Slavia – Sparta 2:1 (kon.) | Svarog Teplice – Gamaspol Jeseník 4:5 (kon.) | Olympik Mělník – Vysoké Mýto 3:4 (kon.)
Svarog FC Teplice
4:5 (1:2)
AC Gamaspol Jeseník
Pátek 29.12.2017, 20:00 • SH Teplice • 1. Futsal liga • 14. kolo

Tepličtí podlehli Jeseníku 4:5 a rok tak zakončují s vyrovnanou bilancí sedmi výher a sedmi porážek. Jeseník si připsal druhou výhru v soutěžním ročníku, poskočil na osm bodů a získal v boji o záchranu nečekané a cenné tři body.

Přeji Vám krásný rok 2018 a mnoho radosti ať už na futsale, nebo na jiném sportovním odvětví. V novém roce zase na počtenou. (21:52:48)

40
    Baran v obrovské šanci netrefil bránu.

39
    Domácí šance končí v zámezí, Till bude rozehrávat od branky.

38
    Furik předvedl krásné sólo přes celou palubovku, ale domácí jej k zakončení nepustili.

36
    Lucas Borges si při pádu na zem vyrazil dech a hra je teď z tohoto důvodu na čas přerušena.

35
    V souboji dvou osmnáctek fauloval Kulhánek Macuru.

34
    Řezníček podrazil Jeana Pereiru a hosté opět nastřádali již pět akumulovaných faulů v rámci jednoho poločasu.

33
    Macura na chvíli zachraňuje Gamaspol od teplického náporu.

31
    Hůla vytáhl výborný zákrok proti Vavračově střele.

31
    Teplice právě vstřelily branku!
    JEAN PEREIRA se zorientoval při závaru před brankou a snižuje na rozdíl jednoho gólu – 4:5.

30
    Furik stáhl Pereiru a ten se dožaduje druhé žluté karty pro svého protihráče, leč marně.

29
    Neto a MARTIN KULHÁNEK si zopakovali spolupráci z před jedné minuty a korigují skóre na 3:5.

28
    Gamaspol právě vstřelil branku!
    PATRIK PLHÁK využil toho, že domácí sází na hru bez brankáře a téměř přes celé hřiště uklidil míč do sítě – 2:5.

28
    Pohlednou akci na jeden dotek sehráli domácí futsalisté, na konci celé situace byl MARTIN KULHÁNEK a jeho gól na 2:4.

27
    Další Baranovu střelu zastavil Vavrač.

26
    Jiří Baran rozvlnil síť, ale pouze z vnějšího boku.

25
    Teplická defenziva poněkolikáté ledabyle ztratila míč a dvojice Patrik Plhák – MARTIN FURIK už věděla, jak míč dopravit do sítě – 1:4.

25
    Řezníček běžel sám na bránu, Kasal mu ale čistým zákrokem míč odkopl od nohy.

25
    Künzl poslal k zemi Vavrače, na fauly v druhé půli je srovnáno na 1:1.

24
    Kasalův pas na Künzla byl přetažený.

23
    A právě Michal Hůla skvěle zakročil proti Jiřímu Mrázovi.

22
    Do domácí branky nastoupil na druhý poločas devatenáctiletý brankář Michal Hůla.

21
    To je neuvěřitelné: Z první akce druhého dějství se okamžitě hosté prosazují a po brance PATRIKA PLHÁKA si berou zpět dvougólový náskok.

21
    Rozehrávka druhé půle se podařila až na třetí pokus: Nejprve míč nebyl rozehrán směrem vpřed, poté zase sudí nedal pokyn k rozehrání.

21

První poločas končí jednogólovou výhodou na straně Gamaspolu Jeseník. Hosté se prezentují bojovným výkonem a domácí s tím mají výrazné potíže. Druhá půle bude podle všeho velmi zajímavá.

20

20
    O vyrovnání se v závěru půle pokoušel Baran, ale marně.

20
    Vavrač čistě odzbrojil Barana a situaci hasil gólman Kudrna.

19
    Ani Lucas Borges si na Tilla nepřišel.

19
    Neto z penalty trefuje břevno!

19
    Vavrač podrazil Jeana Pereiru a za šestý faul je tu kop z deseti metrů.

18
    Brankář Kudrna založil pohlednou akci, na jejímž konci však Lucas Borges v zakončení selhal.

17
    Künzl taktickým faulem zastavil Macurův průnik a i on si připíše do svých statistik žluté ocenění.

17
    Hosté si připisují pátý akumulovaný faul, čekají je ještě krušné chvíle.

17
    Künzl střílel z úhlu a jeho pokus byl předem odsouzen k nezdaru.

16
    Hra je důrazná a plná osobních soubojů.

14
    Alexandr Žák v souboji s Janem Vavračem ztratil botu a následně do něj v přerušené hře strčil rukou, za což inkasuje žlutý kartónek.

14
    A Kasalova střela byla ještě více nepřesná, než Baranova předchozí.

14
    Baranův pokus postrádal přesnost.

14
    Martin Furik se vrátil do hry a hned se prezentoval zajímavou střelou, která byla odvrácena na roh.

13
    Jean Pereira rozehrál roh a MARTIN KULHÁNEK propálil vše, co stálo před ním – 1:2.

13
    Netovu střelu vyrazil Till před sebe a Kulhánek zakončoval vedle brány.

12
    Michal Žák dohrál Pereiru a dostává žlutou kartu.

11
    Martin Furik dnes zřejmě dohrál, držíce se za hlavu odkráčel do kabiny v doprovodu zdravotníka.

11
    Macura v šanci přestřelil bránu.

11
    Mrázův nástřel před branku cíl nenašel.

10
    Furik reklamoval úder loktem od Barana, sudí Plzák s ním chtěl danou situaci vyřešit, ale Furik se místo toho odebral pro lahev s pitím a následně obdržel žlutou kartu.

10
    Daniel Kasal mimo míč vrazil do Furíka, což neuniklo sudímu Laschovi, který tento nedovolený zákrok odpískal a Kasalovi vyčinil.

9
    Domácí defenziva poněkolikáté zaspala a po Vavračově nahrávce dává dvoubrankový náskok Gamaspolu MARTIN FURIK – 0:2.

8
    Neto tvrdou střelou ze standardní situace za faul Řezníčka na Borgese málem vyvrátil branku ze základů, ale gólovou radost to jeho týmu nepřineslo.

7
    Jean Pereira trestuhodně ztratil míč a JIŘÍ MRÁZ se stal vykonavatelem trestu – 0:1.

6
    Vavrač s Furíkem vyšachovali teplickou obranu a míč se otřel o tyč Kudrnovy brány.

6
    Brankář Kudrna si připisuje úspěšné vyběhnutí proti Patriku Plhákovi.

5
    Hostující obrana prozatím úspěšně odolává domácímu nátlaku. Navíc se teď hosté usídlili na polovině Svarogu a snaží se o ohrožení domácí svatyně.

3
    Po zblokované střele následoval rohový kop pro Svarog. Nic zajímavého se ale nestalo.

2
    Hostující pokus tažený po křídle zastavil Lucas Borges důrazným odkopnutím míče do autu.