Švédsko – Česko | 1:4 (kon.) | | | Rusko – Finsko | 3:0 (kon.) |
Slavia – Frýdek-M. | 5:4 (2:0 po s.n.) |
Boston – NY Rangers | 2:3 (po pr.) | | | Carolina – Columbus | 2:1 (kon.) | | | St. Louis – Winnipeg | 2:0 (kon.) |
NY Islanders – Los Angeles | 4:3 (po pr.) | | | Philadelphia – Dallas | 2:1 (po pr.) | | | Ottawa – Montreal | 3:0 (kon.) |
Arizona – Pittsburgh | 2:4 (kon.) | | | Washington – Anaheim | 3:2 (po pr.) | | | Colorado – Tampa | 5:6 (kon.) |
Calgary – Nashville | 0:2 (kon.) |
EC-KAC – Znojmo | 3:0 (kon.) |
Česko U16 – SR 18 | 4:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Vsetín | 2:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Olomouc | 3:2 (po pr.) | | | Chomutov – Letňany | 7:2 (kon.) |
Warriors Brno – HC Litvínov | 1:2 (kon.) | | | Havířov – Havlíčkův Brod | 4:1 (kon.) | | | Kladno – Salzburg | 4:7 (kon.) |
Nové Zámky B – Osmos Bratislava | 4:1 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Topoľčany | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Pov. Bystrica – Skalica | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Michalovce – Dubnica | 5:1 (kon.) | | | Prešov – Trnava | 4:2 (kon.) |
Velká Bíteš – Rosice | 8:5 (kon.) | | | Kroměříž – Vel. Meziříčí | 1:7 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Wolves Č. Těšín | 5:13 (kon.) |
Krnov – H. Benešov | 8:4 (kon.) | | | Kutná Hora – PZ Kladno | 3:2 (po pr.) | | | Hvězda Praha – Zbraslav | 0:0 (odl.) |
Chotíkov – Třemošná | 0:5 (kont.) | | | HC Varnsdorf – Č. Lípa | 3:4 (kon.) | | | Žižkov Praha – HC TNP Praha | 3:4 (kon.) |
Čáslav – Rakovník | 5:3 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Č. Krumlov | 3:5 (kon.) | | | HC Vimperk – Telč | 5:4 (kon.) |
Tábor B – Milevsko | 2:6 (kon.) | | | Pelhřimov B – Veselí nLuž. | 2:4 (kon.) | | | Soběslav – HC Vajgar | 1:3 (kon.) |
Jaroměř – Hronov | 4:5 (kon.) | | | Náchod – Třebechovice p. O. | 3:4 (kon.) | | | Nová Paka – Nový Bydžov | 5:4 (kon.) |
HC Jičín – Opočno | 8:1 (kon.) | | | Žabonosy – Králův Dvůr | 5:2 (kon.) | | | Klatovy – TJ Sušice | 13:1 (kon.) |
Gepardi Jablonec – HC Turnov | 6:2 (kon.) |
Litoměřice – Plzeň B | 5:7 (kon.) |
Studénka Sledge – Litvínov | 5:0 (kont.) | | | Zlín sledge – Karlovy Vary | 6:1 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc | 1:0 (kon.) |
Č.Budějovice – SHK Mustangové | 1:12 (kon.) |
Chomutov – Liberec | 1:4 (kon.) | | | Jihlava – Jungadler Mannheim | 2:3 (po pr.) |
HC Čápi – Tango Klatovy | 2:2 (kon.) | | | Marsy Klatovy – Poběžovice | 0:3 (kon.) | | | Tomahawk – HC 2009 Nýrsko | 3:3 (kon.) |
Louny – Kadaň | 8:6 (kon.) |
konec
KAC Klagenfurt
3:0
(2:0, 0:0, 1:0)
HC LERAM Orli Znojmo
41:30
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Biro – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
36:04
|
Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Hundertpfund – 2 min., podražení).
|
|
35:35
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Stehlík – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
22:46
|
Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Robar – 2 min., držení protihráče).
|
|
16:56
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Miller – 2 min., sekání).
|
|
02:25
|
Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Kapstad – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
2. Bischofberger (Hundertpfund, Fischer), 19. Ganahl (Fischer, Lundmark), 60. Rheault (Koch)
Rozhodčí: Lemelin, Siegel – Kaspar, Raković
Diváci:
Neproměněná penalta:
KAC Klagenfurt:
Madlener (Duba) – Kapstad, Robar, Schnetzer, Fischer, Strong, Schumnig, Kreuzer, Duller – Harand, Brucker, Richter – Ganahl, Hundertpfund, Bischofberger – Geier S., Koch, Lundmark – Geier M., Talbot, Rheault.
Náhradníci:
Trenér:
HC LERAM Orli Znojmo: Schwarz (Pechek) – Zajíc, Stehlík, Pastor, Bořuta, Plutnar, Biro, Šnajnar – Miller, Raška, Číp – Němec, Matuš, Mrázek – Novák, Bartoš, Guman – Beroun, Plíhal, Yellow Horn – Špaček.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC LERAM Orli Znojmo: Schwarz (Pechek) – Zajíc, Stehlík, Pastor, Bořuta, Plutnar, Biro, Šnajnar – Miller, Raška, Číp – Němec, Matuš, Mrázek – Novák, Bartoš, Guman – Beroun, Plíhal, Yellow Horn – Špaček.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lemelin, Siegel – Kaspar, Raković
Diváci:
Jakub Prchal
@jakubprchal