Boston – NY Rangers 2:3 (po pr.) | Carolina – Columbus 2:1 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 2:0 (kon.)
NY Islanders – Los Angeles 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 2:1 (po pr.) | Ottawa – Montreal 3:0 (kon.)
Arizona – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Washington – Anaheim 3:2 (po pr.) | Colorado – Tampa 5:6 (kon.)

Philadelphia právě vstřelila branku!
    Právě po neúspěšné dorážce Simmondse Ben Bishop držel hokejku soupeře, místo aby se věnoval hře před ním. Toho dokonale využil střelou od modré čáry SHAYNE GOSTISBEHERE, který ukryt za clonícím Simmondsem, jenž se dlouho rozčiloval, že kvůli Bishopovi nemůže hrát, dosáhl vítězné branky. Asistence: Jakub Voráček.

63:42
    Voráček tvrdě vypálil od modré. Bishop jen vyrazil a před jedním z hráčů Flyers byla zcela odkrytá branka. Jenže dorážka šla vedle.

63:28
    Radulov se provinil hákováním a Philadelphie do konce prodloužení bude hrát přesilovku čtyř proti třem.

60:36
    Za Elliottovými zády zazvonila tyč po ráně Seguina z hranice levého kruhu!

48:35
    Flyers si zahrají přesilovku. Při souboji před brankou zasáhl Radulov soupeře hokejkou do obličeje.

47:21
    Pitlick vyrazil do brejku, kam byl vyslán přihrávkou z vlastního pásma, ale při zakončení selhal. Elliotta si sice položil, ale branku následně netrefil.

44:59
    Philadelphia si zahraje přesilovku. Dvě minuty za hákování si odsedí Gemel Smith.

35:01
    Raffl s Konecnym šli dva na nikoho! Neskutečná šance, kterou dokázala Travis Konecny spálit poté, co mu na střed přišla přihrávka od Raffla. Konecny minul z blízka Bishopovu klec.

32:08
    Jakub Voráček se dostal do samostatného úniku, ale zezadu tísněn vracejícím se obráncem minul branku Bishopa. Snažil se střílet do protipohybu brankáře Dallasu.
    29:10 Shayne GOSTISBEHERE - 1:1

29:10
    Obrovský tlak domácích nakonec Ben Bishop neustál, ačkoliv dělal, co jen mohl! Na brankáře hostí létal jeden puk za druhým a ujala se nakonec až dorážka SHAYNEA GOSTISBEHERA, který doslova skočil po puku, který se odrazil od zadního mantinelu. Asistence: Jakub Voráček, Claude Giroux.

27:51
    Skvělý zákrok Bena Bishopa, který bruslí zastavil puk z hokejky Simmondse, před nímž zela otevřená klec!

27:38
    Sanheim skončil po souboji s Pitlickem na zemi. Pitlick putuje na trestnou lavici za hrubost.

16:35
    Bude se znovu vylučovat. Po souboji na zadním mantinelu za Elliottem se provinil podražením Radulova domácí Filppula.

13:13
    Je tu další faul, tentokrát na straně Dallasu. Shore podrazil Voráčka a putuje na trestnou lavici. Bude se hrát 4 na 3 celkem 17 vteřin, pak se vrátí na led Roussel.

12:00
    Po střele Simmondse je hra přerušena a dvě minuty za hrubost dostává Sean Couturier. Takže se hraje ve čtyřech.

11:45
    Couturier se dostal do velké šance v mezikruží a snažil se vystřelit pod lapačku Bishopa, ale brankář Dallasu předvedl pohotový a spíš reflexní zákrok!

11:30
    Bude se vylučovat na straně Dallasu. Dvě minuty dostává Antoine Roussel za podražení.
    07:13 Gemel SMITH - 0:1

07:13
    Dallas právě vstřelil branku!
    Ovšem Stars se rychle vrátili před Elliotta a GEMEL SMITH dostal přesnou přihrávku od Elieho, který stihl přihrát těsně před přejetím zadní čáry u mantinelu. Smithovi se podařilo prostřelit přesouvajícího se Elliotta. Asistence: Remi Elie, Martin Hanzal.

05:30
    Voráček kombinoval s Gudasem. Český obránce tvrdě vypálil od modré a Bishop puk pouze vyrazil před sebe, kde číhal na dorážku právě Voráček, jenž ale minul klec soupeře!

00:38
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Claude Giroux – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Benn – 2 min., hrubost).

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 30. Gostisbehere (Voráček, Giroux), 64. Gostisbehere (Voráček) – 8. G. Smith (Elie, Hanzal)

Philadelphia Flyers: Elliott (Lyon) – MacDonald, Provorov, Gostisbehere, Hägg, Gudas, Sanheim – Simmonds (A), Couturier, Giroux (C) – Voráček, Filppula (A), M. Raffl – Weise, Patrick, Weal – Konecny, Laughton, Leier.
    Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – J. Klingberg, Lindell, Pateryn, Hamhuis, Honka, Johns – D. Shore, Seguin, Elie – Radulov (A), Spezza (A), Janmark – Pitlick, Faksa, Ja. Benn (C) – Hanzal, Roussel, G. Smith.

Rozhodčí: St. Pierre, Meier – Cameron, Rody