K. Vary – Slavia 0:4 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 2:1 (2:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 4:5 (kon.)
Ústí n/L – PZ Kladno 1:0 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 1:3 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Motor České Budějovice.
    Autorem vítězného nájezdu je TOMÁŠ HANÁK!

5. série
    2:1
    Vojtěch Strnad to zkoušel z bekhendu, brankář domácích se ale zmást nenechal a vyráží!

4. série
    2:1
    Na druhé straně neuspěl také Sebastian Jasečko.

4. série
    2:1
    Kollert nedává! Domácí brankář zasáhl betonem.

3. série
    2:1
    Tomáš Hanák to provedl také velmi šikovně! Zmátl Krátkého a do odkryté části klece zasouvá puk.

3. série
    1:1
    Luka Vodlan nabral dobrou rychlost, v níž ale nedotáhl své bekhendové zakončení. Korytar ho navíc dobře vybruslil.

2. série
    1:1
    Masopust zamířil do horních pater branky, ale Krátký jeho pokus kryje vyrážečkou.

2. série
    1:1
    Šedivý to udělal nádherně! Zmátl Korytara a poté poslal puk do odkryté klece.

1. série
    1:0
    Za domácí se vydal do nájezdu Dominik Brouček, který zamíchal s kotoučem a z ideální vzdálenosti propálil Krátkého!

1. série
    0:0
    Jako první jel Adam Měchura, který to zkusil mezi betony. Neúspěšně.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:53
    Filip Jansa dokázal vypíchnout kotouč z vlastní obranné třetiny. Mezitím jsou Liberečtí v plném počtu a zřejmě se již nic nestane! Budou se hrát nájezdy.

64:24
    Motor má kotouč na holích a začíná možná jednu z posledních útočných akcí!

64:00
    Z prodloužení zbývá odehrát jen jediná minuta! Že bychom byli svědky samostatných nájezdů?

63:44
    Střela Jana Janocha zhruba z vrcholku kruhu zapadla jen na zadní mantinel, což je pro domácí škoda, neboť rána to byla velmi svižná!

63:17
    Motor nezačíná početní výhodu dobře. Liberec se osvobozuje.

62:53
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Hladík – 2 min., podražení).

Adam Pavlíček

Branky a nahrávky: 37. Masopust (Hanák, Remta), rozh. náj. Hanák – 23. Strnad (Nezbeda, Chmelař)