Kanada – Finsko | 4:2 (kon.) | | | Dánsko – USA | 0:9 (kon.) | | | Švýcarsko – Bělorusko | 3:2 (kon.) |
Benátky n/J – Kadaň | 7:3 (kon.) | | | Vsetín – Motor ČB | 3:1 (kon.) | | | K. Vary – Litoměřice | 2:1 (po pr.) |
Třebíč – Havířov | 3:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Prostějov | 2:5 (kon.) | | | Ústí n/L – Slavia | 2:5 (kon.) |
Novosibirsk – Soči | 4:3 (kon.) | | | Omsk – Ufa | 1:2 (kon.) | | | Barys – Kazaň | 2:5 (kon.) |
Jekatěrinburg – Petrohrad | 4:3 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Nižněkamsk | 4:3 (3:2 po s.n.) | | | Magnitogorsk – Dynamo Moskva | 5:1 (kon.) |
Čeljabinsk – Jaroslavl | 3:2 (kon.) | | | N.Novgorod – CSKA Moskva | 1:5 (kon.) |
Hämeenlinna – Riga | 3:4 (po pr.) | | | Davos – Mountfield HK | 5:1 (kon.) |
Česko – Finsko | 2:7 (kon.) |
Finsko – Česko | 0:2 (kon.) |
Jablonec n/N – Trutnov | 3:1 (kon.) | | | Nymburk – Pelhřimov | 8:3 (kon.) |
Trnava – Spišská N. Ves | 6:2 (kon.) | | | Skalica – Topoľčany | 5:1 (kon.) | | | Michalovce – Nové Zámky B | 11:0 (kon.) |
Prešov – Pov. Bystrica | 6:1 (kon.) | | | Dubnica – Osmos Bratislava | 3:4 (po pr.) |
Havířov – Znojmo | 0:4 (po s.n.) | | | South Stars – Diceros | 2:3 (po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Břeclav | 2:4 (2:1 po s.n.) |
Havířov – Diceros | 1:5 (1:0 po s.n.) | | | Břeclav – South Stars | 1:3 (1:1 po s.n.) | | | Diceros – Mladá Boleslav | 2:5 (kon.) |
Břeclav – South Stars | 4:2 (kon.) | | | Havířov – Znojmo | 1:0 (1:0 po s.n.) | | | South Stars – Diceros | 0:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Břeclav | 8:3 (kon.) |
Liberec – Mountfield HK | 2:4 (kon.) | | | Zlín – Kometa Brno | 2:2 (kon.) | | | Vítkovice – Mountfield HK | 5:0 (kon.) |
Liberec – Kometa Brno | 0:7 (kon.) | | | Zlín – Vítkovice | 3:4 (kon.) |
po s.n. (3:2)
Jugra Chanty-Mansijsk
4:3
(0:1, 2:2, 1:0 - 0:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Petr Frömel
Branky a nahrávky:
26. Ugolnikov (Pestuško, Varfolomejev), 29. Varfolomejev (Ugolnikov, Pestuško), 60. Savinainen (Varfolomejev, Pestuško), rozh. náj. V. Polák – 20. E. Galimov (Piganovič), 29. Jakimov (Šiksatdarov), 31. Avcin (Šaripzjanov)
Rozhodčí: Gamalej, Morozov – Bitjukov, Zacharov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1 Ignat Zemčenko (NIZ)
1:1 Veli-Matti Savinainen (JUG)
2. série:
1:1 Dan Sexton (NIZ)
1:1 Pavel Varfolomejev (JUG)
3. série:
1:1 Andrej Nestrašil (NIZ)
2:1 Maxim Pestuško (JUG)
4. série:
2:1 Emil Galimov (NIZ)
2:1 Niclas Burström (JUG)
5. série:
2:2 Žiga Jeglič (NIZ)
3:2 Vojtěch Polák (JUG)
Jugra Chanty-Mansijsk:
Proskurjakov (Biljalov) – Burström, Viklund, Ugolnikov, Vitásek, Žuravljov, Kozlovskij, Pogorišnyj, Šulakov – Koroljov, Komaristyj (A), Savinainen – Varfolomejev, A. Michejev (A), Pestuško – V. Polák, K. Majorov, Buljanskij – Grymzin (C), Panov, Šen.
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – E. Gustafsson, Piganovič (C), Bryncev, Ogurcov, An. Sergejev, Šaripzjanov (A), Fazylzjanov – Sexton (A), Nestrašil, E. Galimov – Everberg, Jeglič, Chajrullin – Avcin, Jakimov, Šiksatdarov – Arkalov, P. Kulikov, Šafigullin – Zemčenko.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – E. Gustafsson, Piganovič (C), Bryncev, Ogurcov, An. Sergejev, Šaripzjanov (A), Fazylzjanov – Sexton (A), Nestrašil, E. Galimov – Everberg, Jeglič, Chajrullin – Avcin, Jakimov, Šiksatdarov – Arkalov, P. Kulikov, Šafigullin – Zemčenko.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gamalej, Morozov – Bitjukov, Zacharov
Diváci:
VOJTĚCH POLÁK nabruslil hodně blízko brankáři, pak si rychle dal puk na bekhend a poslal jej do volné části soupeřovy brány.