Boston – Winnipeg 2:1 (2:1 po s.n.) | New Jersey – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | NY Islanders – Anaheim 4:5 (po pr.)
Pittsburgh – Columbus 3:2 (2:1 po s.n.) | Tampa – Ottawa 4:3 (2:0 po s.n.) | Nashville – Carolina 1:4 (kon.)
Dallas – Chicago 4:0 (kon.) | Edmonton – St. Louis 3:2 (kon.) | Los Angeles – Colorado 2:1 (po pr.)

Jaroslav Halák (NYI) 35 zákroků 5 gólů 87.5%
    Ondřej Kaše (ANA) 1+1, 2 střely, čas na ledě 14:44 (04:11:21)

Tři hvězdy zápasu:

1. Hampus Lindholm (ANA) 3+0
    2. John Tavares (NYI) 2+0
    3. Ryan Getzlaf0+4

Zápas který nám přinesl spousty zvratů je u konce. Po první třetině kdy hosté z Anaheimu byli jasně lepším týmem se domácímu Islanders podařilo zápas otočit, aby nakonec došlo k vyrovnání těsně před koncem třetí třetiny, když se trefil Rakell. V prodloužení měl velkou šanci Barzal, ale bohužel pro domácí se jeho skoro samostatný nájezd neuchytil a na druhé straně tak ukončil zápas svým hattrickem Lindholm. Tímto se s vámi loučím a bude se těšit u dalších utkání.

64:03 Hampus LINDHOLM - 4:5

64:03
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Máme dobojováno. Trojice Anaheimu předvedla pěknou akci, kterou zakončil HAMPUS LINDHOLM přesnou střelou díky které prostřelil brankáře Haláka a rozhoduje zápas ve prospěch hostí. Asistence: Ryan Getzlaf a Ondřej Kaše.

63:55
    Před brankou se ocitl Getzlaf, ale svým bekhendovým pokusem halákovu branku minul.

63:07
    O kombinaci se pokouší Tavares s Eberlem, ale nakonec Tavares v poslední chvíli upadl.

62:44
    Samostatnou akci předvádí Barzal, který přejel celé hřiště a natlačil se až před Millera, kde ho zastavil Silfverberg na poslední chvíli.

62:34
    Do ofsajdu se dostal Getzlaf.

61:54
    Při hře 3 na 3 je na ledě spousty místa a spousta času držet puk. Přesně to teď praktikují domácí hráči.

61:45
    Domácí chtějí zvítězit již v prodloužení, ale Jordan Eberle vyslal nepřesnou přihrávku před branku hostí.

61:14
    O první střelu prodloužení se postaral Leddy. Brankář Miller byl však připraven.

60:15
    První vhazování v prodloužení ukořistili hráči Islanders.

60:01

Třetí třetina skončila stejně jako třetina číslo dvě. Domácí zvítězili 2:1 což znamená vyrovnaný výsledek a pokračovaní zápasu v prodloužení, které začne za malou chvíli.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40
    Oba celky s smířili s prodloužením a nikam se neženou.

Martin Pištora

Branky a nahrávky: 26. Barzal (Jo. Bailey, Tavares), 37. Tavares (Jo. Bailey, Barzal), 46. Tavares (Jo. Bailey, Leddy), 48. Leddy (Eberle, Mayfield) – 9. H. Lindholm (Cogliano, Getzlaf), 11. O. Kaše (N. Ritchie, Manson), 33. H. Lindholm (Getzlaf), 59. Rakell (Montour, Getzlaf), 65. H. Lindholm (Getzlaf, O. Kaše)

New York Islanders: Halák (Greiss) – Boychuk, Leddy, Mayfield, Pelech (C), Pulock, Hickey – Lee, Tavares, Jo. Bailey – Eberle (A), Barzal, Ladd – Clutterbuck (A), Cizikas, Prince – S. Bernier, B. Nelson, Chimera.
    Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – Manson, H. Lindholm, Bieksa, Fowler, Welinski, Beauchemin, Montour (A) – Rakell, Getzlaf (C), N. Ritchie (A) – Silfverberg, Henrique, Cogliano – O. Kaše, Vermette, Roy – L. Shaw, D. Grant, Wagner.

Rozhodčí: Rooney, Hebert – Devorski, Murray