Vrchlabí – Jablonec n/N 10:5 (kon.) | Nový Jičín – Opava 4:1 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 3:5 (kon.)
Šumperk – Poruba 2011 3:4 (kon.) | David Servis – Nymburk 1:3 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 1:3 (kon.)
Písek – Žďár n/S 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klatovy 4:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Tábor 2:1 (kon.)
Trutnov – Kobra 4:1 (kon.) | Řisuty – Sokolov 2:3 (kon.) | Bílina – Dvůr Králové n. L. 3:6 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HC Klatovy
Středa 20.12.2017, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 22. kolo

Dnes je to ode mě vše. Děkuji za pozornost a příště se těším na počtenou. (20:59:36)

Je za námi i třetí třetina ve které byli gólově lepší Bruslaři, jenž dali dvě branky. Nejprve se v početní výhodě trefil Jan Milfait a o pár okamžiků později povedli zdárně přečíslení do konce první pětka. Z dobré spolupráce na konci celé akce těžil Patrik Přidal, který se trefil jako poslední. Hosté mohli využít některý ze svých brejků, ale na Nováka si nepřišli.

Do utkání vlétli hosté jako uragán, když se prosadili v první minutě. Chybu defenzivy Bruslařů potrestal Aleš Furch. Avšak domácí kontrovali v početní výhodě, kterou využil dělovkou Tomáš Semrád. Ve druhé třetině to byli domácí, kteří určovali tempo, ale jak to ve sportu bývá, tak šli do vedení hosté. Jan Topinka našel před brankou Václava Krliše, jenž se z těsné blízkosti nemýlil. Domácí vyrovnali hned záhy. Tlak před Sochůrkem využil Miroslav Třetina. Bruslaři byli ve druhé třetině k nezastavení, ale jejich počínání zastavil Lukáš Sochůrek, jenž se překonával. Rozuzlení zajímavého zápasu přišlo ve třetím dějství, a to když se prosadili dvakrát domácí. Početní výhodu využil Jan Milfait a za pár okamžiků dostal výsledek konečnou podobu z hole Patrika Přidala. Hosté byli nebezpepční v protiútocích, ale vylámali si zuby na Novákovi.

Konečné výsledky skupiny Střed
    David Servis ČB – Nymburk 1:3
    Moravské Budějovice – Tábor 2:1
    Pelhřimov – Kolín 1:3
    Písek – Žďár nad Sázavou 3:6

59:51
    Hosté se pokusili o brejk, ale ten končí neuspěchem.

59:40
    Puk je na útočné polovině Klatovských.

59:32
    Sochůrek, opět zasahuje.

59:03
    Vracovský ujel do úniku, avšak toho dokázal dohnat Tomáš Semrád a zmařil mu, tak jeho šanci.

58:27
    Bruslaři v útočném pásmu hostů, ale špatná příhra je o pásmo připravila.

58:05
    Třetinovi utekl kotouč z hole!

57:45
    Bruslaři začínají od vlastního brankáře.

57:33
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Čechura – 2 min., podražení).

57:24
    Tomáš Ludvík našel přes šířku útočného pásma Davida Michálka. Domácí útočník vyprášil betony Sochůrka, který se stihl rychle přesunout!

56:56
    Domácí útočník byl zasažen vysokou holí, ale rozhodčí tento počin nechali bez potrestání.

56:48
    Bruslaři byli v pásmu hostů, ovšem o pásmo vinou špatné přihrávky přišli.

56:32
    Křižná přihrávka našla adresáta v bílém. Jeho zakončení, ale končí na Sochůrkovi.

56:20
    Šuhaj to zkusil od levého mantinelu, ale neupěl.

55:40
    Semrádova střela byla zablokovaná a hosté šli do útoku. Ovšem blíže ke kotouči měl Novák, který rozehrál.

55:22
    Bruslaři v útočném pásmu.

54:59
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Pour – 2 min., podražení).

54:55
    Jakub Pour dostal přihrávku před Nováka, avšak hostující útočník si na maskovaného muže nepřišel!

54:36
    Novák vyráží kotouč od poloviny hřiště.

54:12
    Valovo nahození našlo jednoho z clonících útočníků.

54:00
    Souboj o kotouč v levém rohu klatovské branky skončil lépe pro domácí. Avšak následná střela byla zablokovaná do ochranné sítě.

53:30
    Sochůrek opět v akci, a opět úspěšný.

52:50
    Klatovy zamkly Bruslaře v jejich pásmu. Slavíkův pokus od modré vyrazil Novák vyrážečkou.

52:37
    Hosté v útočném pásmu, ovšem jejich výpad končí nepřesnou střelou.

51:40
    Lukáš Sochůrek je základním pilířem Klatov! Talentovaný gólman, ač se nacházel v krkolomné pozici, tak zastavil puk, který směřoval za brankovou čáru!

51:13
    Kulhánův projektil mimo branku Sochůrka.

50:40
    Vašíček přihrál k pravému mantinelu, odkud se hra přesunula k Sochůrkovi.

50:10
    Hosté to zkoušejí od vlastní branky, ale Bruslaři skvěle napadají jejich rozehrávku.

49:30
    Další chyba v domácí rozehrávce beků končí chybou Klatovských.

49:13
    Klatovy v útočném pásmu, avšak jejich další počíná zastavuje postavení mimo hru.

47:38
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Klatovy zažívají ledovou sprchu, která znamená dvougólové vedení Bruslařů! Trojlístek Lukáš Endál, Jiří Vašíček a PATRIK PŘIDAL rozjeli útočnou akci domácího týmu! Lukáš Endál přenechal touš právě Přidalovi, která nadvakrát pokořil Sochůrka! Asistence: Lukáš Endál, Miroslav Třetina.

46:08
    Bruslaři bleskurychle využívají početní výhodu! Kryštof Kulhánek od pravého mantinelu našel mezi kruhy osamoceného JANA MILFAITA, jenž proměňuje! Havlíčkobrodský štírek hned z první trefil mezírku mezi betonama Sochůrka! Asistence: Kryštof Kulhánek.

46:02
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Heldák – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování). Trest odpyká Pour.

46:02
    Na ledové ploše zůstal ležet kapitán domácího týmu Miroslav Třetina, ale domácí muž s céčkem na hrudi má pevný kořínek a zvedá se z ledu.

45:56
    Vracovský vystihl přihrávku jednoho z obránců. Na konec ho v zakončení vyrušil jeden hráč v bílém.

45:38
    Vracovský to zkoušel na Nováka ze záporného úhlu, ovšem domácí brankář se nenechal nachytat.

45:23
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Balgalvis – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Marcel – 2 min., hrubost).

45:23
    Nahození od poloviny hřiště končí u Lukáše Sochůrka.

45:06
    Tomáš Pacanda vystihl rozehrávku na modré a pádil na Nováka. Domácí gólman mu uzmul jistý gól svojí lapačkou!

44:40
    Hosté v útočném pásmu, ale nebyli tam dlouho.

44:10
    Endál obkroužil branku hostů, avšak elitní střelec byl bedlivě hlídán.

43:54
    Hra es odehrává před Sochůrkem.

43:36
    Třetina špatně rozehrál a puk mají Klatovští.

43:05
    Vašíček to zkoušel jeden na jednoho. Rána bekhendem šla mimo tři tyče.

42:10
    Sochůrek se dnes překonává. Hostující gólman zastavil další pokus domácích.

41:50
    Voříšek střílel příklepem, avšak na scénu přišla branková konstrukce. Konkrétně pravá tyč!

41:15
    Jeden z domácích, teď nedosáhl na přihrávku před Sochůrkem!

40:43
    Hosté se nacházejí před Novákem, ale o puk se bojuje v levém rohu kluziště. Úspěšnější domácí.

40:26
    Bruslaři jsou v útočném pásmu.

40:01
    Jako v předešlých třetinách buly pro domácí.

40:01

Čtyřicet minut hry je minulostí. Ve druhé třetině měl drtivý tlak, domácí tým, avšak ten dokázal jen jednou vyzrát na Sochůrka. Ale vše vezmeme popořádku. Ve 33. minutě vystihnul přihrávku dvou beků domácích Jan Topinka, který našel před brankou Václava Krliše. Hostující útočník v tváří tvář uspěl se svým zakončením. Bruslaři korigovali hned vzápětí. Tlak před Sochůrkem využil kapitán týmu Miroslav Třetina, která trefil odkrytý kout brány. Rozuzlení celého zápasu, a tedy začátek třetí třetiny začne přibližně v 19:45.

Střely po druhé třetině: 22:9

Průběžné výsledky skupiny Střed
    David Servis ČB – Nymburk 0:3
    Moravské Budějovice – Tábor 0:1
    Pelhřimov – Kolín 1:2
    Písek – Žďár nad Sázavou 1:6
    Všechny stavy jsou po druhé dvacetiminutovce.

40:00

39:35
    Bruslaři otočili stav kormidla na druhou stranu, ovšem jejich protiakce končí u obrany hostů.

39:10
    Hosté v útoku, ale pozorná defenziva Brodu je stoprocentní.

38:50
    Tak to je neuvěřitelné co teď chytil Lukáš Sochůrek! Hostující gólman se dokázal přemístit proti střele Jana Milfaita, který zakončovat několikrát, avšak Sochůrek drží!

38:40
    Bruslaři svírají svého soka, ale gól nepřichází.

38:14
    Pokus od modré je pod kontrolou Sochůrka.

37:55
    Milfait dostal puk do jízdy, ovšem v zakončení ho vyrušil obránce Klatov!

37:36
    Špatná příhra v podání domácího týmu. Puk je v moci hostů.

37:26
    Novák si připisuje další zákrok.

36:31
    Hrabaňova střela od modré byla před hostujícím gólmanem tečovaná. Kotouč si cestu do branky nenašel!

36:26
    Hrabaňovo nahození ztlumil Sochůrek. Rozhodčí následně přerušili hru.

36:10
    Na ledě zůstal ležet Václav Krliš, avšak hostující hráč se poté odebral po svých na střídačku!

35:45
    Souboj o černou gumu se odehrával v levém rohu kluziště v pásmu Bruslařů. Vítězem byl domácí hráč.

35:05
    Další závar před Sochůrkem! Tentokrát byl maskovaný muž Klatov úspěšnější.

34:35
    Domácí jako v prvním případě rychle odpovídají! Lukáš Endál ani David Michálek na Sochůrka nevyzráli. Avšak hostující gólman, jenž se nacházel mimo ideální postavení na dorážku MIROSLAVA TŘETINY nedosáhl! Asistence: David Michálek, Lukáš Endál.

34:10
    Bruslaři mají kotouč na svých holích, ale rychle o něj přišli.

33:48
    Tomáš Ludvík to zkoušel z pravé strany, ale i tentokrát je vítězem Sochůrek.

32:17
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Nedáš, dostaneš! Hosté jdou opět do vedení. Jan Topinka vystihl přihrávku domácí obrany a dostal kotouč na hůl VÁCLAVA KRLIŠE! Hostující útočník dostal touš do jízdy a z bezprostřední blízkosti propálil Nováka! Asistence: Jan Topinka, Filip Kokoška.

31:44
    Klatovy se nacházejí v útočném pásmu, ovšem jejich pobyt nemá dlouhého trvání.

31:01
    Domácí mohli ztrestat chybu obrany Klatov, ale Michálkova střela nešla mezi tři tyče.

30:31
    Jan Milfait našel osamoceného mezi kruhy Kryštofa Kulhánka. Avšak i s jeho dělovkou neměl hostující gólman problémy!

30:14
    Elitní útok zamkl svého soka, ale na Sochůrka si nikdo nepřišel.

30:05
    Třetinův pokus mezi čárkama vykopl Sochůrek špičkou levého betonu!

29:51
    Tomáš Ludvík dostal ideálně puk na svojí hůl, avšak jeho ránu zápěstím vystihl Sochůrek.

29:31
    Postavení mimo hru v podání Bruslařů.

29:05
    Kulhánkův pokus od levého kruhu našel připraveného Sochůrka. Hostující gólman si posléze poradil i s dorážkou.

28:27
    Bruslaři v pásmu Klatov, kde si vyměňují kotouč.

28:18
    Luboš Voříšek dostal nabito na levý kruh, ale rána mu nesedla!

27:56
    Založení útoku začíná za Novákovou svatyní.

27:22
    Semrádova střela byla zablokovaná a puk si následně našel cestu mimo útočné pásmo.

27:15
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Marcel – 2 min., hákování).

27:03
    Hra se nám přelívá a šance jsou vidět na obou stranách. Avšak oba gólmani chytají výborně.

26:26
    Patrik Marcel v tváří tvář neuspěl proti Novákovi!

25:57
    Klatovští to zkoušejí z vlastního pásma a zatím se jim daří.

25:34
    Vašíčkova nabídka na teč byla zablokovaná.

25:17
    Lukáš Endál projel středním pásmem, až k Sochůrkovi! Jeho forhendové zakončení našlo levou tyč!

24:40
    Domácí jeli dva na jednoho, ale neuspěli

24:13
    Houfkova střela našla připraveného Nováka.

24:08
    Zmatky v domácí obraně řeší brankář Novák, jenž přikryl touš lapačkou.

23:52
    Hosté to zkoušejí od vlastního brankáře.

23:30
    Střela od pravého kruhu končí, až ve středním pásmu.

23:05
    Hostům se nedaří založit kvalitní útok.

22:54
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vašíček – 2 min., hákování).

22:03
    Jakub Vavřička napálil touš do útočného pásma Bruslařů, kde ho shrábli jeho spoluhráči. Ovšem ani jeden z dvojice hostů nepřekonali Nováka!

21:38
    Puk se nachází v hledišti.

21:23
    Jan Milfait dostal puk za obranu hostů. Avšak brodský šikula si stahovačkou mezi betony na Sochůrka nepřišel!

21:14
    Postavení mimo hru v podání Klatov.

21:00
    Domácí tým je jako vyměněný a nepouští hosty do žádné šance.

20:32
    Třetina pálil z pravé strany. Sochůrek vyrazil.

20:01
    Bruslaři vyhráli i druhé úvodní vhazování.

20:01

Je za námi vydařená první třetina ve, které padly dvě branky. Hosté začali utkání líp, když se hned v první minutě prosadil Aleš Furch. Nicméně domácí Bruslaři kontrovali ve třetí minutě, když využili početní výhodu. Na konci celé akce byl Tomáš Semrád, jenž z jedničky pokořil Sochůrka! Druhá třetina začne přibližně v 18:50.

Střely po první třetině: 11:17

David Servis ČB – Nymburk 0:2
    Pelhřimov – Kolín 0:1
    Písek – Žďár nad Sázavou 0:4
    všechny prozatimní výsledky jsou po odehrání první třetiny.

20:00

19:46
    Bruslaři mohli jít do vedení! Brankář Sochůrek byl už zcela bezmocný, ale trojici v bílém se nepodařilo dostat kus gumy za jeho záda!

19:30
    Nahození od modré zpracoval Novák, jenž pomohl s rozehrávkou.

18:56
    Bruslaři napadají rozehrávku hostí, avšak ti dokáží na danou situaci reagovat.

18:39
    Sochůrek si připsal další zákrok.

17:57
    Patrik Přidal se proháčkoval po pravé straně, až k Sochůrkovi, avšak v tváří tvář maskovanému muži Klatov neuspěl!

17:45
    Pokus od modré lapil Novák do své lapačky.

17:01
    Hra se nám přelévá z jedné strany na druhou a šance střídá šanci. Avšak ani jedna nekončí brankou jednoho z týmů.

16:30
    Jakub Pour mohl přidat druhý gól! Útočník hostů se dostal, až před Nováka, ale se svojí střelou neuspěl!

16:15
    Celek Václava Adama byl na útočném tripu, ale vše vyřešil Sochůrek.

15:45
    Hosté vystihli špatnou příhru jednoho z obránců, kteří se tak dostali do šance. Puk skončil na horní síťce domácí branky.

15:12
    Puk se teď odrážel v předbrankovém prostoru Bruslařů. Na konec, ani jeden z hostujících hráčů nedokázal kus černé gumy, dopravit za Novákova záda.

14:45
    Na druhé straně to zkoušel Krliš, ale ani jeho projektil k brance nevedl, jelikož jej ztlumil Novák.

14:27
    Endálova střela od levého kruhu našla jen mantinel.

14:13
    Další vyhození přes všechny čáry v podání celku z Vysočiny.

14:04
    Zakázané uvolnění domácích Bruslařů.

13:46
    Hraje se nahoru dolů a oba týmy těží z daných chyb.

13:07
    Valná hromada, také u brankáře Sochůrka, ale i ten drží čistý štít!

12:13
    Kokoška s Pourem se dostali v oslabení do situace dvou na jednoho! Druhý jmenovaný si na Nováka tvrdou ranou nepřišel!

11:46
    Bruslařům se nedaří založit útok.

11:27
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Pacanda – 2 min., podražení).

11:17
    Klatovy hrají velice dobře a Bruslaři s tím mají problémy.

10:43
    Bruslaři chtěli uklidnit hru, ovšem sami si zavařili, když hosty poslali do pásma.

10:05
    Krlišův pokus, opět u Nováka, který nepřerušil hru.

09:45
    Hosté v útočném pásmu.

09:20
    Tomáš Vracovský z jedničky poslal kotouč do břevna!

09:05
    Vracovský střílel z levého kruhu, avšak jeho střela našla levý beton Nováka.

08:32
    Hosté špatně rozehráli a toho využili domácí hokejisté. Bruslaři se osvobodili.

08:24
    Topinkovo nahození od modré končí v lapačce Nováka.

08:11
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Beneš – 2 min., podražení).

07:40
    Klatovští hráči chtěli nahozením puku získat pásmo, avšak to se jim nepovedlo.

07:15
    Klatovští mají puk pod kontrolou, ale rychle o něj přicházejí.

06:48
    Bruslaři jsou v útočném pásmu, ale hosté se osvobozují.

06:41
    Postavení mimo hru, opět v režii Bruslařů.

06:10
    Ofsajd domácích.

05:30
    Pokus Přidala skončil na betonu Sochůrka, stejně tak jako následná akce hostů. Kteří našli připraveného Nováka.

05:00
    Endálovi byla vyseknuta hůl, ale rozhodčí nevylučují. Hosté následně pobývali v útočném pásmu.

04:44
    Střela od modré, opět v moci Nováka.

04:25
    Klatovští to zkoušejí od vlastního brankáře a daří se jim.

04:07
    Pokus Kokošky z levého kruhu končí u Nováka, jenž si připisuje další zákrok.

03:40
    Endál špatně rozehrál a hosté jsou v útočném pásmu.

03:35
    Zakázané uvolnění v podání domácího celku.

02:17
    Bruslaři využívají přesilovou hru! Miroslav Třetina se protáhl po pravém mantinelu a přihrál na levou stranu TOMÁŠI SEMRÁDOVI! Havlíčkobrodský bek z jedničky propálil přesouvajícího se Sochůrka! Asistence: Miroslav Třetina, Lukáš Endál.

01:56
    Semrádův pokus skončil na Sochůrkovi.

01:45

01:19
    Klatovští jeli dva na jednoho, ale střela Topinky skončila na Novákovi!

00:12
    Klatovy se ujímají bleskového vedení! ALEŠ FURCH využil zaváhání v domácí obraně a dostává hosty do vedení! Furch se protáhl po levé straně a ke vzdálenější tyči propálil Nováka! Asistence: Tomáš Vracovský, Jakub Pour

00:01
    Úvodní buly pro domácí Bruslaře.

00:01

Obě mužstva jsou, už na ledové ploše společně s nimi, i trojice delegovaných rozhodčích. Za chvíli utkání začne.

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – T. Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Balgalvis, Kříž, Hrabaň – Přidal, Třetina "C", Endál – Voříšek, Milfait "A", Šuhaj – Michálek, Ludvík – Kozlík, Chlubna, Beneš

SHC Klatovy: Sochůrek (Plánička) – Houfek, Marcel, Slavík, Leština, Hlaváček, Čechura – Vracovský, Furch, Kokoška, Heldák, Topinka "C", Krliš, Vavřička, Pacanda "A", Pour

Rozhodčí: Michal Maršálek – David Urubčík, Jan Kleprlík.

Oba týmy, už absolvují rozbruslení. Domácí Bruslaři se v zápase představí v bílé kombinaci, přičemž hosté z Klatov v červené.

Dnes proběhne třetí vzájemné měření, mezi těmito týmy a v obou případech, byli lepší hráči Havlíčkova Brodu. V prvním zápase vyhráli Bruslaři na svém ledě vysoko 10:2, v tom druhém vyhráli po dramatické bitvě 3:2. Uvidíme, kdo ovládne dnešní duel. V průběhu přestávek Vás budu informovat, i o ostatních výsledcích skupiny Střed.

HC Klatovy
    Západočeši si v posledních pěti utkání připsali do tabulky 7. bodů, a právě v ní jim náleží šesté místo. V posledním kole si Klatovští dokázali poradit s Pískem, který porazili 3:1. Klatovům se na hřištích soupeřů moc nedaří, když dokázaly posbírat pouhých 7. bodů. Hůř na tom jsou, jen David Servis ČB 6 a Písek 5.bodů. Naopak na domácím kluzišti se Západočechům daří, když z dvanácti zápasů vyhráli rovnou polovinu.

HC Klatovy – IHC Písek 3:1

Bruslaři jsou v tabulce na prvním místě a před dotírajícím Táborem mají k dobru 3. body. Právě s Táborem se naposledy, střetli havlíčkobrodští hokejisté, a z lité bitvy si odnesli všechny tři body za výhru 4:1 Domácí celek, může těžit ze svého domácího prostředí, jelikož v Kotlině dokázal z jedenácti klání vyhrál, hned devět!

HC Kohouti Tábor – BK Havlíčkův Brod 1:4

Dobrý večer, z městského stadionu Havlíčkův Brod. Vítám Vás u on-line přenosu 2. ligy skupiny Střed. Dnes je na programu 22. kolo, ve kterém domácí tým BK Havlíčkův Brod vyzve HC Klatovy. Utkání začíná v 18:00.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 3. Semrád (Třetina, Endál), 35. Třetina (Michálek, Endál), 47. Milfait (Kulhánek), 48. Přidal (Endál, Vašíček) – 1. Furch (Vracovský, Pour), 33. Krliš (Topinka, Kokoška)

Rozhodčí: Michal Maršálek – David Urubčík, Jan Kleprlík