Kometa Brno – Jihlava 3:2 (po pr.) | Litvínov – Třinec 2:5 (kon.) | Liberec – Chomutov 2:3 (po pr.)
Vítkovice – Mladá Boleslav 7:1 (kon.) | Plzeň – Pardubice 2:3 (0:1 po s.n.) | Olomouc – Zlín 1:0 (kon.)
HC Kometa Brno
3:2 (2:0, 0:1, 0:1 - 1:0)
HC Dukla Jihlava
Úterý 26.12.2017, 15:10 • DRFG Arena, Brno • Tipsport extraliga • 33. kolo

To je ode mě pro dnešek všechno. Díky za pozornost a přeji příjemný zbytek Vánoc. (17:44:48)

Střely na branku (celkem): 28 – 14

Z vítězství se dnes tedy nakonec radují hokejisté Komety, kteří si připisují do tabulky důležité dva body, jihlavská výsledková krize naopak trvá. Hosté dnes na Vysočinu mohou přesto odjíždět relativně spokojeni. Z minima a pouze čtrnácti střel dokázali vytěžit bod a úřadujícího šampiona potrápili.

Fanoušci Komety nyní vyvolávají jméno brankáře Karla Vejmelky, který je v Jihlavě na hostování právě z brněnského týmu.

Nejlepším hráčem utkání na straně Jihlavy vyhlášen Erik de la Rose, na straně Komety dvoubodový Luboš Horký.

63:04 Vojtěch NĚMEC - 3:2

63:04
    Kometa právě vstřelila branku!
    VOJTĚCH NĚMEC si při trestném střílení Karla Vejmelku, jehož velmi dobře zná, položil a následně jej překonal šikovnou kličkou do forhendu! Kometa bere bonusový bod.

63:04
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Petr Šidlík – trestné střílení).

63:04
    Vojtěch Němec svůj samostatný brejk neproměnil i kvůli tomu, že byl faulován. Rozhodčí nařídil trestné střílení!

62:35
    Erat objel bránu a nabil před bránu osamocenému Krejčíkovi, jenž se tváří v tvář Vejmelkovi neprosadil.

61:53
    Bartejs šikovně obelstil bránící trojici Jihlavy, nabruslil si do mezikruží a odtud prověřil Vejmelku, jenž drží svůj tým.

61:25
    Hra se přelévá ze strany na stranu bez střeleckých pokusů na jedné či druhé straně.

60:27
    Zaťovič to na úvod prodloužení zkusil na vlastní pěst, proháčkoval se před Vejmelku, jehož ale zblízka nepřekonal.

60:01

Střely na branku (ve 3. třetině): 5 – 3
    Střely na branku (po 3. třetině): 23 – 14

Normální hrací doba končí pískotem fanoušků v zaplněné DRFG Areně, kteří nejsou spokojeni s předvedenou hrou svých oblíbenců. Po první třetině to přitom vypadalo na výhru Komety. Modrobílí si vypracovali dvoubrankový náskok a mohli přidat další branku. Ovšem Jihlava se ubránila a ve zbývajících dvou třetinách srovnala krok a vynutila si prodloužení. To začne za pár minut.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 16. Dočekal (Horký), 17. J. Krejčík (Horký), 64. V. Němec (TS) – 28. Skořepa, 49. de la Rose (Rabbit)

HC Kometa Brno: Langhamer (Čiliak) – Barinka, O. Němec, Gulaši, J. Krejčík, Malec, Bartejs, Štencel – Zaťovič, V. Němec, Haščák – T. Svoboda, Hruška, M. Erat – R. Zohorna, H. Zohorna, Mallet – Dočekal, L. Čermák, Horký.
    HC Dukla Jihlava: Vejmelka (Volden) – Suchánek, de la Rose, J. Zdráhal, Stříteský, Kajínek, Šidlík, Bryhnisveen – Rabbit, Hamill, Čachotský – F. Seman, Skořepa, Žálčík – Anděl, Zeman, T. Kubalík – M. Hlinka, R. Hubáček, Rys.

Rozhodčí: Pešina, Úlehla – Frodl, Klouček

Diváci: 7700 (vyprodáno)