Winnipeg – St. Louis 4:0 (kon.) | Chicago – Minnesota 4:1 (kon.) | Vegas – Florida 5:2 (kon.)
Vancouver – Calgary 1:6 (kon.)
Chicago Blackhawks
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Minnesota Wild
Pondělí 18.12.2017, 01:00 • United Center, Chicago • NHL

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek noci, popřípadě příjemný vstup do nového týdne. Od klávesnice se s vámi loučí Igor Mainka. (03:48:13)

Československá stopa

Michal Kempný (CHI) – účast na ledě -1, čas 14:41, 1 střela

Nejlepší hráči utkání

1. Patrick Kane (CHI) - 2+0, +2, čas na ledě 20:18
    2. Corey Crawford (CHI) - 1 inkasovaný gól z 28 střel
    3. Ryan Hartman (CHI) - 1+0, +1, čas na ledě 10:48

Hotovo, vyřízeno. To si mohou říct hokejisté Chicaga, kteří v dnešním utkání zdolali po velmi náročném boji Minnesotu rozdílem tří branek 4:1, když každou třetinu vyhráli jednou brankou.

Hned dvakrát se do střelecké listiny zapsal Patrick Kane, po jedné brance přidali Ryan Hartman a Tommy Wingels. Jediný gól hostů zaznamenal Matt Dumba.

59:30
    Bez střely to bohužel nejde. Chicago hraje v pásmu soupeře.

59:00
    Rozběhla se poslední minuta zápasu. Diváci začínají slavit, hosté zkoušejí ještě něco z výsledkem udělat.

57:58
    Murphyho nahození od modré čáry končí v lapačce brankáře Wild.

56:48
    Nahození Wingelse na branku Minnesoty zneškodnil Stalock.
    56:00 Tommy WINGELS - 4:1

56:00
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Hosté zkusili hru bez brankáře, ale ta rychle končí. Suterovi nesedla přihrávka k pravému mantinelu, puku se zmocnil TOMMY WINGELS a střelou do prázdné branky pravděpodobně rozhodl o vítězi zápasu!

55:35
    Nahození Staala od modré přikryl lapačkou po odrazu od zadního mantinelu brankář Crawford.

55:00
    Chicago vyhodilo puk do obranného pásma Minnesoty.

54:35
    Přesilovka pro Minnesotu. Na dvě minuty je vyloučen Vinnie Hinostroza za sekání.

54:31
    Coyle si nabruslil mezi kruhy a prudce vypálil, jenže vedle.

53:59
    Prudká rána Forslinga zaměstnala Stalocka, ten měl co dělat, aby puk vyrazil.

53:26
    Hosté vyhazují puk k brance Crawforda.

53:02
    Seabrookova střela z vrcholu levého kruhu byla sražena vedle brány.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 11. P. Kane (Schmaltz, Anisimov), 36. P. Kane (Oesterle, Keith), 42. Hartman, 56. Wingels – 46. Dumba (Suter, Coyle)

Chicago Blackhawks: Crawford (A. Forsberg) – Oesterle, Keith (A), C. Murphy, Forsling, Seabrook (A), Kempný – DeBrincat, J. Toews (C), Saad – P. Kane, Anisimov, Schmaltz – Hartman, Hinostroza, Sharp – Hayden, Wingels, Bouma.
    Minnesota Wild: Stalock (Michalek) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Prosser, Reilly – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Niederreiter – Coyle, E. Staal (A), Zucker – Eriksson Ek, Cullen, Z. Mitchell – Stewart, Winnik, Ennis.

Rozhodčí: Kozari, O Rourke – Rody, Nagy