Boston – Winnipeg 2:1 (2:1 po s.n.) | New Jersey – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | NY Islanders – Anaheim 4:5 (po pr.)
Pittsburgh – Columbus 3:2 (2:1 po s.n.) | Tampa – Ottawa 4:3 (2:0 po s.n.) | Nashville – Carolina 1:4 (kon.)
Dallas – Chicago 4:0 (kon.) | Edmonton – St. Louis 3:2 (kon.) | Los Angeles – Colorado 2:1 (po pr.)

Československá stopa v utkání

Pavel Zacha (NJD) (0 + 0, 1 střela na branku, čas na ledě 12:45)

Střely na branku v zápase

New Jersey Devils: 48

New York Rangers: 28

Je konec napínavého utkání dvou rivalů. New Jersey Devils měli dlouho herně navrch, zejména v první polovině základní hrací doby. Však také svého soupeře velkým rozdílem přestříleli. Hokej se ale hraje na góly, a těch padlo po třech na každé straně. Rangers dokonce mohli brát výhru v základní hrací době, před koncem třetí třetiny ovšem vyrovnal domácí Brian Boyle. Ten samý hokejista se pak stal hrdinou celého duelu. Rozhodl totiž v samostatných nájezdech, když nachytal Henrika Lundqvista na hruškách střelou mezi betony. Ďáblové tak berou bod do tabulky navíc a odskočí Jezdcům na rozdíl tří bodů. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezké svátky.

Brian BOYLE - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.
    Autorem vítězné branky je BRIAN BOYLE.

4. série
    2:1
    Kevin Shattenkirk si na Schneidera nepřišel a Devils vítězí.

4. série
    2:1
    Za domácí jel Brian Boyle a trefil přesně mezi betony.

3. série
    1:1
    Jimmy Vesey mohl rozhodnout, ale střelou do místa pod lapačku se neprosadil.

3. série
    1:1
    Stafford také mířil mezi betony, ale neuspěl.

2. série
    1:1
    I Zibanejad se prosazuje a srovnává, nachytal Schneidera střelou mezi betony.

2. série
    1:0
    Kyle Palmieri trefuje, pověsil puk pod horní tyčku.

1. série
    0:0
    Zuccarello mířil na lapačku, ani on ale neuspěl.

1. série
    0:0
    Taylor Hall to zkoušel bekhendem, ale na Lundqvista si nepřišel.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani nastavených pět minut navíc neurčilo vítěze duelu, takže na řadu přijdou samostatné nájezdy, které už určí, kdo si dnes odnese bod do tabulky navíc.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:59
    V poslední vteřině Mika Zibanejad minul branku po krásné nahrávce od Zuccarella. Tenhle zápas neskončí ani v prodloužení.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 8. J. Moore (Hischier, Palmieri), 37. Coleman (Santini), 52. Boyle (Hall, Palmieri), rozh. náj. Boyle – 10. Vesey (Carey, Desharnais), 12. Holden (Kreider, Bučněvič), 42. K. Hayes (Br. Smith, Zuccarello)