Edmonton – Montreal 4:1 (kon.) | Tampa – Minnesota 3:0 (kon.) | Florida – Ottawa 1:0 (kon.)
New Jersey – Chicago 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Anaheim 0:4 (kon.) | Columbus – Philadelphia 2:1 (1:0 po s.n.)
Carolina – Buffalo 4:2 (kon.) | NY Rangers – Toronto 2:3 (kon.) | Vegas – Washington 3:0 (kon.)
Arizona – Colorado 2:6 (kon.) | Dallas – Nashville 4:3 (2:0 po s.n.) | Vancouver – St. Louis 1:3 (kon.)

3. N.J 9 T.HALL

New Jersey si z dnešního utkání odneslo 2 body, které si určitě zasloužilo, ptotože kromě druhé třetiny soupeře k ničemu nepustilo a hlavně díky skvělému výkonu brankáře Schneidera a útočníka Boyla můžou oslavit vánoční přestávku ve velkém.

59:15
    Zacha osvobozuje svůj tým a přibližuje je blíže ke 2. bodům

59:00
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Sami Vatanen – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

59:00
    probíhá poslední minuta zápasu.

58:18
    Střelu Halla z bezprostřední blízkosti likviduje Forsberg, který měl na vše dobrý výhled.

57:15
    Opět se hra odehrává v oblasti středového kruhu

56:17
    Hischier se hezky probojoval až do útočné třetiny, kde o puk přišel po hitu jednoho z obránců.

55:33
    Johansson teď po souboji s Anisimovem přišel o puk a nabídl možnost útoku pro hosty.

54:50
    Hosté se do útoku moc netlačí, i přes to, že ztrácí na body 3 branky

54:15
    Střelu Hischiera musí likvidovat až Forsberg. Hned po té, co tomu tak učinil byla odpískána komerční přestávka.

54:00
    Nyní se na puku drží hlavně hosté, kteří již pár minut Devils k ničemu nepouští.

53:05
    Byli jsme svědci špatné přesilovky hostí, při které si největší akci vytvořil Bratt, kterého museli nedovoleně zastavovat až obránci a bylo nařízeno trestné střílení.

52:36
    Nařízeno trestné střílení pro domácí, kterého se ujal Bratt. Při svém pokusu o kličku jej ale zlikvidoval připravený Forsberg, skore se tedy nemění.

51:48
    Kane se rozhodl pro střelu, ale trefil pouze před sebou stojícího Gibbonse, který mohl trochu tahat čas pro svůj tým a pordržet puk.

51:05
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Blake Coleman – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

50:46
    Hráč je od začátku třetiny v šatně týmu

Matouš Vojáček

Branky a nahrávky: 3. Boyle, 10. Boyle (Palmieri, Hall), 14. Zacha (Noesen, Butcher), 42. Hall (Wood, Butcher) – 38. P. Kane (Rutta, Forsling)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – J. Moore, Vatanen, A. Greene (C), Santini, Butcher, Severson – Hall, Hischier, Palmieri – Ma. Johansson, Zajac (A), Bratt – Wood, Zacha, Gibbons – Coleman, Boyle (A), Noesen.
    Chicago Blackhawks: Crawford (14. A. Forsberg) – Keith (A), Oesterle, Forsling, Rutta, C. Murphy, Seabrook (A) – Sharp, J. Toews (C), Saad – Schmaltz, Anisimov, P. Kane – DeBrincat, Hartman, Pánik – Bouma, Wingels, Hayden.