Vladivostok – Riga 1:3 (kon.) | Kunlun – N.Novgorod 0:2 (kon.) | Novosibirsk – Chanty-Mansijsk 6:1 (kon.)
Nižněkamsk – Kazaň 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Barys 5:3 (kon.) | Soči – Ufa 2:1 (kon.)
HC Slovan – Toljatti 2:4 (kon.)
Red Star Kunlun
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Středa 20.12.2017, 12:30 • LeSports Center • KHL

Hostující celek vyhrává tento zápas díky povedené druhé třetině a takticky odehrané třetí části 2:0, Stanislav Galimov vychytal čisté konto. (14:34:07)

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:55
    Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:37
    Stanislav Galimov si dokázal poradil se střelou od modré čáry, která byla před brankou tečovaná.

58:13
    Domácí hrají bez brankáře.

58:03
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:40
    Ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.

57:31
    Sledujeme hru čtyři na čtyři.

56:33
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Barancev – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Taylor Beck – 2 min., hrubost).

56:05
    V poklidném tempu se dohrává třetí třetina, hostující celek má náskok dvoubrankový.

55:33
    Po krátké přestávce hra pokračuje dál.

55:28
    Hra je nyní přerušena. Domácí brankář inkasoval od Mozera tvrdou ránu pukem do masky.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny a sledujeme marnou snahu domácích o zdramatizování zápasu.