Karviná – Hranice 32:26 (kon.) | Plzeň – Nové Veselí 26:22 (kon.)
HCB Karviná
32:26 (16:14)
TJ Cement Hranice
Neděle 17.12.2017, 10:30 • hala STaRS, Karviná • Chance Extraliga mužů • 13. kolo

Tímto kolem skončila podzimní část házenkářské extraligy mužů, 14. kolo se hraje až na začátku února. Karvinou i Hranici ještě v týdnu čekají odvety čtvrtfinále domácího poháru, ale to je definitivně v tomto roce vše. Z Karviné se loučím a děkuji za pozornost. (12:03:47)

Karviná se vítězstvím posunula na 5. místo o skóre před Kopřivnici. Hranice zůstávají na 8. místě, tři celky však na ni ztrácí jediný bod.

HCB Karviná – TJ Cement Hranice 32:26 (16:14)
    Nejvíce branek: Nedoma 7, Užek 5, Monczka 5 – Tůma 6, Bechný 5, Andrš 4. Rozhodčí: Frieser, Kavulič. Sedmimetrové hody: 0 – 2/1. Vyloučení: 3:4. Diváci: 875.

To vše se odehrálo před zraky 875 diváků.

Gól 2 sekundy před koncem navíc Slezanům zajistil lepší vzájemnou bilanci s dnešním soupeřem, pokud by byla potřeba na konci základní části.

Druhý poločas sice byl nějakou dobu napínavý, Hranice se dokázala ve 38. minutě přiblížit na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat se jí nepodařilo a Karviná opět začala své vedení navyšovat. Již o 5 minut později to bylo o 4 góly a tento rozdíl se ukázal jako klíčový. Nejlepší střelec hostů v tomto zápase Tůma sice dokázal ještě na počátku poslední desetiminutovky vrátit rozdíl na hratelné 2 góly, jenže od té doby se hosté prosadili již jen jednou ze sedmičky a Karviná si nakonec vítězství pohlídala.

Konec zápasu. (32:26)
    60
    Brož 6 sekund před koncem přestřelil, ale Marjanović stihl rychle hodit míč Zbránkovi, který 2 sekundy před sirénou uzavřel skóre. (32:26)

60
    Domácí zkoušeli v posledním útoku frajeřinku, která nevyšla. (31:26)

59
    Andrš proskokem na brankáře nevyzrál. (31:26)

59
    Tomáš Mlotek vystihl přihrávku, ale jen do autu. (31:26)

59
    Hranice si ještě vybírá i poslední oddechový čas. (31:26)
    59
    Solák z pivota definitivně rozhoduje zápas! (31:26)
    58
    Zbránek naznačil, že střílet nebude, pak rychle vypálil a překonal Kučerku. (30:26)