NY Islanders – Buffalo 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – Columbus 5:4 (2:0 po s.n.) | Carolina – Montreal 3:1 (kon.)
Boston – Ottawa 5:1 (kon.) | New Jersey – Detroit 3:1 (kon.) | NY Rangers – Washington 1:0 (2:0 po s.n.)
St. Louis – Nashville 1:2 (kon.) | Minnesota – Dallas 4:2 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 4:3 (kon.)
Colorado – Arizona 1:3 (kon.) | Anaheim – Vegas 1:4 (kon.)
Carolina Hurricanes
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Montreal Canadiens
Čtvrtek 28.12.2017, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů! (03:42:50)

Československá stopa
    Tomáš Plekanec (MTL) – 0 + 0, +/-: 0, TM: 0, střely: 3, čas na ledě: 14:39.
    Jakub Jeřábek (MTL) 0 + 0, +/-: 0, TM: 0, střely: 0, čas na ledě: 16:12.

1. Aho (CAR) – 2 + 0
    2. Staal (CAR) – 0 + 1
    3. Ward (CAR) – 95,8% úspěšnost zákroků.

Ve třetí třetině jsme viděli 2 góly, oba padly do klece hostujícího Price a Carolina si tak připisuje cenné vítězství! V 50. minutě využil přesilovou hru mladíček Aho a vstřelil vítězný gól! Montreal si vytvořil několik šancí,ale nepodařilo se mu překonat skvěle chytajícího Warda. V 59 minutě pečetil výhru gólem do prázdné branky znovu Aho a zápas tak skončil 3:1.

59:56
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Derek Ryan – 2 min., sekání).
    58:37 Sebastian AHO - 3:1

58:37
    Carolina právě vstřelila branku!
    Carolina střílí rozhodující gól do prázdné branky! Slavin krásným obloučkem vyhodil kotouč ze třetiny do jízdy SEBASTIANU AHOVI, který poslal kotouč do prázdné branky! Asistence: Jaccob Slavin, Brett Pesce.

58:30
    Hosté to zkouší se 6ti hráči!

58:10
    Canes kombinují ve třetině Habs.

57:30
    Plekanec se proháčkoval až před Warda,ale těsně před střelou mu jeden z domácích hráčů vysekl kotouč!

57:10
    Faulk vypálil od modré, Price si připisuje další skvělý zákrok lapačkou!

56:10
    Pacioretty pouze vyhazuje kotouč a střídá, čas se hostům krátí velmi rychle!

55:30
    Jeden z domácích obránců dobře zblokoval střelu Gallaghera.

55:10
    Gallagher ztratil kotouč ve třetině a domácí se vydávají do útoku.

54:20
    Domácí se usadili ve třetině Habs,ale zatím nevypálili.

53:40
    Price si připisuje další zákrok, tentokrát proti střele Faulka od modré.

53:10
    Hra má obrovský spát, Canes se snaží vstřelit rozhodující gól a Habs vyrovnat!

52:30
    Jeřábek hledal před brankou Plekance,ale jeho nahrávka byla nepřesná.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 4. T. Teräväinen (Faulk), 50. Aho (E. Lindholm, J. Staal), 59. Aho (Slavin, Pesce) – 26. Galchenyuk (Petry)

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Pesce, Slavin, Faulk, Dahlbeck, T. van Riemsdyk, Hanifin – T. Teräväinen, J. Staal (C), Aho – E. Lindholm, V. Rask, Skinner – Williams, D. Ryan, B. McGinn – Di Giuseppe, Krüger, Nordström.
    Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Alzner, Petry, Jo. Benn, Jeřábek, Morrow, Lernout (C) – Pacioretty, Drouin, Byron – Galchenyuk, Danault, A. Shaw – Lehkonen, Plekanec, Gallagher – Deslauriers, Carr, Hudon.

Rozhodčí: Hebert, L’Ecuyer – Miller, Daisy

Diváci: 14 880