Benátky n/J – Prostějov 4:6 (kon.) | Vsetín – Slavia 2:4 (kon.) | Třebíč – Litoměřice 4:2 (kon.)
Kadaň – Motor ČB 1:3 (kon.) | Frýdek-M. – Havířov 2:3 (po pr.) | Ústí n/L – Přerov 3:1 (kon.)
Kladno – K. Vary 3:2 (3:2 po s.n.)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:2 (2:1, 2:1, 0:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 20.12.2017, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 32. kolo

Máme zde konec zápasu, domácí zaslouženě zvítězili. Začátek patřil jasně jim, povedlo se jim vstřelit i dva góly. Ovšem hosté vyrovanali v 26. minutě, ale Třebíč si vedení vzala zpět a ve třetí třetině si výsledek bezpečně pohlídala. Na shledanou. (19:55:44)

59:59
    Poslední střelu si připsal Vágner, ale trefil jen obránce.

59:30
    Domácí vyhodili puk až ke Královi.

59:00
    Minuta do konce a vhazuje se v pásmu Litoměřic.

58:30
    Horký vyzýval k zakončení Diviše, ale přihrávku ztečoval jeden z hostů za branku, kde si domácí puk našli a kombinují.

57:45
    Kristl zachytil rozehrávku hostů a příklepem střílel, ale netrefil bránu.

57:00
    Šimeček střílel z dálky, ale i jeho pokus Svoboda kryje, ten dneska předvádí slušný výkon, po tom, co musel vystřídat Jekela.

56:25
    Čejka nyní si docela zahrával, při rozehrávce trefil protihráče a puk se odrazil těsně před Svobodu, ten naštěstí pro domácí dával pozor a puk ukryl.

55:48
    Havránek našel na modré zcela volného Vágnera, jeho prudkou ránu Král vyrazil.

54:29
    Domácí protečovali puk do středního pásma. Hostům už nezbývá moc času.

53:53
    Jandusovu střelu Svoboda pokryl, po komerční pauze se bude vhazovat v pásmu domácích.

53:41
    Tentokrát se zakázaného uvolnění provinili domácí.

53:15
    Puk se odrazil na modrou k Vágnerovi, ten neváhal a střílel, ale před bránou nikdo nebyl, navíc střela nebyla tak prudká, takže se jednalo o snadný zákrok pro Krále.

52:45
    Icing hostů, bude se vhazovat po levici Krále.

52:13
    Vodný s Kuskem dobře kombinovali v útočném pásmu, ale nedostali se ke střele. Na druhé straně se píská další ofsajd hostů.

51:38
    Hosté se dopustili ofsajdu.

Dnešní utkání sleduje 1042 diváků.

49:49

Josef Prášek

Branky a nahrávky: 3. Kusko (Horký, L. Vágner), 5. Vodný (Kusko, Kristl), 27. L. Vágner (Diviš, Horký), 36. T. Havránek (R. Erat, Diviš) – 16. Strejček (Řehoř, Smetana), 26. M. Havelka (Strejček)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (29. Do. Svoboda) – L. Vágner, Kaláb, Čejka, D. Mikyska, Půža, Furch, Hort – R. Erat, Dolníček, Kratochvíl – Vodný, Kusko, Kristl – T. Havránek, Diviš, Horký – Malec, Tadeáš Král, Mlynář.
    HC Stadion Litoměřice: Král (Wolf) – Jeřábek, M. Jandus, Pavlas, Smetana, Strejček, Jebavý, D. Málek – Kusý, J. Veselý, J. Dvořák – Řehoř, J. Šimeček, Jirásek – R. Pilař, Miškář, Kantner – M. Havelka, Hanták, Zajan.

Rozhodčí: Přikryl, Vrba – Lukš, Gančařík.