NY Islanders – Buffalo 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – Columbus 5:4 (2:0 po s.n.) | Carolina – Montreal 3:1 (kon.)
Boston – Ottawa 5:1 (kon.) | New Jersey – Detroit 3:1 (kon.) | NY Rangers – Washington 1:0 (2:0 po s.n.)
St. Louis – Nashville 1:2 (kon.) | Minnesota – Dallas 4:2 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 4:3 (kon.)
Colorado – Arizona 1:3 (kon.) | Anaheim – Vegas 1:4 (kon.)
po s.n. (2:0)
New York Rangers
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Washington Capitals
Čtvrtek 28.12.2017, 02:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji Vám hezký zbytek čtvrtečního rána a zase někdy na počtenou! (04:57:16)

Česká stopa
    Ondřej Pavelec (NYR), 30 zásahů, 100% úspěšnost, 1. hvězda zápasu
    Jakub Vrána (WSH), 4 střely, 2 hity, čas na ledě: 16:46.

Buly: 32:19

Právě nám skončilo utkání mezi Rangers a Washingtonem. Domácí nakonec berou body dva a hosté jeden. V 65 minutách jsme neviděli ani jednu branku. Nakonec až v nájezdech se prosadil Zuccarello a Zibanejad. Hrdinou zápas je jednoznačně Ondřej Pavelec, který neinkasoval.

V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Rangers.

Autorem vítězné branky je MATS ZUCCARELLO.

2. série
    2:0
    Ovečkinovi nevyšla bekhendová klička a domácí se mohou radovat.
    Mika ZIBANEJAD

2. série
    2:0
    Zibanejad si přehodil puk na forehand a rychlou střelou zápěstím nedal šanci Grubauerovi.

1. série
    1:0
    Oshie nenašel mezírku v postoji Pavelce a branku nedal.
    Mats ZUCCARELLO

1. série
    1:0
    Zuccarello si naprosto parádně vyčekal Grubauera a zametl bekhendovou kličkou puk do sítě.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:58
    Dvě sekundy před koncem prodloužení orazítkovala Zibanejadova skrytá rána tyč Grubauerovy brány.