Košice – Lipt. Mikuláš 3:2 (2:0 po s.n.) | Zvolen – Nitra 4:5 (0:2 po s.n.) | Trenčín – Poprad 0:2 (kon.)
Žilina – Banská Bystrica 2:5 (kon.) | Nové Zámky – Detva 3:1 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
HK Detva
sk Pátek 22.12.2017, 18:30Tipos Extraliga (SR) • 29. kolo

Tretia tretina priniesla rozuzlenie tohto zápasu, ktorý po druhom góle domácich Detva ešte zamotala, avšak Cetkovský presným zásahom do prázdnej brány definitívne rozhodol. Odo mňa je to všetko, ďakujem za pozornosť a pekný večer. (20:54:46)

59:58
    Lorraine sám pred Hackettom, v páde Švéd Kanaďana neprekonal.

59:24
    Oddychový čas hostí.
    59:24 CETKOVSKÝ - 3:1

59:24
    HC Nové Zámky dali gól!

JIŘÍ CETKOVSKÝ vystrelil z vlastnej tretiny cez celé ihrisko, puk poslal do opustenej brány a definitívne tento duel rozhodol.

59:15
    Nahodenie od modrej Baroš vyrazil, Videlka puk prudko vrátil, slovenský brankár domácich znova zasiahol.

58:48
    Medzičasom je Hackett už na striedačke, Ščurko zastavil strelu letiacu do prázdnej brány.

58:34
    Detva sa dostala do útočnej tretiny, kde sa snaží udržať, ale vôbec jej to nejde.

58:06
    Z otočky to skúsil Saulietis, mieril tesne vedľa brány Hacketta.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:57
    Štepán Novotný sa rútil sám na brankára Matta Hacketta. Český útočník namieril dobre, lenže kanadský brankár predviedol famózny zákrok lapačkou.

57:43
    Ofsajd Nových Zámkov.

57:25
    Nové Zámky sa teraz pokúsili otupiť tlak súpera, pretože vedia, že ak by Baroš inkasoval, tak by to smrdelo po predĺžení.

56:17
    Detva si vytvára tlak a taktiež i šance. Teraz prišiel do bránkoviska súpera Kuklev, trafil Baroša. Dorážka Ščurka sa neujala.