Jaroslavl – Spartak Moskva 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 3:1 (kon.) | Petrohrad – Minsk 2:3 (1:2 po s.n.)
Viťaz – Magnitogorsk 2:1 (1:0 po s.n.)
Lokomotiv Jaroslavl
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Spartak Moskva
Úterý 19.12.2017, 17:00 • Arena 2000 • KHL

Česká stopa v zápase
    Lukáš Radil (SPM) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:17 (19:21:43)

Domácí celek dokázal díky povedené první třetině získat dvoubrankové vedení. Ve druhé části hry dokázal hostující tým snížit. Ve třetí třetině jsme přes několik šancí gól neviděli, a tak body zůstávají v Jaroslavli.

59:50
    Až nyní to zkouší hosté v šesti.

59:36
    Alexandr Chochlačov má puk za svou brankou.

59:26
    Nikita Bespalov je stále v brance.

59:07
    Nyní puk mají hosté, ale jen jej nahodili.

58:40
    Pavel Kraskovskij získal puk ve středním pásmu, hosté nemohou odvolat brankáře.

58:16
    Alexandr Osipov rozehrává od své branky, domácí se zatím brání dobře.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, domácí celek vede o gól.

Dnešní utkání sleduje 8 500 diváků.

57:27
    Spartak se dostal do střelecké pozice, Alexej Pepeljajev vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje Alexej Murygin.

56:39
    Andrej Loktionov mohl dopřát domácím vedení, ale ve vyložené pozici špatně trefil poskakující kotouč.

56:03
    Anatolij Nikoncev se málem dostal do brejku, ale výborně zapracoval domácí obránce Alexandr Jelesin.

55:40
    Alexandr Chochlačov od modré čáry vypálil, jeho projektil byl sražený mimo branku.

55:20
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí celek stále vede o gól.

54:52
    Daniil Apalkov se málem dostal z mezikruží do zakončení, ale jeho pokus zablokoval obránce na poslední chvíli.

54:18

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 8. Fatějev (Afanasjev, Kartajev), 10. Jelesin – 29. Truňov (Nikoncev, A. Osipov)

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Koledov, Kronwall, Jelesin, Ljubuškin, Čerepanov, Afanasjev – Kozun, Talbot, Kontiola – Averin, Mosaljov, Loktionov – Apalkov, Kraskovskij, Korškov – Fatějev, Kadějkin, Alexejev – Kartajev.
    Spartak Moskva: Bespalov (Svensson) – Kalinin, V. Lajunen, A. Osipov, Pepeljajev, Bondarev, Provolněv, Judin – Leščenko, Radil, Stoa – Černych, Podšendjalov, Chochlačov – Truňov, Nikoncev, A. Voronin – V. Komarov, Cyplakov, A. Kuzněcov – Talalujev.

Diváci: 8 500