Moreirense – Guimarães 2:1 (kon.) | Porto – Marítimo 3:1 (kon.)
Moreirense FC
2:1 (2:0)
Vitória SC Guimarães
Pondělí 18.12.2017, 20:00 • Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas, Moreira de Cónegos • Portugalská Primeira Liga • 15. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:56:26)

Je konec. Moreirense nakonec i přes dramatický závěr nakonec zvítězilo těsně 2:1 a tři body zůstaly doma. V 17. minutě se hostující brankář dopustil obrovské chyby a nakopl míč přímo do Cádize. Ve 33. minutě šli domácí do rychlého protiútoku a Arsénio poslal střelu k pravé tyči. V 72. minutě dostal druhou žlutou, tudíž červenou kartu Kiko. V 77. minutě ovšem Raphinha snížil na rozdíl jediného gólu. Poté ale hosté už branku vstřelit nedokázali a odjíždějí s prázdnou.

90+6

90+6
    Následně se domácí hráč dopustil faulu u rohového praporku na půlce Guimaraes.

90+6
    Hostům zbývá poslední půlminuta, ale ke střele se nemohou dostat. Naopak dopředu jdou opět domácí.

90+5
    Aut nyní mají hosté z Guimaraes.

90+4
    Následně šli domácí dopředu, ale ke střele se nedostali.

90+3
    Centr byl velmi dobře kopnutý, ale ke střele se hosté nedostali.

90+2
    Nyní se domácí hráč dopustil faulu a Guimaraes má přímý kop, ze kterého přiletí centr do vápna z levé strany.

90+1
    Rozhodčí nastavil šest minut navíc.

90+1
    Alan Schons vypálil z vápna, ale Douglas předvedl skvělý zákrok a následuje rohový kop pr domácí.

90
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Bilel Aouacheria, přichází Rafael Costa.