Mladá Boleslav – South Stars 5:0 (1:1 po s.n.) | Znojmo – Diceros 0:6 (1:2 po s.n.) | Havířov – Břeclav 3:3 (0:1 po s.n.)
Diceros – Mladá Boleslav 2:3 (po s.n.) | Břeclav – Znojmo 5:1 (1:0 po s.n.) | South Stars – Havířov 5:0 (2:2 po s.n.)
Mladá Boleslav – Znojmo 6:0 (1:0 po s.n.) | Diceros – Břeclav 1:5 (1:0 po s.n.) | Znojmo – South Stars 2:4 (1:0 po s.n.)
Mladá Boleslav – Havířov 1:4 (po s.n.)
po s.n. (0:1)
AZ Havířov
3:3 (2:0, 2:2, 0:1)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Úterý 26.12.2017, 11:00 • ŠKOENERGO aréna Mladá Boleslav (velká hala) • Memoriál Gustava Lachmana

Ve Ško-Energo aréně po tomto zápase následuje oficiální zahájení turnaje. Děkujeme Vám za pozornost a v odpoledních hodinách u dalších online přenosů zatím na shledanou. (12:12:47)

Utkání skončilo nerozhodným stavem. Oba týmy si z něj odnáší tři body. Havířov získal dva body za vítězství a jeden bod za remízu v druhé části. Břeclav si ze zápasu odnáší také tři body. Bod za remízu v druhé části a dva bonusové body za vítězství v prodloužení a poté v nájezdech.

Nejlepším hráčem utkání za AZ Havířov je Jakub Jarolím a z týmu Lvi Břeclav je jím Lukáš Bošek.

Břeclav vyhrává nájezdy a tak bere další bonusový bod díky gólu Václava Nestrašila.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení skončilo vítězstvím Břeclavi, která si tak odnáší jeden bonusový bod. Za okamžik začnou nájezdy.

41:20
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Tak Břeclav vyhrává prodloužení po nádherném gólu HUGA ZÁLESŇÁKA.
    Asistence: Matyáš Bohatý.

40:33
    Zakázané uvolnění odpískáno Lvům z Břeclavi.

40:01

Tři hráči z každého týmu jsou již připraveni na ledové ploše a prodloužení každou chvíli začne.

Druhá část skončila nerozhodným skóre 2:2 a tak si oba týmy odnášejí jeden bod. Následovat bude pětiminutové prodloužení o jeden bonusový bod.

39:43
    Břeclav využívá početní výhodu a branku střílí MARTIN ŠVEC. Břeclav tak v této části vyrovnává skóre na 2:2.

Václav Nocar

Branky a nahrávky: 8. Zielinski (Jarolím), 18. Jarolím (Zielisnki), 25. Karas, 39. Karas (Jarolím) – 22. Bošek, 40. 15 (11), 42. Zálesňák (Bohatý)