Nitra – Žilina 3:5 (kon.) | Banská Bystrica – Trenčín 3:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 3:4 (po pr.)
Poprad – Košice 4:2 (kon.) | Detva – Zvolen 2:5 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:4 (0:1, 2:2, 1:0 - 0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Úterý 26.12.2017, 17:00 • Titan aréna • Tipos Extraliga (SR) • 30. kolo

Hostia si tak napokon zo zápasu odvážajú dva zápasy. O ich víťazstve rozhodol Novák v poslednej minúte predĺženia. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:40:26)

64:27
    HC Nové Zámky dali gól!
    Hostia sa dostali do rýchleho protiútoku. Novotný poslal puk na osamoteného MICHALA NOVÁKA, ktorý prestrelil Košarišťana. Asistencie: Štepán Novotný, Róbert Lantoši.

63:54
    Zbořilovu strelu z dobrej pozície Košarišťan chytá do lapačky.

63:44
    Nové Zámky sú v predĺžení aktívnejšie, ale väčšiu príležitosť na skórovanie si vypracovať nevedia.

62:36
    Látal spoza brány hľadal Novotného, ale Košarišťan do prihrávky strčil hokejku a puk vypichol.

62:00
    Huna sa natlačil až pred Foltána, ale ten jeho zakončenie vyrazil na ochrannú sieť.

61:22
    Saulietis sa pekne uvoľnil a vnikol do útočného pásma. Jeho strela bola zblokovaná a skončila za bránou Košarišťana.

60:43
    Novotný stratil puk v rohu klziska a Liptáci sú znova pri puku.

60:23
    Domáci v útočnom pásme nič nevymysleli. Na rade sú hostia.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Liptáci dokázali v tretej tretine zásluhou Rudolfa Hunu vyrovnať na 3:3. V riadnom hracom čase sa tak o výsledku nerozhodlo. Nasledovať budú samostatné nájazdy 3 na 3.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:16
    Striedanie v tíme HC Mikron Nové Zámky: z ihriska odchádza Baroš, prichádza Foltán.

59:16
    Vyzerá to tak, že Baroš v zápase pokračovať nebude. Pri vlastnej striedačke sa rozcvičuje náhradný brankár Foltán.

59:16
    Dlhšie sa už nehrá. Na ľade zostáva ležať zranený Baroš.

59:16
    Matúš Sukeľ s Kriškom boli v obrovsksej príležitosti pred Barošom, ale stav zápasu sa nemení.