYI) 1+0
    3. Tyler Toffoli (LAK) 1+1

Dnešní zápas přinesl napínavou bitvu plnou obratů. Hosté si vypracovali vedení dvoubrankové vedení, ale o to přišli a ve třetí třetině dokonce o gól prohrávali. Jenže se nevzdali a ještě dokázali v poslední minutě srovnat. Za svou snahu si nakonec z New Yorku odváží jen jeden bod, v prodloužení totiž rozhodl Eberle.

61:54 Jordan EBERLE - 4:3

61:54
    Islanders právě vstřelili branku!
    Je dobojováno! Domácí dnes získávají dva body, rozhodující trefu v prodloužení zařídil JORDAN EBERLE, který překonal Kuempera střelu z prostoru mezi kruhy. Asistence: Mathew Barzal.

60:01

Protože je skóre po třech třetinách nerozhodné, následuje prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:47
    Gól platí, nejspíš nás čeká prodloužení.

59:47
    Ale ještě se ta situace prozkoumává na videu.
    59:47 Anže KOPITAR - 3:3

59:47
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Je znovu vyrovnáno! Hosté dokázali vytěžit ze svého závěrečného tlaku důležitou branku! Puk protlačil za záda Greisse ANŽE KOPITAR. Asistence: Dustin Brown, Alec Martinez.

59:29
    Kopitar přestřelil branku.

59:00
    Doughty se pokusil vyrovnat tvrdou střelou z levého kruhu, ale Greiss znovu podržel svůj tým.

57:23
    Toffoliho bekhend u úhlu dokázal Greiss zneškodnit.
    56:44 Anders LEE - 3:2

56:44
    Domácí otáčejí skóre zápasu! ANDERS LEE se prosadil z předbrankového prostoru a posílá poprvé v zápase domácí do vedení. Asistence: Ryan Pulock a John Tavares.

55:41
    Kempeho pokus z levé strany dokázal Greiss skvělým zákrokem vytěsnit.

54:32
    Na druhé straně pak nemusel zasahovat pro změnu Kuemper. Střelu Pulocka přizvedl do ochranné sítě Muzzin.

53:09
    Lewisovu nebezpečnou střelu dokázal zablokovat Ledd a ušetřil práci Greissovi.

52:56
    Pearson pálil z mezikruží, ale nedokázal trefit bránu.

50:57
    Johnny Boychuk dokázal zablokovat nebezpečnou Gáboríkovu střelu.

49:18
    Doughtyho střela zápěstím od pravého mantinelu se neujala, stav zůstává nerozhodný.

48:21
    Další Lewisova šance. Tentokrát z levé strany. A skončila znovu zákrokem Greisse.

46:27
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Anže Kopitar – 2 min., podražení).

45:05
    Trevor Lewis bekhendem zblízka nedokázal Greisse překonat.
    44:15 John TAVARES - 2:2

44:15
    Je vyrovnáno! Tvrdou střelou z pravého kruhu pro vhazování se trefil kapitán Islanders JOHN TAVARES. Asistence: Anders Lee a Josh Bailey.

43:30
    Od modré čáry pálil Oscar Fantenberg, ale svůj druhý gól dnes nedal. Jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě.

42:16
    Na druhé straně pálil Anders Lee, ale ani on neuspěl.

41:09
    Folinovu střelu zápěstím dokázal Greiss chytit.

40:01

Další třetina začne přibližně v 3:02.

Ve druhé třetině jsme se žádného gólu nedočkali, hosté stále vyhrávají 2:1 po třech gólech z první třetiny. Obrázek byl ve druhé třetině takový, že domácí samozřejmě prahli po vyrovnání, ale když bylo třena, zasáhl brankář Kuemper.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:42
    Ještě jednou musel Greiss zasahovat. Prozradil se proti střele Trouby.

38:29
    Forbort se opřel do puku na modré,ale jeho střelu dokázal chytit Greiss-

36:58
    Cal Clutterbuck nedokázal ani z blízka překonat Kuempera.

35:45
    Eberle se snaží s utkáním něco udělat, teď ale střílel vedle.

33:48
    Anders Lee svou jedovkou z mezikruží nedokázal skvělého Kuempera překonat.

32:06
    Muzzin střelou z pravého kruhu netrefil bránu.;7

31:05
    Bernerův tečovaný pokus se stal obětí brankáře Kuempera.

29:46
    Bailey dokázal změnit dráhu puku lehkou tečí, ale Kuempred si dokázal poradilt ap uk chytil.

27:19
    Jokinenův pokus byl sice zajímavých parametrů, ale nenašel si cestu do brány.

26:09
    Tavarosovu nebezpečnou střelu z mezikruží dokázal Kuemper skvělým zákrokem vyrazit.

25:48
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Torrey Mitchell – 2 min., hákování).

24:12
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Marián Gáborík – 2 min., vysoká hůl).

22:27
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Jason Chimera – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Trevor Lewis – 5 min., bitka).

20:27
    Střely Muzzina i Mayfielda na obou stranách kluziště byly zblokovávané.

20:01

Driuhá třetina začne přibližně v 0:08.

První třetina je za námi, přinesla hned tři branky. Jako první se prosadil hostující Fantenberg, vedení Kings pak ještě navýšili svůj náskok, trefil se Toffoli. Domácí se ale nevzdali a v poslední minutě srovnal Bailey.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00
    19:10 Josh BAILEY - 1:2

19:10
    Domácí dokázali snížit, už prohrávají jen o gól. Z blízka se podařilo kotouč procpat do brány JOSHI BAILEYMU. Asistence. Calvin de Haan, John Tavares.

17:56
    Anthony Beauvillier tečoval puk těsně před Kuemperem, ten snížení nepřipustil.
    17:11 Tyler TOFFOLI - 0:2

17:11
    Hosté už vedou o dva góly! Přesilovku využil střelou z hranice levého kruhu TYLER TOFFOLI. Asistence: Drew Doughty a Darcy Kuemper.

16:44
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Adam Pelech – 2 min., držení protihráče).

15:23
    Z pravého kruhu vyslal jedovatou střelu na Kuempera Johnny Boychuk. Ten však své mužstvo podržel a neinkasoval.

13:41
    Barzal mohl hned vyrovnat, ale zakončení z brankoviště mu nevyšlo.
    12:56 Oscar FANTENBERG - 0:1

12:56
    Od modré čáry se do puku opřel OSCAR FANTENBERG a kotouč skončil až v síti. Hosté se ujímají vedení.. Asistence: Tanner Pearson a Tyler Toffoli.

12:10
    Toffoliho pokus zápěstím z pravého kruhu dokázal Greiss chytit.

11:20
    Stejně tak střílel na opačné straně nepřesně Eberle u pravého kruhu.

10:24
    Cliffordova střela z blízka byla nepřesná.

09:25
    Calvin de Haan pálil z pravého kruhu, Kuemper se překonat nenechal.

08:21
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Scott Mayfield – 2 min., nedovolené bránění).

07:29
    Z levého kruhu se odhodlal vystřelit Calvin de Haan, ale branku LA Kings netrefil.

06:35
    Z velkého úhlu z pravé strany střílel Nick Shore, branku Islanders netrefil.

05:02
    Z hranice pravého kruhu vypálil Jake Muzzin, Greiss si tentokrát už musel připsat zákrok.

03:56
    Johnny Boychuk zablokoval střelecký pokus Tannera Pearsona.

03:29
    Trevor Lewis nebezpečně tečoval puk před Greissem. Ten si však přesto dokázal poradit a kotouč za svá záda nepustil.

02:23
    Tentokrát už střela Leddyho od modré na Kuempera prošla, ovšem brankář Kings ji dokázal chytit.

01:41
    Derek Forbort předvedl skvělou práci, zablokoval střelu Leddyho.

01:26
    Darcy Kuemper lapil i další střelu, tentokrát od Baileyho.

01:26
    Nick Leddy tvrdě vypálil od modré čáry, ale brankář Darcy Kuemper se nenechal překonat, předvedl jistý zákrok.

01:11
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., podražení).

00:57
    Z levého kruhu vypálil hostující útočník Adrian Kempe, ale netrefil bránu.

00:01

New York Islanders: Halák (Greiss) – Boychuk, Leddy, Mayfield, de Haan, Pulock, Pelech – Jo. Bailey, Tavares (C), Lee – Eberle, Barzal, Ladd (A) – Clutterbuck (A), Cizikas, B. Nelson – S. Bernier, Beauvillier, Chimera.

Los Angeles Kings: Kuemper (Quick) – Doughty (A), Muzzin, Martinez, Fantenberg, Folin, Forbort – D. Brown (A), Kopitar (C), Iafallo – Toffoli, Kempe, Pearson – J. Jokinen, T. Mitchell, Gáborík – Lewis, N. Shore, Clifford.

Rozhodčí: Morton, O’Halloran – Cormier, Pancich.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 20. Jo. Bailey (de Haan, Tavares), 45. Tavares (Lee, Jo. Bailey), 57. Lee (Pulock, Tavares), 62. Eberle (Barzal) – 13. Fantenberg (Pearson, Toffoli), 18. Toffoli (Doughty, Kuemper), 60. Kopitar (D. Brown, Martinez)

Rozhodčí: Morton, O’Halloran – Cormier, Pancich