Edmonton – Montreal 4:1 (kon.) | Tampa – Minnesota 3:0 (kon.) | Florida – Ottawa 1:0 (kon.)
New Jersey – Chicago 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Anaheim 0:4 (kon.) | Columbus – Philadelphia 2:1 (1:0 po s.n.)
Carolina – Buffalo 4:2 (kon.) | NY Rangers – Toronto 2:3 (kon.) | Vegas – Washington 3:0 (kon.)
Arizona – Colorado 2:6 (kon.) | Dallas – Nashville 4:3 (2:0 po s.n.) | Vancouver – St. Louis 1:3 (kon.)
San Jose – Los Angeles 2:0 (kon.)
Carolina Hurricanes
4:2 (1:0, 3:2, 0:0)
Buffalo Sabres
Neděle 24.12.2017, 01:10 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Z tohoto střetnutí je to vše, díky za pozornost a přeji krásný zbytek noci. (03:40:10)

Bodyčeky: 24-24

Před třídenní vánoční přestávkou tak Carolina vyhrála druhý zápas v řadě. Naopak Buffalo nenavázalo na den staré vítězství nad Philadelphií.

Carolina Hurricanes slaví domácí vítězství nad Buffalem Sabres v poměru 4:2. Domácím se výrazně podařil vstup do zápasu a gól už po 33 vteřinách. Od té doby se neustále drželi ve vedení. Buffalo ve druhé třetině sice snížilo na 1:2 gólem Beaulieua, ale Carolina dalšími dvěma góly odskočila a v cestě za vítězstvím už je nedokázala zastavit ani povedená akce Eichela s Girgensonsem.

59:54
    Lindholm se snažil trefit prázdnou klec soupeře, ale střela byla zablokována.

59:20
    Buffalu se po nahození puku nepodařilo uhájit útočné pásmo.

58:52
    Domácí ovšem poslali puk až do obranné třetiny soupeře.

58:45
    Sabres se dostali do útočného pásma a Johnson odjíždí na střídačku!

58:30
    Hra je přerušena ve středním pásmu, kde se i vhazuje. Johnson je povyjetý mezi kruhy.

58:19
    Buffalo hraje v plném počtu.

57:52
    Teräväinen pálil od modré, ale neprostřelil Johnsona, který se bleskově přesunul do směru letícího puku.

57:15
    Hostům se daří vyhodit puk.

56:35
    Nechybělo mnoho a bylo definitivně rozhodnuto! Domácí se dostali hned ke dvěma střelám z bezprostřední blízkosti, ale ani Williams, ani později Skinner, nedostali puk za záda Johnsona.

56:19
    Komplikace pro Buffalo, které hrálo v šesti mužích v poli a dostává dvě minuty.

56:14
    Který nepropustil soupeře do útočného pásma.

55:52
    Domácí poslali puk do útočného pásma a ani se nevydali napadat. Raději formují obranný blok.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 1. Aho (Pesce, T. Teräväinen), 22. J. Staal (E. Lindholm, T. Teräväinen), 25. Faulk (Aho, T. Teräväinen), 32. Faulk (Slavin, Skinner) – 23. Beaulieu (Jo. Larsson, Eichel), 34. Girgensons (Eichel)

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Pesce, Slavin, Faulk (C), Dahlbeck, T. van Riemsdyk, Hanifin – T. Teräväinen, J. Staal (A), Aho – E. Lindholm, V. Rask, Skinner (A) – Williams, D. Ryan, B. McGinn – Di Giuseppe, Krüger, Nordström.
    Buffalo Sabres: Ch. Johnson (Lehner) – Ristolainen, Scandella, Bogosian (A), McCabe, Beaulieu, Gorges – S. Reinhart, Eichel (A), Girgensons – Okposo (A), Rodrigues, E. Kane – Pominville, Josefson, B. Pouliot – Nolan, Jo. Larsson, S. Wilson.

Rozhodčí: St. Lauret, O'Halloran – Smith, MacPherson