Mladá Boleslav – South Stars 5:0 (1:1 po s.n.) | Znojmo – Diceros 0:6 (1:2 po s.n.) | Havířov – Břeclav 3:3 (0:1 po s.n.)
Diceros – Mladá Boleslav 2:3 (po s.n.) | Břeclav – Znojmo 5:1 (1:0 po s.n.) | South Stars – Havířov 5:0 (2:2 po s.n.)
Mladá Boleslav – Znojmo 6:0 (1:0 po s.n.) | Diceros – Břeclav 1:5 (1:0 po s.n.) | Znojmo – South Stars 2:4 (1:0 po s.n.)
Mladá Boleslav – Havířov 1:4 (po s.n.)
po s.n. (1:1)
BK Mladá Boleslav
5:0 (3:1, 1:0, 1:0)
South Stars
Úterý 26.12.2017, 09:15 • ŠKOENERGO aréna Mladá Boleslav (velká hala) • Memoriál Gustava Lachmana

První utkání je tedy za námi a Mladá Boleslav si z něj odnáší 5 bodů. Dva body za první část, kterou vyhrála 3:1, další dva body za druhou část, kterou vyhrála jen těsně 1:0 a jeden bonusový bod za prodloužení. Nájezdy skončili nerozhodně a tak si za ně žádný tým nepřipíše bonusový bod. (10:24:27)

Nejlepší hráč utkání za South Stars je brankář Albert Schascherl. Za domácí tým to je Tobiáš Sporysch.

Rozstřel končí remízou a tak ani jeden z týmu nebere bonusový bod.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení skončilo a nájezdy tak mohou začít.

41:14
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Vše na sebe vzal VOJTĚCH STEKLÝ a překonal brankáře South Stars a Boleslav tak bere bonusový bod.

40:55
    Prodloužení začalo a nás tak čeká boj o jeden bonusový bod.

40:01

Druhý poločas skončil opět vítězstvím Boleslavi. Tentokrát 1:0. Mladá Boleslav tak bere další dva body a zanedlouho se utká o bonusový bod v prodloužení, které se hraje na 5 minut a v počtu 3 na 3.

Druhý poločas skončil.

39:49
    South Stars se snažili o poslední akci v útočném pásmu, ale Drabešovi kotouč sjel a tak už asi nestihne změnit skóre zápasu.

Václav Nocar

Branky a nahrávky: 6. Steklý (Sporysch, Král), 7. Šindelář (Lisler), 14. Sporysch (Steklý), 27. Král (Steklý), 42. Steklý – 18. Petr (Jan)