Liberec – Bohemians 1:8 (kon.) | Tatran – Královské Vinohrady 7:5 (kon.) | Vítkovice – Chodov 4:0 (kon.)
Ne – Ostrava 10:8 (kon.) | Židenice – Jičín 3:4 (kon.) | Olomouc – Panthers 4:3 (po pr.)
FBS Olomouc
4:3 (1:0, 2:2, 0:1 - 1:0)
Panthers Praha
Neděle 17.12.2017, 17:00 • SH Čajkaréna Olomouc • Extraliga žen • 14. kolo

Je rozhodnuto, domácí hráčky vyhrávají tento zápas v prodloužení. O výhře Olomouce rozhodla Barbora Lichnová. (18:59:25)

63:09
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Další brejk domácích a míček pod horní tyčku poslala BARBORA LICHNOVÁ.

62:25
    Petra Mandátová se probojovala do střelecké pozice, ale míček poslala příliš vysoko.

61:20
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější florbal, ani jeden celek nechce chybovat.

60:12
    Marta Horáčková výborně zakončila, její střelecký pokus jen o malý kousek minul branku.

60:01

60:00

59:44

59:15
    Praha se výborně brání. Domácí se nemohou probojovat do výraznější šance.

58:03
    Domácí hráčky se dostaly na útočnou polovinu, chtějí rozhodnout zápas.

57:44
    Vyloučení v týmu Panthers Praha (Tereza Pitterlingová – 2 minuty, Bránění ve hře).

57:15
    Tereza Hubáčková mohla dostat hosty do vedení, ale její pokus končí mimo.

56:30
    Tereza Hubáčková se propracovala do střelecké pozice, její pokus ale končí mimo branku.

54:41
    Mnoho šancí k vidění momentálně není a dostáváme se do finální fáze třetí třetiny.

53:50
    Barbora Suchánková vybojovala míček a pokoušela se dostat do protiútoku, jenže její pas na spoluhráčku byl nepovedený.

53:00
    Sedm minut hry zbývá do konce zápasu, stav je vyrovnaný, Petra Mandátová nyní nepřesně zakončovala.

52:20
    Tereza Mikulová mohla vrátit domácím vedení, ale trefila jen brankovou konstrukci. Nechybělo mnoho.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 13. Reimerová (Oháňková), 28. Peterková (Mandátová), 39. Lichnová (Cholinská), 64. Lichnová – 27. Pitterlingová (Jelínková), 27. Slaná, 51. Zittová (Šusterová)

FBS Olomouc: Franková (Doubková) – Mandátová, Peterková, Sedláková, Pejzlová, Mikulová – Pavlíková, Suchánková, Lichnová – Oháňková, Horáčková, Šablaturová – Sklenářová, Reimerová, Cholinská.
    Panthers Praha: Horňáková (Topolová) – Vranová, Kučerová, Pitterlingová, Klvaňová, Fabiánová, Šusterová – Lochmannová, Lamková, Slaná – Hubáčková, Miklíková, Jelínková – A. Nováková, Zittová.

Rozhodčí: Hála Pavel, Hála Vladimír