Slavia – K. Vary 2:1 (3:2 po s.n.) | Motor ČB – Třebíč 2:1 (kon.) | Přerov – Benátky n/J 4:3 (kon.)
Litoměřice – Kladno 1:8 (kon.) | Prostějov – Vsetín 1:4 (kon.)

Trestné minuty – 8:24 (19:53:51)

Je konec. Motor vydoloval tři body, když po dlouhé době poráží Třebíč za tři body a zároveň se posouvá do čela tabulky. To je ode mne vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.

59:58
    O poslední šanci se Třebíč obrala díky ofsajdu. Z dnešního utkání si Motor odnese plný počet bodů.

58:56
    Už to pro domácí vypadá dobře. Jonák zakončoval do prázdné branky, ale byl faulován a Třebíč jde do čtyř. Dvě minuty za sekání dostává Ondřej Malec.

58:43
    Máme tu drama! Třebíč odvolala brankáře a zároveň bude Motor muset střídat brankáře! Po jednom ze soubojů před brankou odstupuje Petr Kváča a nahrazuje ho David Gába!

Oddechový čas pro hosty.

57:21
    Nyní malinko zabrnkal na nervy domácím fanouškům Petr Kváča, když se mu nepovedla rozehrávka. Vše pro domácí dobře skončilo, Motor je zpět v útočném pásmu.

56:18
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Ondřej Malec – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (David Dolníček – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

55:49
    Už, už se ke střele z mezikruží dostával Jakub Doktor, ale Třebíčští mu na poslední chvíli vložili do střely hůl a pokus tak nedoletěl na branku.

53:49
    Nyní se bojuje o puk v rohu kluziště, poslední minuty se hraje pouze v pásmu Třebíče.

52:14
    Střelu Romana Vráblíka od modré čáry zkoušel tečovat Jakub Doktor, ale kotouč přizvedl příliš vysoko a puk skončil v ochranné síti.

51:38
    Zpoza branky to zkoušel Filip Vlček, ale na Dostála si nepřišel.

49:56
    Nyní šel Michal Bárta možná zbytečně do přihrávky, místo aby zvolil střelu. Motor tak přišel o zajímavou možnost a u puku je Třebíč.

47:15
    Motor v plném počtu, nyní má možnost krátké přesilové hry.

47:01
    Nyní měl Dostál namále! Nenápadná střela Václava Nedorosta mu vypadla z lapačky a zazvonila o břevno!

46:15
    Do samostatného brejku se dostal Michal Bárta, jenže při zakončení mu střela nesedla a trefila pouze Dostálův beton!

45:50
    Na ledě nastává situace jako v prodloužení, hraje se ve třech na obou stranách.

45:50
    Nyní sporné vyloučení i na druhé straně. David Dolníček dostává dvě minuty za sekání brankáře.

Filip Kortus

Branky a nahrávky: 9. M. Bárta (Doktor, Vráblík), 33. Rob (Heřman, Jonák) – 1. Kaláb (R. Erat, Dolníček)

Banes Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – Kutlák, Kučný, Fillman, Pýcha, F. Novák, Vráblík, Kachyňa – L. Květoň, Galamboš, Nedorost – Dostálek, Vlček, Čermák – Heřman, Rob, Jonák – M. Bárta, Doktor.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Jekel) – Čejka, Nedbal, Hort, Kaláb, Půža, Furch, Jiří Wasserbauer, Spurný – R. Erat, Dolníček, Kratochvíl – Vodný, Kusko, Kristl – Malec, T. Havránek, Ferda – Süss, Matěj Novák.

Rozhodčí: Zubzanda, Vokřál – Kreuzer, Belko