Vrchlabí – Jablonec n/N 10:5 (kon.) | Nový Jičín – Opava 4:1 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 3:5 (kon.)
Šumperk – Poruba 2011 3:4 (kon.) | David Servis – Nymburk 1:3 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 1:3 (kon.)
Písek – Žďár n/S 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klatovy 4:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Tábor 2:1 (kon.)
Trutnov – Kobra 4:1 (kon.) | Řisuty – Sokolov 2:3 (kon.) | Bílina – Dvůr Králové n. L. 3:6 (kon.)
HC Řisuty
2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
HC Baník Sokolov
Středa 20.12.2017, 18:00 • Zimní stadion Slaný • 2. liga skupina Západ • 27. kolo

Konec zápasu. (20:06:22)

59:31
    Domácí hrají bez brankáře.

58:26
    Po sklepnutí od Kellersteina střílel Vyskočil, zamířil mimo branku, hosté poté nahazují.

57:22
    Nahození Maříka od modré čáry hostující brankář chytá s klidem do lapačky.

56:35
    Hosté se dostali do protiútoku, jenomže pas Davida Hrušky skončil na hokejce domácího obránce.

55:45
    Rod nepřesně přihrál a tak se hosté osvobozují.

55:23
    Z levého kruhu Ondřej Krpata zamířil na zadní tyč, Petr Hruška se ale nedal a dále drží svůj tým nad vodou.

55:05
    Babického rána od modré končí v náruči hostujícího gólmana.

54:39
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Milan Davídek – 2 min., vysoká hůl).

54:09
    Kotouč vyletěl v třetině Baníku ze hry a po menší debatě rozhodčí ukazují, že se bude vhazovat právě v třetině hostů.

53:01
    Babický byl netradičně jako první v útoku a dokázal vystřelit, trefuje helmu Hrušky.

52:00
    I v oslabení dokázali hosté ušetřit cenné sekundy s pukem v útočném pásmu.

51:30
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Petr Přindiš – 2 min., podražení).

50:53
    Na pravé straně se ocitl úplně volný Strunz, ten střílel k pravé tyči, Ilašenko parádně vyráží!

50:19
    K odraženému puku se na levé straně dostal Kužel, jeho následovná přihrávka končí na hokejkách protihráčů.

49:37
    Mařík se dostal do útočné třetiny, přihrál na Fortelku, ten pas jen tečoval vedle branky hostů.

48:35
    Podél pravé strany dobře Adam Kellerstein navedl puk do útočného pásma, hledal ještě lépe postaveného Vyskočila, ten však upadl a k puku se nedostal.

47:44
    Matěj Kos vystihl úmysl a vystihl přihrávku. Poté se dostal do útočného pásma a vystřelil, Petr Hruška střelu doprostřed branky kryje.

46:56
    Ilašenko vyráží střelu Davídka od modré čáry vyrážečkou, puk poté vylétá z ledové plochy.

David Klier

Branky a nahrávky: 8. Fortelka (Havelka, Zderadička), 36. Mařík (Zderadička) – 17. Račanský, 23. Michálek (Šmejc), 28. Račanský (Hruška D., Čejka)

HC Řisuty: Ilašenko (Švihálek) – Babický (A), Kužel, Potěchin, Dostál, Havelka, Bílek, Keller – Krpata (A), Kos (C), Rod – Vyskočil, Hampl, Kellerstein – Fortelka, Zderadička, Mařík – Choc
    HC Baník Sokolov: Hruška P. (Šmídl) – Přindiš (A), Kvapil, Šik (C), Weinhold, Hohl, Michálek, Gombár – Hruška D., Zadražil, Čejka, Rohan, Račanský (A), Davídek, Trapl, Šmejc, Kašpar, Harkabus, Strunz, Sus, Rezek.

Rozhodčí: Velčovský – Štětina, Marek