Česko – Rusko | 5:4 (kon.) | | | Bělorusko – Švédsko | 1:6 (kon.) | | | Kanada – Finsko | 4:2 (kon.) |
Kometa Brno – Jihlava | 3:2 (po pr.) | | | Litvínov – Třinec | 2:5 (kon.) | | | Liberec – Chomutov | 2:3 (po pr.) |
Vítkovice – Mladá Boleslav | 7:1 (kon.) | | | Plzeň – Pardubice | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Olomouc – Zlín | 1:0 (kon.) |
Chabarovsk – Čerepovec | 4:2 (kon.) | | | Vladivostok – Spartak Moskva | 2:6 (kon.) | | | Jokerit – HC Slovan | 2:3 (kon.) |
Znojmo – Vienna Capitals | 1:2 (po pr.) |
Team Suisse – Riga | 6:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Kanada | 3:5 (kon.) |
Česko – Slovensko | 4:3 (kon.) |
Nitra – Žilina | 3:5 (kon.) | | | Banská Bystrica – Trenčín | 3:2 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky | 3:4 (po pr.) |
Poprad – Košice | 4:2 (kon.) | | | Detva – Zvolen | 2:5 (kon.) |
Mladá Boleslav – South Stars | 5:0 (1:1 po s.n.) | | | Znojmo – Diceros | 0:6 (1:2 po s.n.) | | | Havířov – Břeclav | 3:3 (0:1 po s.n.) |
Diceros – Mladá Boleslav | 2:3 (po s.n.) | | | Břeclav – Znojmo | 5:1 (1:0 po s.n.) | | | South Stars – Havířov | 5:0 (2:2 po s.n.) |
Mladá Boleslav – Znojmo | 6:0 (1:0 po s.n.) | | | Diceros – Břeclav | 1:5 (1:0 po s.n.) | | | Znojmo – South Stars | 2:4 (1:0 po s.n.) |
Mladá Boleslav – Havířov | 1:4 (po s.n.) |
Zlín – Liberec | 3:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Mountfield HK | 5:7 (kon.) | | | Vítkovice – Liberec | 9:1 (kon.) |
Zlín – Mountfield HK | 3:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 1:1 (kon.) |
konec
Amur Chabarovsk
4:2
(0:0, 2:1, 2:1)
Severstal Čerepovec
44:45
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Jaroslav Chabarov – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
42:39
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vitalij Aťušov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
37:11
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Dmitrij Klopov – 2 min., sekání).
|
|
33:48
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Alexej Ugarov – 2 min., hákování).
|
|
31:43
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Jaroslav Chabarov – 2 min., hákování).
|
|
29:20
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Rybin – 2 min., sekání).
|
|
24:51
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Rybin – 2 min., podražení).
|
|
17:30
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Rybin – 2 min., hákování).
|
|
06:00
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Pavel Dědunov – 2 min., nedovolené bránění).
|
Branky a nahrávky:
31. J. Kolář (Byvalcev, Litovčenko), 34. T. Zohorna (Picard, Rasskazov), 52. Picard (Kondratěv, Rasskazov), 59. Rasskazov (T. Zohorna, Picard) – 33. Verjovkin (Vovčenko, Trubačjov), 41. Rybin (Mereskin)
Rozhodčí: Akuzovskij, Olenin – Zacharenkov, Sadovnikov
Diváci: 5 838
Neproměněná penalta:
Amur Chabarovsk:
Metsola (Alikin) – J. Kolář, Kondratěv, Kuzmin, Turbin, Chabarov, Aťušov (C), Karmaškov – Litovčenko, Byvalcev, O. Li – Picard, Rasskazov, T. Zohorna – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Gorškov – Dědunov, Klopov, Kacuba.
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Magarilov) – Jevsejenkov, Verjovkin, Masuhr, V. Vasiljev, Kalašnikov, Višněvskij, Kudako, Kornějev – Bumagin, Jašin, Kagarlickij (C) – Rybin, Mereskin, Ugarov – Trubačjov, Vovčenko, Geraskin – Monachov, Karlin, Kazakovcev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Magarilov) – Jevsejenkov, Verjovkin, Masuhr, V. Vasiljev, Kalašnikov, Višněvskij, Kudako, Kornějev – Bumagin, Jašin, Kagarlickij (C) – Rybin, Mereskin, Ugarov – Trubačjov, Vovčenko, Geraskin – Monachov, Karlin, Kazakovcev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Akuzovskij, Olenin – Zacharenkov, Sadovnikov
Diváci: 5 838
Michal Břuchanský