Švédsko – Česko | 1:4 (kon.) | | | Rusko – Finsko | 3:0 (kon.) |
Slavia – Frýdek-M. | 5:4 (2:0 po s.n.) |
Boston – NY Rangers | 2:3 (po pr.) | | | Carolina – Columbus | 2:1 (kon.) | | | St. Louis – Winnipeg | 2:0 (kon.) |
NY Islanders – Los Angeles | 4:3 (po pr.) | | | Philadelphia – Dallas | 2:1 (po pr.) | | | Ottawa – Montreal | 3:0 (kon.) |
Arizona – Pittsburgh | 2:4 (kon.) | | | Washington – Anaheim | 3:2 (po pr.) | | | Colorado – Tampa | 5:6 (kon.) |
Calgary – Nashville | 0:2 (kon.) |
EC-KAC – Znojmo | 3:0 (kon.) |
Česko U16 – SR 18 | 4:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Vsetín | 2:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Olomouc | 3:2 (po pr.) | | | Chomutov – Letňany | 7:2 (kon.) |
Warriors Brno – HC Litvínov | 1:2 (kon.) | | | Havířov – Havlíčkův Brod | 4:1 (kon.) | | | Kladno – Salzburg | 4:7 (kon.) |
Nové Zámky B – Osmos Bratislava | 4:1 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Topoľčany | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Pov. Bystrica – Skalica | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Michalovce – Dubnica | 5:1 (kon.) | | | Prešov – Trnava | 4:2 (kon.) |
Velká Bíteš – Rosice | 8:5 (kon.) | | | Kroměříž – Vel. Meziříčí | 1:7 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Wolves Č. Těšín | 5:13 (kon.) |
Krnov – H. Benešov | 8:4 (kon.) | | | Kutná Hora – PZ Kladno | 3:2 (po pr.) | | | Hvězda Praha – Zbraslav | 0:0 (odl.) |
Chotíkov – Třemošná | 0:5 (kont.) | | | HC Varnsdorf – Č. Lípa | 3:4 (kon.) | | | Žižkov Praha – HC TNP Praha | 3:4 (kon.) |
Čáslav – Rakovník | 5:3 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Č. Krumlov | 3:5 (kon.) | | | HC Vimperk – Telč | 5:4 (kon.) |
Tábor B – Milevsko | 2:6 (kon.) | | | Pelhřimov B – Veselí nLuž. | 2:4 (kon.) | | | Soběslav – HC Vajgar | 1:3 (kon.) |
Jaroměř – Hronov | 4:5 (kon.) | | | Náchod – Třebechovice p. O. | 3:4 (kon.) | | | Nová Paka – Nový Bydžov | 5:4 (kon.) |
HC Jičín – Opočno | 8:1 (kon.) | | | Žabonosy – Králův Dvůr | 5:2 (kon.) | | | Klatovy – TJ Sušice | 13:1 (kon.) |
Gepardi Jablonec – HC Turnov | 6:2 (kon.) |
Litoměřice – Plzeň B | 5:7 (kon.) |
Studénka Sledge – Litvínov | 5:0 (kont.) | | | Zlín sledge – Karlovy Vary | 6:1 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc | 1:0 (kon.) |
Č.Budějovice – SHK Mustangové | 1:12 (kon.) |
Chomutov – Liberec | 1:4 (kon.) | | | Jihlava – Jungadler Mannheim | 2:3 (po pr.) |
HC Čápi – Tango Klatovy | 2:2 (kon.) | | | Marsy Klatovy – Poběžovice | 0:3 (kon.) | | | Tomahawk – HC 2009 Nýrsko | 3:3 (kon.) |
Louny – Kadaň | 8:6 (kon.) |
konec
Piráti Chomutov
1:4
(0:1, 0:2, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
54:59
|
Stanislav Vrhel (CHM) dostal dvě minuty za podražení, následně 10 minut za nesportovní chování a trest do konce utkání za nesportovní chování.
|
|
48:53
|
David Petrásek (CHM) si vysloužil dvouminutový trest za podražení.
|
|
48:19
|
Za příliš mnoho hráčů na ledové ploše míří na trestnou lavici Vojtěch Strnad (LIB).
|
|
44:42
|
Za podražení odchází na trestnou lavici míří Tomáš Jakubec (LIB).
|
|
43:17
|
Filip Králíček (CHM) dostává desetiminutový trest za nesportovní chování.
|
|
39:09
|
Dvě minuty za podražení patří Stanislavu Vrhelovi (CHM).
|
|
36:35
|
Za Chomutov odchází David Petrásek (CHM) za držení
|
|
31:59
|
Za podražení odchází Adam Měchura (LIB) za podražení.
|
|
23:21
|
Dvě minuty za nedovolené bránění si vysloužil Tomáš Kollert (LIB).
|
|
08:22
|
Na dvě minuty získává trest Adam Měchura (LIB) za podražení soupeře.
|
Branky a nahrávky:
52. Štefančík (Vaněk) – 16. Jiruš (Šedivý), 38. Chmelař (Šedivý), 38. Nezbeda (Strnad), 60. Jiruš
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
Šatný, Šilhan – Holec, Birhanzl, Klika, Kovár, Martínek, Matějka, Němec, Petrásek (C), Pöschl, Vaněk – Koláček (A), Králíček, Kulich, Priroda, Prokeš, Spudlich, Štefančík, Svoboda, Urych, Vrhel, Čech, Holka, Iljuk, Döring
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec: Franc, Krátký – Kovář, Kollert, Šedivý, Hladík, Duschka, Lejsek, Damašek – Jiruš, Strnad, Jansa, Jonák, Folda, Nezbeda, Jakubec, Vodlan, Měchura, Chmelař, Jenčovkský
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec: Franc, Krátký – Kovář, Kollert, Šedivý, Hladík, Duschka, Lejsek, Damašek – Jiruš, Strnad, Jansa, Jonák, Folda, Nezbeda, Jakubec, Vodlan, Měchura, Chmelař, Jenčovkský
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Kamila Stříteská Ströer